[TESIV] Pierwsze wrażenia

Grał już ktoś jak tak to opisujcie Swoje wrażenia.

Ja sobie dzisiaj troche pograłem

Co do grafiki to rzeczywiście świetna szkoda tylko że nie pójdzie mi na maxa () - Z mniejszych wartości to Anty Aliasing na 2 (zamiast na 6) i detale wody musiałem zmniejszyć bo sie zcinało, a tak po za tym to chodzi płynnie.

Co do fabuły, zaczynamy od wybrania sobie Klasy, Płci , i dokładnego dostosowania postaci, począwszy od koloru oczu poprzez wielkość nosa, długość włosów, do krzaczastości brwi... Opcji duużo.

Następnie podchodzi do nas Uriel Septim i nas wyprowadza... kiedy każe nam czekać to jest taki niby tutorial, pod koniec wybiera się znak zodiaku i klasę .

Ogólnie wygląda to ciekawie, zbyt daleko nie zaszedłem więc więcej nie powiem.
Odpowiedz
Nazin, jakbyś mógł, to porób trochę screenów i powrzucaj tutaj. Tylko jakieś bardziej niekonwencjonalne, a nie same widoki, jakimi to już nas raczono. Może coś ze skepiku, okna rozmowy, ekwipunku, dziennika. Mimo, że sobie nie pogram, to chętnie rzucę okiem z czystej ciekawości, jak to wygląda .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
No własnie, podpisuję pod prośbą Rince'a a ponadto pytam: Jak ma się sprawa z NPC'ami? Czy nadal są tacy...sztywni jak w Morrowindzie czy nie? Czytałem, że wiele ma się zmienić w Obilivionie pod tym względem.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Co do npcków to zbyt wielu jeszcze spotkać nie zdąrzyłem (bo długo nie grałem ) ale np. mi mika twarzy postaci jest wręcz genialna. Co do sztywności sam jeszcze nie wiem.
Co do screenków to narazie mi coś zapisywać nie chce
EDIT
screenów mi z antyaliasingiem włączonym nie chce robić no cóż porobię bez

[Dodano po chwili]

Dobra screenki są:

http://gexe.pl/The-Elder-Scrolls-IV-Oblivion-scr2.html [31 najnowszych]
Odpowiedz
Odpaliłem drania na 1024-768 i ustawienia tak na 4/5 i chodzi ładnie. Czasem tylko chrupnie jak się komunikaty o questach pojawiają ale dopóki chodzę po jaskiniach i lochach jest lepiej niż dobrze. Zobaczymy jak będzie wyglądać w miastach i lasach ale to już nie dzisiaj.
Odpowiedz
Ha na wejsscie muza z LOTR ale graq robi dobre wrazenie jeszcze nie wiem o co w niej dokladnie chodzi ale fajnie sie ciupie wszystkie detal;e na ful gra jest dobra pod wzgledem grywalnosci jak by mi ktos mogl podeslac opis misji bo nie kiedy nie wiem o co chodzi moje gg 7054286.
Odpowiedz
........pierwsze misje juz za mną HEHE rewelka... ('')
jak zacząłem wieczorkiem to skonczyłem o 4.00 am ...strasznie wciąga ('')
pozdr....
damien
Odpowiedz
Mi na maxa idzie ale tylko na wolnej przestrzeni bo w mieście stoi prawie w miejscu. Moim zdaniem prawie ideał no gdyby nie ten system jazdy konno to by była praktycznie bez błędów. Mnie urzekła grafika. grywalność też niczego sobie, ale jeśli chodzi o Main Quest, mogli się chłopaki lepiej postarać.
pamiętaj że za rogiem zawsze może zdażyć się coś czego się nie spodziewasz!!!
Odpowiedz
Mi tam chodzi wszystko na max bo jakos mam dobrego kompa. Pierwsze wrazenie jak wyszedlem z lochow ?? Szczena mi opadla. Za****sie piekny krajobraz lasow rozciagajacy sie wkolo. Miasto na wzgorzu. Poprostu cudo. Czegos takiego szukałem. gram w obliviona nie dlugo ale mam nadzieje ze bedzie to dluga gierka bo woda ktora super wyglada te fale i wogole mnie urzeklo. Brakuje mi pare rzeczy ale nie ma gier idealnych Dla mnie jak narazie Oblivion zasluguje na ocene 9.9 na 10. OSTRA JAZDA BEZ TRZYMANKI POZDRO
Ludzie "ZAPOMNIENIA"... łączcie się w krainie Tamriel
Odpowiedz
Czytałem gdzieś, że trzeba sie skupic na jakiejś konkretnej profesji w Oblivionie, czy to prawda? Chodzi mi o to, że w Morrowindzie mogłeś być magiem, wojownikiem, złodziejem i miec wszystko na full, a w Oblvionie podobno tak nie można I zgadzam się z przedmówcami jeśli chopdzi o te "levelowanie" potworków To tak jakbym był na tym samym poziomie cały czas tylko w papierkach inaczej.
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
e tam... co prawda nie wszystko ale większość mam prawie na maksa, z drugiej strony gdyby spojrzeć
na to ile w to gram...
i tak: blade`a mam już ponad 100 , większość czarów też przy setce no może oprócz ilusion, mojego sneak`a nie powstydziłby się żaden szanujący się ninja, o moim acrobatic`sie & atletic`sie też warto wspomnieć, alchemia jeszcze cztery oczka i będzie stówka, block, heavy & light armor - tu też jest
"na bogato", a teraz sobie łuk nabijam, przekroczyłem już 50 ;]

speechcraft, marchandise i lockpick - tu nie mam dużo (ale od czego są czary ;] )

Także wniosek jeden: jeśli nie idziesz po łebkach, nie omijasz żadnych jaskiń, questów, gidii, każdemu
wrogowi przedstawisz swoje argumenty, wtedy można śmiało do Ciebie mówić " panie wszechstronny" ;]

Peace & Pozdro
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Gierka niesamowita jest!!
Wampirem szczerze mówiąc to nie wiem jak się stałem bo dopiero po kilku dniach od walki z nim się stałem...

Do Gildii Morderców (Dark Brotherhood ) łatwo się jest dostać...
Wystarczy kogoś zabić... Ja na przykład zabiłem podczas pierwszego włamu w Imperial City... Jak będziecie spać to wtedy chyba lider tego klanu przyjdzie... Da wam quest... Jeśli zabijecie pewnego kolesia daną wam bronią to wtedy was przyjmą...

Do Gildii Złodziei trochę trudniej...
1. Trzeba "spojrzeć" na jeden z listów gończych za Gray Fox'em...
2. W Anvil (może można z jakimkolwiek) pogadałem z żebrakiem (beggar), nabiłem sobie u niego Deposition ile mogłem a potem spytałem o Gray Fox'a...
3. Poszedłem do Imperial City w miejsce o którym mówił żebrak o północy...
4. Pokonałem złodzieja z którym miałem się ścigać (chodziło o jakiś dziennik czy coś takiego)...
5. Zacząłem wykonywać misję dla Gildii...


To narazie tyle

Powodzenia i dobrej zabawy
Odpowiedz
wampirem się stajesz kiedy przy walce z jednym z nich wyskoczy ci komunikat że zarazileś się porfirią czy czyms podobnym i wtedy po trzech dniach zmienisz się
Odpowiedz
Jest po prostu super.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
W kilku pierwszych minutach gry oszałamia nas grafika i okno tworzenia wyglądu. No i dobra, idziemy przez te kanały, wychodzimy... I spadamy z krzesła. Przed nami piękne lasy, plaże i łąki. Wchodzimy do miasta. NPC nie są takie sztywne. Jedzą, śpią, rozmawiają. Potem nie jest już tak różowo. Zadania owszem, ciekawe, ale po prostu zbyt proste. I ogromnym minusem jest level scalling. Za toogromny plus za MB
Odpowiedz
1 wrażenie hmmm jakbym uprawiał sex z mis swiata:D:D Kozacka grafika no może z wyjątkiem mord ludzi i niektórych stworów , jednak kiedy wchodzimy do lasu.... po prostu nic dodac nic ujoc:D
Odpowiedz
tak na marginesie to napiszcie jak znaleść zapisy normalnie jest folde z angelską nazwą zapisy s-h-a-w-e-s liteuje żeby nie założyć przez przypadek linku a zatem gdzie jest folder z zapisami
Odpowiedz
Myślałem że stworzenie takiej gry jest nie możliwe a tu proszę. Gdy zagrałem pierwszy raz to było słychać w pokoju tylko dźwięki typu "uuuuuuuu" i "łaaaaał". Gdy wyszedłem z podziemi i zobaczyłem na własne oczy wodę ustawioną w max detalach i wszystkich bajerach to myślałem że padnę z wrażenia, ale gdy zabiłem jelenia i go taszczyłem po ziemi a następnie wrzuciłem zwłoki do wody to już nie mogłem oderwać się od monitora. CUDO, inaczej tej gry opisać się nie da xD
Odpowiedz
Pierwsze wrażenie było super.TES 3 podobało mi się,TES 4 bardzo mi się podoba więc jeśli 4 jest taka w******a to ciekawe jaka będzie 5?Klimat Skyrim bardzo ciekawe...
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Pierwsze wrażenia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...