[NWN2] problem z końcowką

jak przejść komnatę krola cieni w momencie gdy z posągow wyskakują małe wersje króla?
w opisie jest, że trzeba "dotykać kolejno posągi", ale to nic nie daje. A w tym czasie kolesie rozwalają mi drużyną. Dzieki za pomoc
Odpowiedz
Ja najpierw rzuciłem ta sieć oczyszczenia czy jakoś tak Ammonem a potem rozwalałem te malutkie króle pokolei (trzeba rozwalic wszystkie co ychodza z danego filara zeby bylo ok i tak pokolei)
Odpowiedz
no dobra, dzięki
prawda jest taka, że niczego nie trzeba dotykać tylko wystarczy rozpirzyć cale towarzystwo. Nie jest to proste ale jakoś poszlo.
Odpowiedz
ja ich juz 10 raz klepie i nic kurka wodna. nie umuem ich wszystkich zavbic. jak zostanie 3 to kazdy mi pierdzielnie ten ich czar lodowy i zabijaja mnie;/
Odpowiedz
Najlepiej jest atakować po jednym np bierzesz Khelgara Casavira i ciachasz po kolei! a jak masz Quare to rzucasz rój meteorytów dodatkowo
Odpowiedz
rozwalilem krola za pierwszym razem... prostota.

Większy problem to miałem z czarnymi smokami xD

[Dodano po chwili]

pierwszy raz grałem paladynem więc 4 tanków w drużynie , samo załatwiło sprawę (jeśli wiecie co oznacza tank - w rpg - wojownik, konserwa, ktoś kto przyjmuje ataki na siebie) Te małe króle nie wiedziały co się dzieje, tak szybko ginęły. Ale akurat ammon się zaplątał gdzieś i wyciągnął kopyta

p.s. nie wiem czemu, ale sam (tylko bohaterem) byłem wstanie zabic 2 ostrzaki i lupiezce cienia naraz, no lupiezca byl juz po "czytaniu" (tam gdzie poległ callum)

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz
mam jeszecze jeden broblem z końcówką. zabiłem króla cieni za pierwszym razem, następnie zabiłem te małe króle cieni, lecz nie wiem jak sie te posągi niszczy. poradzi ktoś?

[Dodano po chwili]

aha i czemu ja nie moge rzzucic tej calej cieci oczyszczenia, nigdzie jej nie mam;/
Odpowiedz
Sieć czystości (piąta część rytuału, nie zrobiona przez nas), ma Ammon Jerro.

A posągi po prostu brutalnie się rozwala, najlepiej khelgarem i casavirem

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
Odpowiedz
jak gralem chyba 5 raz z tymi "replikami" krola cieni to one nie mogly mnie zabic. te ich czary nie zadawały mi zadnych obrażen. wiec spokojnie bez nerwów po kolei zabijałem;d.
Odpowiedz
[quote name='maciek79' date='wto, 10 kwi 2007 - 20:11']
no dobra, dzięki
prawda jest taka, że niczego nie trzeba dotykać tylko wystarczy rozpirzyć cale towarzystwo. Nie jest to proste ale jakoś poszlo.

tylko że im więcej ich zabijam tym więcej wyskakuje mi nowych, a dotykanie rzeźb nic nie pomaga
napisali że trzeba ich wkolejności dotkąć a ja nie wiem w jakiej... i zwykle na końcu jest ich około piętnastu i roznoszą pozostałości po drużynie bez problemu... mam wrażenie że bez tego dotykania tych posągów mogą się pojawiać w nieskończoność HELP ME!!!!
Odpowiedz

Użytkownik Geralt Blake dnia pią, 04 maj 2007 - 08:34 napisał

mam jeszecze jeden broblem z końcówką. zabiłem króla cieni za pierwszym razem, następnie zabiłem te małe króle cieni, lecz nie wiem jak sie te posągi niszczy. poradzi ktoś?

[Dodano po chwili]

aha i czemu ja nie moge rzzucic tej calej cieci oczyszczenia, nigdzie jej nie mam;/

[post="61889"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Odpowiedz

Użytkownik Mistrz Druzyny dnia pią, 24 sie 2007 - 23:28 napisał

[post="80893"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Musisz nacisnac na posąg prawym przyciskiem myszki i nacisnac wywaz
Odpowiedz
pokaonalem krola cieni za pierwszyma razem ale powiem ze te male "krole" rozniosly moja drozyne w pyl tylko kelgara nieruszyly!! wiec nim spokojnie ich nawalilem (przydaje sie pierscien z regeneracja) posagi rozwalasz klikaja pprawy pzycisk mysz na posagu i opcja wywaz (lub zaatakuj)

pozdrawiam
Odpowiedz

Użytkownik Guest dnia śro, 31 paź 2007 - 19:22 napisał

pokaonalem krola cieni za pierwszyma razem ale powiem ze te male "krole" rozniosly moja drozyne w pyl tylko kelgara nieruszyly!! wiec nim spokojnie ich nawalilem (przydaje sie pierscien z regeneracja) posagi rozwalasz klikaja pprawy pzycisk mysz na posagu i opcja wywaz (lub zaatakuj)

pozdrawiam

[post="90148"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Heh ja nie miałem takiego problemu
Wojownik - Mistrz broni + kelghar i odpowiednie czary magow i krolow nie ma
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

problem z końcowką - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...