Unreal Tounrament

Gracie w UT, lub macie go wogóle. Bo chętnie bym z kimś pograł. Mnie interesują osoby, które mają UT 1 lub 2003
Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion dnia Apr 30 2007, 04:21 PM napisał

Ja tylko 2004.

[post="60322"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Może będe miał 2004. Podobno niezła grafika no i pojazdy Za niedługo może sobie pogramy. A żeby pograć sobie w UT 2004 na numer IP bez konieczności zakupu orginalnej wersji???
Odpowiedz
Jak chcesz dostać bęcki to dostaniesz je na kopii, nie będziesz musiał używać swojego oryginała . Możemy jeszcze zaprosić Danego do piaskownicy do kompletu.
Odpowiedz
Mi wersja obojętna, choć 2003 aktualnie nie mam. No i niestety kolega mi chyba zagubił cd-keya do oryginała 2004 Jakoś da się żyć.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Użytkownik Dany dnia Apr 30 2007, 10:24 PM napisał

Mi wersja obojętna, choć 2003 aktualnie nie mam. No i niestety kolega mi chyba zagubił cd-keya do oryginała 2004 Jakoś da się żyć.

[post="60530"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Hmm... A jedynke masz co nie???
Odpowiedz
Ano mam. Miałbym nawet jakiegoś znajomego na 1, bo uważa, że 2003 i 2004 jest beznadziejne. Szczerze mówiąc wolałbym zagrać w 2004, bo musiałbym się przestawiać. Rakietnica strzela z inną częstotliwością, inne bronie to samo.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Użytkownik Dany dnia May 1 2007, 02:26 PM napisał

Ano mam. Miałbym nawet jakiegoś znajomego na 1, bo uważa, że 2003 i 2004 jest beznadziejne. Szczerze mówiąc wolałbym zagrać w 2004, bo musiałbym się przestawiać. Rakietnica strzela z inną częstotliwością, inne bronie to samo.

[post="60791"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Hmmm.... To kiedy zagramy Dany? Zapytaj się jeszcze tego kumpla czy będzie grał.
Moje GG: 7113782

[Dodano po chwili]

Już mam UT 2004 więc możemy sobie pograć Moje gg jest powyżej
Odpowiedz
UT nieśmiertelna gierka Gram w 1 od kiedy powstała i wogóle mi sie nie znudziła !! Tez chciałbym sobie z kimś zagrać bo juz nikt nie chce !! Wiecie może jak sie połączyć przez internet trzeba zapewne jakiegoś patcha, ale mam pewne problemy ze ściągnięciem go (chyba, że ściągam nie to co trzeba)
Odpowiedz

Użytkownik VEGA dnia śro, 06 cze 2007 - 12:20 napisał

Wiecie może jak sie połączyć przez internet trzeba zapewne jakiegoś patcha, ale mam pewne problemy ze ściągnięciem go (chyba, że ściągam nie to co trzeba)

[post="68421"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Tak, trzeba mieć patcha z numerkiem 4.36 którego posiadam i jestem z niego zadowolony Standardowo w UT jest wersja 4.0
Odpowiedz
Khem Khem... jak by sie cos szykowalo to tez bym pograł z kimś, ale u mnie tylko podstawowy UT bo 2003 i dalej to wybaczcie, lecz grafika jakaś cyrkowa... nie wiem klimatu nie czuje.... tak wiec na podstawke się pisze...
Śmierć nadchodzi w ciszy po mału, chwyć mnie za włosy i mocno pocałuj...
Odpowiedz
A ja jakby co pisze się na 2004 (nie lubie tych trendów 'umartwiania' się przy starociach ), piszcie lub ślijcie PMki .
Odpowiedz
No co za typy Ja mogę w każdą z tych wersji, ale musiałbym się przestawiać, bo bronie inaczej strzelają. Poza tym dawno nie grałem.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion dnia pon, 25 cze 2007 - 23:41 napisał

(nie lubie tych trendów 'umartwiania' się przy starociach )

[post="71370"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ja wiem czy to trendy?? Po prostu mam sentyment, i znam każdy centymetr każdej mapy w normalnym UT...
a tak po prawdzie mówiąc, jak UT ładnie mi sie łączy, tak w 2003 po sesji mam lagi :] nie wiem czemu :] a 2004 to nawet nie wiem czy mam lool - w sumie smieszne nie pamiętać czy sie grało i czy sie w ogole ma daną grę



Aha za za 5 godzin mam egzamin poprawkowy i sobie tak w necie grzebie.... Nie wiem gdzie to umieścić do wstawię tutaj jako ciekawostke... filmik dość stary bo juz ze 3 lata temu go widziałem więc może sensacji juz nie wzbudzić, ale jeśli ktoś nie widział to milego oglądania

Buty ucieczki
Śmierć nadchodzi w ciszy po mału, chwyć mnie za włosy i mocno pocałuj...
Odpowiedz
Grałem jedynie w UT 2004 jakiś czas temu, jednak tylko z botami Całkiem przyjemna gierka, można niezłą rzeź zrobić, no i sterowanie pojazdami ;dd
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Unreal Tounrament - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...