[TESIII] Daedryczne przedmioty

Wpisujcie tu gdzie zdobyliście wasze najlepsze części deadrycznego zestawu.
Odpowiedz
Nie pamiętam dokładnie, co miałem deadrycznego, zapamiętałem tylko deadryczne nagolenniki (ukradłem z Plantacji Dren, było w Willi Drena na górze chyba) i deadryczną katanę (jak zabiłem księcia dremor w deadrycznych ruinach niedaleko Suran). Pamiętam jak się cieszyłem z katany, że jednym ciosem potrafiłem zabić każdego, kto mi stanął na drodze ;-) Tak też robiłem (szczególnie tych, co dawali questy, po prostu ich zabijałem i miałem kasę bez robienia zadania :-)). Heh, tak sobie wtedy myślałem, że tak łatwo wszystkich zabijać, a kiedyś ledwo co nie zabił mnie zwiadowca kwama ;-) Zabrało mi wtedy 3/4 życia, a i moje tanto () niemało się zniszczyło (na pewno nie starczyłoby na następną walkę )


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Ja polowałem na Daedry- dremora i książe dremor- zdobyłem na nich daedryszny długi miecz, daedryczny topór bojowy. Na plantacji Dren tuż na lewo od wejścia w chatce zabiłem gościa z daedryczna dai-kataną. W willi Drena były daedryczne nagolenniki(ukradłem je za pomocą niewidzialności) W jakiejs jaskini na wschód od Suran(zresztą bardzo dobrze strzerzonej) znalazłem Daedryczny Kirys(z właściwością Lekkości 50 pkt)
Odpowiedz
Ja rówież właśnie na Plantacji Dren najwięcej takich przedmiotów znalazłem. Jak zaklnąłem swą deadryczną katanę, i miałem obrażenia 50 - 100 od ludu to nikt mi nie podskoczył do końca gry
Odpowiedz
Rzeczy deadryczne dostępne są dopiero od jakiegoś lvlu. Oznacz to ze po przekroczeni progu lvlowego prawie każdy napotkany przeciwnik posiada tako bron! Najbardziej sexy są laski:D Wyglądają bardzo klimatycznie

[Dodano po chwili]

Nie jest jednak wykluczone znalezienie jakiejś z tych rzeczy na niskim lvlu ponieważ niektóre z nich są ściśle powiązane z jakomś lokacjo.
Odpowiedz

Cytat

jakomś lokacjo
ZOMG, nie rób tego nawet w żartach!...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
W jaskini Ibar-Dad deadryczny topór,hełm i tarcza, w grobowcu Marvani tam gdzie jest Pocałunek Sztormu można znaleźć młot,hełm i chyba miecz.Jest tam jeszcze pradawne brędy Dagotha.W kanałach dzielnicy Olms tam gdzie Sheagroth daje quest na Dwuząb Panicznego Strachu taki gościu ma deadryczny Miecz.
Odpowiedz
Hmm...rzeczywiście najłatwiej jest się wyposażyć na plantacji Dren, albo w deadrycznych ruinach. O ile dobrze pamiętam to w kaplicy w Aldruhn jest Daedra. Jako że jest sama nie jest tak trudno ją pokonać więc warto się tam przejsć
Odpowiedz

Użytkownik Eris Delair dnia May 1 2007, 12:49 PM napisał

Jako że jest sama nie jest tak trudno ją pokonać więc warto się tam przejsć

[post="60649"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Użytkownik Eris Delair dnia May 3 2007, 02:17 PM napisał

Racja, pomyliło mi się

[post="61588"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Miłym nawykiem jest stosować kropki na końcu wypowiedzi.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Zabrało mi wtedy 3/4 życia, a i moje tanto (tongue.gif) niemało się zniszczyło (na pewno nie starczyłoby na następną walkę biggrin.gif)

No właśnie i gdzie te kropki ?
Odpowiedz
Celowo nie postawiłem tam kropki, bo to było -> tekst - nawias - tekst - emotikon - nawias. Głupio by to wyglądało i emotikon straciłby swoje znaczenie

[pomyśl, dlaczego w powyższym zdaniu po emotikonie też nie postawiłem kropki]


Ale koniec OT. Wracamy do tematu.

[EDIT:]

Uporządkujmy to wszystko

Hełm - w jaskini Ibar-Dad;
w grobowcu Marvani (tam, gdzie jest Pocałunek Sztormu);

Naramienniki -

Karwasze -

Kirys - w jaskini na wschód od Suran;

Nagolenniki - Plantacja Dren, Willa Drena, można ukraść;

Buty -

Tarcza - w jaskini Ibar-Dad;

Broń -
Dai-katana - Plantacja Dren, ma ją NPC;
Katana - można zdobyć na daedrach;
Długi miecz - można zdobyć na daedrach;
Topór bojowy - można zdobyć na daedrach;
Miecz - w kanałach dzielnicy Olms (tam, gdzie Sheagroth daje quest na Dwuząb Panicznego Strachu) - ma go NPC; w grobowcu Marvani (tam, gdzie jest Pocałunek Sztormu) ;
Topór - w jaskini Ibar-Dad;
Młot - w grobowcu Marvani (tam, gdzie jest Pocałunek Sztormu).


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Lewą i prawą rekawice można zdobyć w Kogorhun.
Tarcze można w Ibar-Dad i Galom Daeus.
Pawęż tylko z dropa ze Złotej Świętej.
Buty w Galom Daeus.
Nagolenniki na Plantacji Dren.
A kirys(zaklęty) w którejś misji (z mistrzynią Theraną chyba) dla rodu Telvani.
Daedryczny prawy naramiennik jest do zdobycia w wieży zamku Karstaag(w przepowiedni)
A lewy naramiennik w deadrycznych ruinach Norenen-dur.Można tam wejść tylko jak ma ktoś Tribunala bo te ruiny są wewnątrz Bamz-Alakd(wiem źle napisałem)
Deadryczne Oblicze Natchnienia można znaleźć w Mamaea na południe od Ginisis.
Daedryczne Oblicze Strachu można też znaleźć w Zapomnianych Kryptach Anudanbii.Na wschód od Sedrich Mora.
W Upiornej Bramie Galdala Omayna ma też Deadryczny Hełm(i nie tylko on)
Jeśli jesteś w Świątyni to będziesz musiał zabić tą Daedre z Maar Gan.
Nie wiem czy ktoś pisał ale Daedryczny Długi Miecz ma gościu ze stróżówki obok willi Drena.
W Kryptach Rodu Telvanni jest też Daedryczny Długi Miecz(Laska Myrona i kilka ebonowych rzeczy).
Daedryczne Wakizashi jest na wraku Prelude i jeszcz ten gość z nawiedzonego domu daje jakąś Daedryczną broń(chyba miecz).
W Berandas jest Daedryczna Włócznia i kilka innych przedmiotów.
Odpowiedz
Tak dawno w to grałem że już nie pamiętam:D
Ale wiem że deadryki nie były najlepsze. Miało się takie przedmioty że podłoga grzmiałą jak machałem Lodowym Monarchą lub Umbrą. Zreszta w grze da się uzbierać set dający ok 333 arma na 100lvlu h. arma rozwiniętym.
Idąc po trupach do celu
Ludzie nie zrobią przystanku
By za Tobą się obejżeć
MASZ TO JAK W BANKU
Odpowiedz
Jak większość na plantacji Dren... Ale nie pamiętam co to było, fakt że radoche miałem jak małe dziecko...
Odpowiedz
Heh, to ja wam opowiemhistoryjkę... Kiedyś byłem w upiornej bramie, oj jaki ja byłem szczęśliwy widząc tyle szkła.... Mmmm, aż łezka się w oku kręci. wracałem wtedy z okolic Czerwonej Góry więc miałem przy sobie trochę ród ebonu i surowego szkła. Myślę sobie, że jak tu co trzeci gość ma zbroję ze szkła, a co niektórzy nawet daedryczne hełmy to kupcy na pewno będa bogaci i zarobię fortunę!!! Wchodzę sobie do kupca w Wieży Zmierzchu... Mmm, tyle szkła, o mało co nie zacząłem wariować! No dobra zaczynam handel... CHOLERA!!! To już ja mam więcej kasy z okradania grobowców! Jaki z tego morał??? Jak chcesz mieć szkło to się podszkol w retoryce, zabij kupca, jak chcesz mieć hełm to zabij kilku strażników, albo użyj na nich "dezintegracji pancerza"(podobno skuteczne mi nie chciało wejść )... O!!! Mam za to dobry sposób, żeby zdobyć trochę oręża... Znajdż jakiś grobowiec, albo daedryczne ruiny i zabij Złotą Świętą, lub Księcia Dremor I całkowicie usuń ich zwłoki, wyjdź na zewnątrz, a potem jeszcze raz wejdż do środka. Operacje możesz powtarzać bez końca, ale nie wiem czy znajdziesz kupca, który do dziadostwo kupi...
Odpowiedz
Witam wszystkich!
Po pierwsze: myślę, że to powinno się przydać wszystkim tu piszącym http://elderscrolls.phx.pl/index.php?optio...=173&Itemid=328 (jeśli nie wiecie gdzie znajdują się lokacje wymienione w spisie to puszukajcie mapy na Google oczywiście
Ardone: Ten trik, o którym mówiłeś może stać się też niezłym kłopotem - gdy po zabiciu takiego np. Księcia Dremor zapiszesz grę i wczytasz ją ponownie to zwykle (a może ja mam jakąś uszkodzoną wersję gry?) tenże stwór się odradza I wtedy może być nieciekawie... Co do tego, który kupiec kupi daedryczne, szklane i ebonowe przedmioty: gdy ja dochodziłem do poziomów na których "dropowały" pospolicie takie przedmioty (daedryczne z Daedr wszelkiej maści a szklane z Złotych Świętych, ebonowe różnie - zwykle Daedry) nie było potrzeby by je sprzedawać. Wtedy je sobie kolekcjonowałem A na poważnie: za przedmiot dużej wartości kupujemy kilka mniejszej. I tak aż do poziomu cen znośnych dla większości kupców. Z tego co wiem tym sposobem traci się jednak trochę z wartości przedmiotu bazowego Oczywiście, są jeszcze mody...

Pozdrawiam serdecznie

Niech Wielkie Słońce zawsze świeci nad Wami

Goel
Odpowiedz
Na dobry początek najlepszym sposobem jest przejście Ibar-dad. Można także przywołać Lorda Monkeya


Odpowiedz

Cytat

Na dobry początek najlepszym sposobem jest przejście Ibar-dad. Można także przywołać Lorda Monkeya

Rozumiem, że początek pierwszego zdania nie odnosi się też do drugiego. Lord Cluttermonkey jest wymagającym przeciwnikiem nawet dla postaci o dość wysokich poziomach a co dopiero na początku To tak dla jasności piszę.

Pozdrawiam

Goel
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Daedryczne przedmioty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...