[GII] Knechte i Magowie Wody

Wybaczcie, że piszę tak duzo tematów w tym dziale, ale inne tematy są już zamknięte. A więc chciałem się spytać co to jest Knecht :?: "Występuje" on na zamku w Górniczej Dolinie. Zbroją przypomina strażnika z 1. Kojarzy mi się on tylko z Netch-ami (czy jakoś tak) z Morrowinda. Ale to jest zupełnie co innego. Tylko z nazwy jest podobne .

I jeszcze jedno pytanie. Gdzie są Magowie Wody :?: Ukradli ich czy co :?: Z Magów Wody jest tylko Vatras. Tylko Magowie Ognia są. A dla mnie lepiej było byc Magiem Wody. A w 1 fajniej było byc Magiem Wody. Lepsza zbroja, ładniejsza (mnóstwo rudy w obozie hehe) itp.


Tonari no Totoro!
Chyba autor przewidział dodateki i Magów Wody zostawił sobie... na dokładkę :wink: , bo właśnie dodatek ma opowiadać o Magach Wody i nim będziesz mógł być (ach ten język polski, "będziesz mógł być" hehe). A co do tego gościa to jakoś nie przypominam sobie. Zbyt dawno grałem.

Z jakim poziomem skończyliście Gothic'a II, bo ja z 36.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Trzeba też dodać że magowie cos po sobie zostawiają a mianowicie list, ci któży go znaleźli więdzą o co mi chodzi.
Doszedłem do niespełna 40 levelu, wybijając całą faune i flore lasów...

A co do twojego pytania to o ile dobrze pamiętam czy to nie byli zwylki strażnicy w Górniczej Dolinie w Zamku??
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
knecht niewiem co to znaczy bo nieznam niemieckiego ;] poprostu nieprzetlumaczyli tego ;] i tyle ;] a co do magow wody to znajdujemy list ( w jaskoni lodowego smoka w jednej z chatek ) od saturasa najwyzszego maga wody z g1 w ktorym pisze ze gdzies wyruszaja ;]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Dzięki za odpowiedzi . Ale małe sprostowanie. Corristo był najwyższym Magiem Ognia. Saturas był najwyższym Magiem Wody. Topic mozna zamknąć.


Tonari no Totoro!
← Gothic
Wczytywanie...