[GII] Ulubione zadanie

I szybkość... Wiecie po co ŁS łzy innosa? Bo ja nie ...


Niestety mogę się tylko podpisać pod niżej napisanymi postami Patosa i Deusa...NIe myśl że nagle wszyscy zapomnieli co pisałes na Starym Forum, więc następnym razem pytaj z sensem...
Odpowiedz
Po nic. Jak je wypije to umże.
Odpowiedz
Franiu znów to samo - a podobno przeszedłeś Gothic II ponad osiem razy i co zawsze przechodziłeś jedną postacią ????
Łzy Innosa są tylko dla Maga - on może je wypić.
A paladyn poświęcić nimi swój miecz.
Ulubione zadanie :
Wyzwanie Jarvisa - nie ma to jak skopać porządnie tyłek kilkum wkurzającym najemnikom Sylvia.
Odpowiedz
ja lubie zabicie smoków i zabicie pedra , zadania nowicjatu i otwarcie bramy w gd orkom
Odpowiedz
Dla nowicjuszy to jedynie próba ognia mi sie podobała.
Odpowiedz

Użytkownik Finkregh dnia Jul 28 2004, 08:36 PM napisał

I szybkość... Wiecie po co ŁS łzy innosa? Bo ja nie ...

Oj Franiu zgadzam sie z Lordem, cosik tak jakbyś głupa rżnął... [ej chłopaki, a po jest oko Innosa w Gothic 2, co? Powiedzcie mi bo ja nie wiem... ] heh :angry:
Odpowiedz
oj , nie offtopicuj ale zadania nowicjatu są spoko , mnie sie podobają niz straznika i tak samo jak najemnika
Odpowiedz
oj , nie offtopicuj ale zadania nowicjatu są spoko , mnie sie podobają niz straznika i tak samo jak najemnika
Odpowiedz
Qurnik ty SPAMUJESZ! Piszesz dwa, a czasem 3 takie same posty pod sobą np. w karczmie!
Odpowiedz
nie chce tego , jak nie wyśle drugi raz a ze potem sie okazuje ze wysłało to nie moja wina :angry: właśnie ze nie chce spamowac
Odpowiedz
Zdecydowanie zabijanie smoków.
Odpowiedz
Głównie Smoki właśnie, ale ziele i próba ognia też są fajne. Oólnie, nie mam się do którego przyczepić
Odpowiedz
Ja tam uwielbiałem robić wszystkie zadania z I rozdziału. A najlepsze zadanie to... Bimber
Odpowiedz
tia , to ze zdobyciem paczki ziela jest fajne , ale tego kto rozprowadza to nie wiem jak zrobic <_< nic nie pomaga
Odpowiedz
mnie sie podoba zadanie z doprowadzeniem owiec do klasztoru
<żart>

naprawde lubie zadanie ze smokiem (orzywieńcem) poprostu jest końcowe ale ci poszukiwacze pokryci wszędzie tem tez niezłe lub fajne nawet jest zadanie z wytępieniem parunastu orków.
Odpowiedz
ja jeszcze lubie zadanie od Brutusa na wytepienie wszystkich chrząszczy w jego komnacie... Twardziel z niego jak nikt...
Odpowiedz
a ja tego zadania nie lubie , za to fajne jest z zarciem dla tego straznika wiezienia ktory Nam po przekazaniu listu Gornowi daje odp. od Gorna
Odpowiedz
i fajna jest gildia złodzieji - jej znalezienie
Odpowiedz
← Gothic

Ulubione zadanie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...