[NWN1] Smok

A tak wogóle to czy opłacało sie zabić Akulatraxas i tą drugą smoczycę?? Dostawało się dużo exp-a?? Bo za tego z Zimowej to nie było dużo doświadczenia do podziału z towarzyszem


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Za wszystkie smoki oczywiscie te z SoU i Nwn dostajec sie wmire równo exp od 300 do 400 lub cos koło tego
Odpowiedz
Jak wy tak możecie mówić :evil:! Przecież to smoki! Te majestatyczne istoty broniły swoich jaj(Gorgotha i Akulatraxas)! Nie lubie was! :evil:
Odpowiedz
Ja zrobiłem dokładnie jak Nazina. Ale jakbym grał jeszcze raz to zabiłnym wszystkie smoki. (W końcu od czego jest chaotycznie zły charakter :?

Atis the Dragon Angel napisała:

Cytat

Jak wy tak możecie mówić ! Przecież to smoki! Te majestatyczne istoty broniły swoich jaj


Jakbys nie była bohaterką (w NWN) i im nie pomagała to z miłą chęcią by Cię schrupały na obiadek.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Granie w NWN po to tylko, aby "nałapać" punkty doświadczenia przez eksterminację wszystkiego co się rusza? Wspomnianych smoków nie zabiłem nigdy, wręcz przeciwnie - wykonałem questy i otrzymałem z tego powodu podziękowania. Spotkałem sie natomiast ze specyficzną postawą - wykonać zadania, a potem zabić zleceniodawcę. Kiedyś nawet natnąłem się na troglodytę, który chwalił się, że przeciągnął Aribeth na stronę sprawiedliwości, a potem zamordował ją w celi dla kilku marnych punktów xp. Jedyne smoki jakie MUSIAŁEM utłuc to oczywiście Klauth, upośledzony staruszek, biały żmij w kuli i strażnicy Moragi. Ale w tym przypadku wynikało to z logicznego rozwoju fabuły.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
To jest tylko Gra a nie normalny siwat nier obchodiz mnie co zabijam bo to jest tylko gra
Odpowiedz
Wiem, że to gra, ale zabijając kogo popadnie i gdzie popadnie - marnujesz tylko rewelacyjne możliwości ofiarowane przez BioWare. To nie jest Diablo, czy nawet Sacred, Neverwinter Nights napisano jako rasowy crpg, tyle tylko, że musisz sam wydobyć z nej przyjemność rozgrywania fabuły. Przejawiając tendencje eksterminacji wszystkiego, co się rusza - nie wiesz co tracisz.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz

Cytat

Jedyne smoki jakie MUSIAŁEM utłuc to oczywiście Klauth, upośledzony staruszek, biały żmij w kuli i strażnicy Moragi. Ale w tym przypadku wynikało to z logicznego rozwoju fabuły.


dokładnie tak samo zrobiłem, po co zabijać coś "niewinnego" jak dla mnie to nie ma sensu
Odpowiedz
Heh, Hakwood strasznie mądrego posta napisał, o kwintesencji ludzkiego życia i przelewaniu swoich postaw moralnych na grę :wink: . W pełni się z nim zgadzam, ale jednak trzeba przyznać, że Gamorin również ma rację. To tylko gra i może sobie robić co mu się podoba, a NWN to NWN i może zabić zleceniodawców po wykonaniu zadania (co wcale nie znaczy, że ja tak robiłem 8) ), bo po co mu oni. Za to w BG zaraz by się to na nim zemścilo. Ale słyszałem, że Gamorin ostatnio pogrywał w BG II. Ciekawo jak mu szło. Bo wiedz Lordzie Gamorinie (heh, my lubimy tak się do siebie zwracać :wink: ), że smoki w BG są o niebo trudniejsze niż te z NWN, chociaż i na nie są sposoby .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Rincewind, ja mam rację i Gamorin ma rację, ale obydwaj nie możemy mieć naraz racji. Z drugiej strony ty też masz rację No dobra, gra to tylko gra i każdy może sobie w niej robic co mu się żywnie podoba. Tyle tylko, że nie zwalnia go to od późniejszych ocen i ewentualnych głosów krytycznych (po co zabijać niewinnych?). Co do smoków w BG2 to proszę bardzo - spróbujcie się z Draconisem z kryjówki Abanazigala! Żaden smok z NWN nie może się z nim równać. Jedyna przewaga jaszczurów w NWN to świetny wygląd.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
No bo to jest tak. W Baldurze smoki wzbudzały respekt, a te w NwN są jakieś takie nietenteges. Te skrzydła to tylko do ozdoby mają. To mnie wkurza, że nawet latać nie potrafią :evil:.
Odpowiedz
i jakies male takie, ja swoim pol elfem do pasa mu dostaje
Odpowiedz
czy są takie o wiele tródniejsze to niewiem to zależy dla kogo zle napewno w bg wygladaja lepij nież nwn
Odpowiedz
W BG2 smoki też nie latają, jedyna gra, w której jaszczury panowały w przestworzach to Evil Islands. No i w NWN smoki mają lepsze głosy, rzekłbym - "smocze".
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Powinny, ale w BG2 miałeś rzut izometryczny na pole akcji, a w NWN przy widoku np. zza głowy bohatera mógłbyś sobie pooglądać tylko pępek smoka. Byłby za wielki (tzn. smok, a nie pępek).
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Głosy mają troche monotonne(NwN). Np. Akulatraxas i Goroth'a mają takie same głosy.
Odpowiedz
Ej tam. Co się czepiacie. Ważne, że te smoki wogóle tam są. Oczywiście gdyby miały inne głosy to byłoby fajnie. Ale lepiej, że mają takie same głosy niż żeby tych smoków wogóle nie było.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Smok - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...