[GI] Śmierć...

ja zginąłem w starym obozie. Poprostu skoczyłem i niezauważyłem że skacze z dosc dużej wysokości no i koniec .Bezi leży i kwiczy

aha raz na samym początku gry zabił mnie kretoszczur ,aż wstyd takie rzeczy mówić ale taka jest prawda
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz

Użytkownik Medivh dnia Apr 29 2005, 03:56 PM napisał

Albo w skarbcu Gomeza. W jedenej ze skrzyń jest 10000 monet (monet, nie bryłek rudy; zupełnie nie przydatne, bo nic się nie da z nimi zrobić) i bierze się je z 5 minut do ekwipunku.

[post="22816"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Żeby szybciej brać rzeczy ze skrzyń, zwłok etc. wciskasz nie Ctrl+strzałka w bok, tylko Ctrl+Alt+strzałka w bok, wtedy bierzesz rzeczy po 10, a nie po 1, albo lepiej: Ctrl
+Shift+strzałka w bok, wtedy bezio bierze po 100 naraz

Użytkownik Moicham dnia Feb 6 2007, 08:47 PM napisał

a ja kiedyś pokonałem jakiegoś ważnego przeciwnika z którym męczyłem dosyć długo spadłem ze skały(ale to nie najgorsze) i zamiast wczytac gre przez przypadek zapisałem. Myślałem że już nigdy nie włacze Gothica

[post="53935"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Od tego są kody: włączasz konsolę, wciskasz F8 i już
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Cóż skakałem sobie po nowym obozie, (zajawka po tym jak się nauczyłem akrobatyki) i doskakując do sprzedawcy ziela, przebiłem się przez teksturę i spadałem i spadałem i spadałem...

Odpowiedz
Ja zginąłem podobnie. Również cały czas skakałem po wyuczeniu akrobatyki i w pewnym momencie zablokował mi się klawisz skoku (zdarza mi się to nieraz). Pech chciał że akurat byłem przy skarpie i zanim klawisz odblokowałem to bezimienny leciaaał i....bęc . A wtedy nie znałem jeszcze sposobu na bezpieczne lądowanie (dla niewtajemniczonych: należy klikać na przemian klawisze odpowiadające za poruszanie się na boki).


Odpowiedz
Po co na przemian? Jak się spada, wystarczy nacisnąć którąś strzałkę (ja naciskam prawą, jednocześnie trzymając strzałkę do góry) i przytrzymać. I tyle.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Być może. Ja zawsze klikałem na zmianę lewo - prawo.


Odpowiedz

Użytkownik Archol dnia Feb 14 2007, 07:52 PM napisał

Być może. Ja zawsze klikałem na zmianę lewo - prawo.

[post="54593"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




ja tak samo jak Archol [ to juz chyba kwestia przyzyczajeia ]
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
ja miałem inaczej bo nie zginełem choć spadłem z czubka wieży xardasa a nie grałem na kodzie god . dobre jaja nie?
Odpowiedz
Ja spadłem i dużej wysokości (nawet nie wiem skąd) i wylądowałem na drzewie i bezimienny is dead
Odpowiedz
Ja zginełem tak:biegne sobie(spiepszałem od trolla) i nagle zapadłem sie pod ziemie
Odpowiedz
Mnie najbardziej wkurza Gorn bo gdy sie odbija kopalnie w nowym obozie. Ide sobie z Gornem, spotykamy straznika to robie rach ciach i straznik lezy i przebijam go mieczem a Gorn patrzy sie i mowi "swietna robota chlopcze" nastepnie po chwili wyciaga topor sieka mnie potem przebija, chowa topor i mowi "zapomnijmy o tej malej sprzeczce dobra ?" No poprostu zalamac sie mozna
Odpowiedz
Ja tak samo miałem to tak sie wkurzyłem że aż subwoofer skopałem bo już nie mogłem wytrzymać!!!!!!!!!!
Odpowiedz
Ja dzisiaj podczas wykonywania misji, w której trzeba odbić almanach z łapek goblinów. Troche za wysoko oceniłam swoje, a raczej bezimiennego siły i musiałam co tu dużo mówić bardzo szybko się ewakuować i w tym celu chciałam skoczyć do wody, ale niestety wskoczyłam, ale już nie mogłam wypłynąć, bo jakiś paskudny bład się wkradł.
Na Ozyrysa i na Apisa jesteś dzikiem...
Odpowiedz
Ja biegłem z obozu sekty do starego obozu... postanowiłem przejść przez las i widzę cieniostwora, ruszam na niego i obchodzę drzewo i nagle moja postać stoi, normalnie połowa jej ciała była w drzewie a druga na zewnątrz, cieniostwór mnie zauważył, podbiega zaczyna mnie obkładać a ja się ruszyć nie mogę nawet machnąć mieczem. Po 5 uderzeniach leże i wącham kwiaty od spodu.



Drugi wypadek. Wracam do nowego obozu bo zdobyłem kamień ogniskujący.... Jestem przy wodospadzie i nagle moja postać się zapada (może wam się to wydać dziwne....) i uderza o powietrze(tak jak by nie widoczną ścianie) i ginie.


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz
Pierwszy raz koło wieży Xardasa poszedłem sprawdzić co jest na alejce. Zobaczywszy górę kamieni biegnąca w moją stronę zaczęłem jak dziki uciekać patrząc do tyłu czy mnie goni. Pełen entuzjazmu że mnie nie dogonił odwróciłem się i bach ... dead. Oczywiście uciekając zapomniałem o stadzie bestii, chyba kąsaczy albo brzytw (raczej to 2) ... z deszczu pod rynnę
Odpowiedz
Ja miałem tak : nie zginąłem ale to było coś dziwnego stałem obok wodospadu (tego przy obozie sekty) oglądałem mój nowy nabytek "łomotacz" a tu nagle z 5 ścierwojadów na mnie z lasu ruszyło że miałem mało życie to odrazy chlup do wodospadu a miałem włączony ekran ekwipunku , pod wodą nie mogłem go wyłączyć a więc naciskałem wszystko po kolei i po chwili zacząłem pływać pod wodą w starym obozie aż mi sie powietrze skończyło ale to było fajne:)
Odpowiedz

Użytkownik diego19 dnia Apr 21 2007, 12:17 PM napisał

Ja miałem tak : nie zginąłem ale to było coś dziwnego stałem obok wodospadu (tego przy obozie sekty) oglądałem mój nowy nabytek "łomotacz" a tu nagle z 5 ścierwojadów na mnie z lasu ruszyło że miałem mało życie to odrazy chlup do wodospadu a miałem włączony ekran ekwipunku ,  pod wodą nie mogłem go wyłączyć a więc naciskałem wszystko po kolei i po chwili zacząłem pływać pod wodą w starym obozie aż mi sie powietrze skończyło ale to było fajne:)

[post="58625"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Haha a to dobre! Ja miałem taki sam przypadek ale wtedy zaatakował mnie ork(co on tam robił?!).....


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz
Naprawdę tak miałeś?
Wszystkich kolegów sie pytałem i wszyscy sie zemnie śmieli , a ten ork to może wylazł z cmentarzyska orków:) bo jest niedaleko.
Odpowiedz

Użytkownik diego19 dnia Apr 21 2007, 03:57 PM napisał

a ten ork to może wylazł z cmentarzyska orków:) bo jest niedaleko.

[post="58633"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Nie mógł wyjść z cmentarzyska, po postacie i potwory same z siebie nie mogą się przemieszczać między różnymi obszarami
Ech, te RPGi.
Odpowiedz

Użytkownik Raphagorn dnia Apr 21 2007, 03:00 PM napisał

Nie mógł wyjść z cmentarzyska, po postacie i potwory same z siebie nie mogą się przemieszczać między różnymi obszarami

[post="58641"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Wiem to prawda... Wtedy akurat zakończyłem misję z cmentarzyskiem orków, więc wybiłem wszystkie orki.

Pewnie to był bug, ponieważ jak zaczynałem grę to spotkałem trolla przy starym obozie...

Zdaje się, że to jakiś błąd w instalacji....

A ja kodów nie używam.

Tylko czasami jak chcę zobaczyć kto by wygrał.... tzn. strażnik vs. najemnik....


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz
← Gothic

Śmierć... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...