[NWN1] Jak gracie?

hahahahaha ricewind ale ześ zrypał hahahahha
Odpowiedz
Heh . Tia, walnąłem jak łysy grzywką o kant kuli . No Gamorin, kto jak kto, ale Ty śmiać się nie powinieneś, bo jak tobie zacząłbym wyliczać Twoje wpadki.... :wink:

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Nie odbiegajmy od tematu ( Choc najchętniej powiedizął bym cos zupełnie innego)
Odpowiedz
Ja zawsze kombinuje tak zeby miec wszystkiego po trochu, ale magiczne przedmioty tez mi wiele dodaja szczegolnie te z HoU, wiec wyszedl mi czarownik o sile 25 ( okolo) i charyzmie 27 i przy okazji zrecxznosci 21. Zawsze patrze zeby miec dobra klase pancerza moim czarownikiem bo nie chce poniesc smierci przy pierewszym lepsszym starciu. i wlasnie mialem sie zapytac: czy da sie jakos powiekszyc cherakter praworzadny bo kombinowalem i mi nie wychodzilo za bardzo...
Odpowiedz
Nie za bardzo wiem o co Ci chodzi z tym powiększeniem charakteru :? .

Ps. Ja po skończeniu NWN i SoU też miałem 20 poziom, a charyzme 34 .

Ps2. Tak, tak, tak!!! To już jutro będe miał HotU . I w końcu zobaczę w akcji ucznia czerwonego smoka .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Nadal uwarzam wyzszosć blateog mistrza nad uczniem czerwonego smoka a hou przeszedłem i porównałem
Odpowiedz
Grałeś i Bladym Mistrzem i Uczniem Czerwonego Smoka? Może rzeczywiście BM jest lepszy. Nie wiem, bo jeszcze nie grałem. (coś premiera mi się przedłuża :wink: ) Jedno pytanko. Jak graliście w HotU to eksportowaliście Swoją postać, czy braliście gotową. Ja ma 20 poziom, ale widziałem, że gotowe mają 15. Nie za łatwo jest z 20?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
na początku tak ale później to bedzie błogosławieństwo
Odpowiedz
no jak się zmienią w smoka to w sumie bestia jak talala;)czarownicy są potężni ale ja osobicie lubię full contact czyli 2 mieczyki w lapkę i jedziemy:) ja zawsze eksportuję postać...jakoś jestem przywiązany sentymentalnie...:)a co do BM to dużo lepszy niż uczeń smoka
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Jak gracie? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...