[GIII] Jakie miasto...

Jakie miasto ... podoba wam sie najlepiej w:
Myrtanie
Varancie
I jaki klan w
Nordmarze i dlaczego?????
Mi sie podoba w Myrtanie Geldern dlatego ze: jest tam duzo kopaln, jest Lares ,sa ciekawe misje i miasto jest dosc duze
W Varancie podoba mi sie Mora Sul w ktorej jest fajna arena, jest Angar ,i ze sa tam asasyni
A w Nordmaze podoba mi sie Klan Ognia poniewaz sa pogromcami Orkow

Jak podoba wam sie jakies miasto to walcie smialo nie musi byc w kazdej krainie wystarczy ze wam sie jakies podoba to napiszcie tu
Odpowiedz
Mi najbardziej w Myrthanie podobał mi się Vengard, ponieważ a)jest stolicą b)jest całkiem spory c)jest to najlepiej rozwalona lokacje jaką w życiu widziałem!.

W Varrancie najbardziej podoba mi się Ishtar, bo ma najfajnniejsze fortyfikacje, ładną muzykę i architekturę.

W Nordmarze moim ulubionym klanem jest Klan Wilka, bo są tam oswojone wiki lodowe i golemy.
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
Myrtana: Silden(więzienie i wogóle ładne widoczki xD )
Nordmar: Wszystkie są takie same
Varant: jak wyżej^^
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Myrtana->Okara,Silden{fajny klimat i zadania}
Varrant->Ben Sala i Lago{muzyka,zadania i ich wielkosc }
Nordmar->Klan Mlota
Odpowiedz
Myrtana:geldern-dużo skarbów i wogule:)
Varant:Mora sul-fajna arena , dużo ludzi i takie tam:)
Nordmar:klasztor-milten!!!!!!
Odpowiedz
Myrtana-Faring(super wygląda)
Varant-żadne(nie lubię tej krainy
Nordmar-Klan Wilka(oswojone wilki i te golemy)
Odpowiedz
Myrtana-Faring-super zamek.
Varant-Mora Sul-fajna arena.
Nordmar-Klan Ognia-ciekawe zadania.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Myrtana - Farring - miasto ma bardzo ładmy wygląd i ciekawą konstrukcję, inną niż pozostałe miasta. Panuje tam także znakomity klimat, taka spokojna atmosfera.
Varant - Mora Sul - nie jest no bardzo ważne miasto ale urzekło mnie swym wyglądem. Bardzo ładne budynki i ciekawe ich rozłożenie. Podobał mi się także pałac Zubena w Isthar. Tam panuje najlepsza atmosfera oraz jest tam najładniej.
Nordmar - Klasztor - Tajemnicy i cichy dom magów ognia z ogromną klimatyczną biblioteką oraz z sanktuarium Innosa.
Odpowiedz
Myrtana-Gotha- Twierdza paladynów, na którą została nałożona klątwa, więc zamiast paladynów biegają umarlaki i Demon.

Varant-Bakaresh-Wielka świątynia Belliara.

Nordmar-Klan Młota, całkiem duże miasto i w dodatku posiada dużą kopalnie.


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz
Myrtana-Faring, bo to super miasto
Varant- Nie wiem
Nordmar- Klan młota, bo jest takiue fajne
Odpowiedz
Myrtana:Montera-fajne miasto rozwinięte gospodarczo i tam moich braci buntowniczych niewolników traktują dobrze
Varant:Braga-ładna, spokojna atmosfera i tam jest miły gość Diego
Nordmar:nie ma tam pięknych rzeczy tylko jest tam ciekawa wieża Xardasa
Odpowiedz
Myrtana-Vengard stolica Myrtany
Varant-oczywiscie Mora Sul
Nordmar-Klan Młota oraz Ognia (moje ulubione klany)
Odpowiedz
Właściwie wszystko tu podobne, ale postaram się coś wyciągnąć:

Myrtana: Tutaj się nie postaram. Sami Orkowie vs. Buntownicy... Eh... Ok, Gotha w miarę ciekawa

Varant: Braga - super-ultra-genialna muzyka

Nordmar: Niech będzie Klan Wilka, bo nie pamiętam innych nazw Nie lubiłem tej krainy :]
Odpowiedz
Myrtana - Mi najbardziej spasowało nie miasto a lokacja, tj wodospady i to miejsce koło berła cienia, miasta monotonne a domy w wielkiej Myrtanie to... naogu baraki

Varant - Zdecydowanie najlepsza kraina, z najlepszą muzą i misjami (wreszcie nie przynieś podaj pozamiataj o ile wiecie o co mi chodzi) a miasto to zdecydowanie Ishtar, muzyka jest tam najlepsza i wreszcie "inny" rodzaj zdobywania repa w mieście.

Nordmar - nie lubię Nordmaru, już nie chodzi o to że jak idziesz to się możesz zgubić 5min po wyjściu z jakiegoś klanu ale jak idziesz to z mapą to ona np naprowadza cię na górę!!!!
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
A mnie sie Nordmar podoba właśnie ze względu na to że jest trudny nawet pod względem odnalezienia drogi nie wspominając już o zwierzakach i klany są świtnie ulokowane (trudny teren do zdobycia)
Odpowiedz
Uaktualniam:
Myrtana - Faring
Varant - Lago
Nordmar - Klan Wilka
Odpowiedz
Redhorn Steelaxe o co ci chodzi z tym że w Ishtar są "inne" sposoby zdobywania repa bo ja tam od razu wszystkich zabiłem
Odpowiedz
Masz tam jedną misję a nie dziesięć, coś w rodzaju konkursu, przeokazji mordujesz jednego z konkurentów,trochę inaczej to wygląda niż w pozostałych miastach ale ogólny zarys pozostaje ten sam.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
← Gothic

Jakie miasto... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...