[NWN2] Problem w ruinach Illefarn

Witam, mam taki pytanie

II rozdział, ruiny illefarn, te, do których kazała nam iść zaprzyjaźniona githzerai-

po zabiciu wodza ogrów zdobylem tarczę, a po zabiciu szefa berło Władcy, jednak przy próbie otwarcia drzwi od posągu dalej pieści mnie magia obronna, mimo iż jest napisane że aura widocznie osłabła...


...może to dlatego że nie mam jakiegoś przedmiotu należącego do tej martwej elfki? a moze dlatego że nie pochwaliłem się jeszcze orklinom i orkiem że ogrzy mag gryzie piach...


z góry dziękuję za pomoc

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz
Jest jeszcze jedna rzecz do zdobycia o ile pamiętam. Przeszukaj dokladnie wszystkie pojemniki i grobowce. Pamiętazm, że trochę mi zajęło zanim udało mi się przejść ten moment. Ale jeśli mam być szczery to nie pamiętam czemu . Wiem, że sie strasznie dużo nabiegałem, a pod koniec byłem wkurzony bo wystarczyło pomyśleć.
Odpowiedz
Dzięki... poszukam. Jestem pewien, że też się nieźle nalatam, bo z myśleniem czasem ciężko w moim przypadku

[Dodano po chwili]

A może pamiętasz co to mogło być? mowa była o jakim mieczu, (chyba)
a ja znalazlem taki niezły, kryształowy... gdybyś sobie przypomniał pomogłoby mi to bardzo, gdyż wiedziałbym czego szukać :]

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz
UWAGA KOLEDZY

jeśli też także macie z tym problem doszedłem w czym rzecz :

trzeba miec na sobie berło, tarcze i... elficka kolczuge znaleziona w pobliżu!

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz
Mnie jak nie chciało się szukać (za pierwszym razem) to zrobiłem to co te gobliny (tylko że gobliny gineły) po prostu otwierałem drzwi aż moc się wyczerpała


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
To, że sprzęt trzeba mieć założony rozumie się samo przez się. A o wyładowaniu ładunków nie wiedziałem, myślałem, że są nieskończone.
Odpowiedz
Ja po kilku oberwaniach po 60 hp odpuściłem sobie

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz
Hehe to trzeba sie leczyć


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
mam pytanie. Gdzie sa te smieszne posagi? 3 znalazłem w tych ruinach. Gdzie sa 2 pozostałe? Jeden tam na poczatku jest ale nic nie moge z nim zrobic a gdzie jest 5 tego juz nie wiem. Pomocy
Odpowiedz
Jeden jest jak wchodzisz do ruin, drugi w swiątyni, 3 w tej wieży Goblinów, 4 w tych ee kopalniach heh a zeby znaleźć 5 musisz przejsc przez portal ale otworzy się dopiero gdy znajdziesz tamte 4
Odpowiedz
własnie tego odrazu jak sie wchodzi do ruin nie moge aktywować. Gdy klikam na niego to wyskauje mi komunikat ze niemozliwe jest otwarcie tego przedmiotu w walce. WTF ?
Odpowiedz
ale ten kto zrobił piąty odnajdzie się pózniej

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz
chyba mam jakiegos buga w grze. Pewnie jakas chora wersja;/
Odpowiedz
Mam taki sam problem jak Guest przyjeżdżam do ruin Ifilien i nie moge aktywowac pierwszego posągu bo pojawia się notka" Niepowodzenie:obiektu nie można używac w walce".O co tu chodzi????Prosze o pomoc!!!
Odpowiedz

Użytkownik Mikiolajek dnia wto, 03 lip 2007 - 13:43 napisał

Mam taki sam problem jak Guest przyjeżdżam do ruin Ifilien i nie moge aktywowac pierwszego posągu bo pojawia się notka" Niepowodzenie:obiektu nie można używac w walce".O co tu chodzi????Prosze o pomoc!!!

[post="72673"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




ja mam ten sam problem z tym
ja mam nie wiem jak kolega z sieci ściągniętą grę z dc
pomocy bo stoie i nie wiem co mam zrobic
Odpowiedz
By nie zakładać nowego tematu. Mam problem z jednym z posągów z Rytuału w Ruinach. Chodzi o posąg, który znajduje się w jakiejś bibliotece pełnej nieumarłych - o wszystkim mówi Balaur - mam przyprowadzić duchy do posągów, ale nie mam pojęcia jak to zrobić - wiem, że potrzeba pokombinować z latarniami, ale jak je gasić, w jakiej kolejności ? Inne pytanie - zabić należy wszystkich nieumałych na całym poziomie ?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ehh
Wyłączasz all światła na drodze która będzie szedł ten duch i naciskasz LPM na niego ... on idzie jakiś odcinek po czym się zatrzymuje ... światło które minął włączasz i klikasz na niego dalej i tak dopóki nie dojdzie do drzewa ... (prościej chyba nie da się tego opisać )

BTW
Możesz zabić wszystkich nieumarłych bo będziesz miał PD ale głownie chodzi o tych co pilnują duchów (po zabiciu ich duch sie pokazuje)


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Najlepiej pozabijać wszystkich nieumarłych na poziomie co by nie zaczepiały jak będziesz się światełkami bawił
Tril adminem moim i nie brak mi niczego. Na Forum Game Exe pasie mnie, przed Oftopami broni mnie.
KP (1-1), Biblia Nowego Faerunu

O szczęście niepojęte, Tril sam PW przesyła mi,
już klikam by ją czytać, z radości serce drży.
KP (3-1), Biblia Nowego Faerunu

Dobry Triiiilu, a naaasz paaaaanie, daj nam wieeeczne Faaae trwaanie.
KP (4-20), Biblia Nowego Faerunu

Jako Bogu cześć Mu dali, a witając zawołali z wielkiej radości.
KK (1-11-15), Biblia Nowego Faerunu
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Problem w ruinach Illefarn - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...