[GIII] Wojna!

No wreście ktoś odpisał można było się zanudzić.... Tak masz rację buntownicy, paladyni,magowie ognia, druidzi oraz gońcy leśni to naprawdę duża grupa.

Tak więc trudno tu o negatywny komentarz...


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Przy czym należy wspomnieć, że druidów i gońców gówno obchodzą sprawy Myrtany. Oni chcą mieć tylko spokój w lesie a będą walczyć z pierwszymi, którzy zaczną je niszczyć.
www.maxpayne.boo.pl
Omernon
Łowca tak naprawdę to gońców i druidów obchodzą sprawy myrtany bo jak np . ciebie by ktoś z domu chciał wykurzyć to też byś go bronił przecież domem gońców jest las a oni nie poszli by do innego lasu niż myrtański . A wojownicy myrtany nie ruszyli by gońców chyba że orkowie ale orkowie to [ocenzurowano] i gońcy by ich wykończyli np . w jednej misji w której trzeba oswobodzić miasto to gońcowie pomagają myranie:)

Użytkownik Łowc@ dnia Apr 18 2007, 06:14 PM napisał

Przy czym należy wspomnieć, że druidów i gońców gówno obchodzą sprawy Myrtany. Oni chcą mieć tylko spokój w lesie a będą walczyć z pierwszymi, którzy zaczną je niszczyć.

[post="58348"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Nie rozmieszaj mnie! Po pierwsze w gothicu 3 Druidzi pomogli w walce z wrogiem.
Po drugie Gothic to nie Icewind Dale 2 czy baldur's gate 2(szkoda trochę).


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Że tak zacytuję jednego z Druidów "Jestem koszmarem, który spadnie na orków kiedy zaatakują lasy". Pomogli w walce z orkami ponieważ zaatakowali lasy.
www.maxpayne.boo.pl
Jak byś uważnie przeczytał mój post to byś zrozumiał że druidzi walczą po stronie myrtany bo bronią swojego lasu i nie dadzą sie z niego wypędzić nikomu ani orkom ani nordmańczykom ani asasynom
Przy czym należy zauważyć, że żadna z tych grup nie musi atakować lasów i nikogo wypędzać.
www.maxpayne.boo.pl
Problem w tym, że w całej myrtanie są lasy.....


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Skoro tak to czemu niby gońcy nie atakują Myrtańczyków?
www.maxpayne.boo.pl
Ponieważ są w sojuszu... a zresztą chyba można wyciąć parę drzew na dom co nie?

Zresztą jak widzisz myrtańczycy dbają o lasy nie wycinają ich masowo a zresztą druidzi to chyba nie zaatakują rodaków jeśli ci nie zrobią większej szkody aha tak jak ktoś napisał że druidzi i gońcy pomogli myrtanie.....


trza też dodać, że w temacie było jaki kontynent wygra tzn, Varant, Myrtana i Nordmar. Więc musisz dodać wszystkie siły Myrtany a nie poszczególne frakcje...


Jeśli nie weżniesz tego pod uwagę to lepiej już nic nie pisz bo mi brakuję już słów.....


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!

Użytkownik Omernon dnia Apr 20 2007, 06:52 PM napisał

Ponieważ są w sojuszu... a zresztą chyba można wyciać parę drzew na dom co nie?

[post="58520"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



A można nie wycinać w ogóle drzew tylko przemaszerować przez lasek na jakąś twierdzę.
www.maxpayne.boo.pl

Użytkownik Łowc@ dnia Apr 20 2007, 08:00 PM napisał

A można nie wycinać w ogóle drzew tylko przemaszerować przez lasek na jakąś twierdzę.

[post="58522"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Przeczytaj jeszcze raz mój post a się dowiesz...

Temat był kto wygra... Varan, Myrtana czy Nordmar....



...... Tak można nie wycinać drzew, wystarczy podejść do twierdzy pod osłoną nocy i tyle.... a katapulty można zbudować na miejscu korzystając z towarów przywiezionych z własnego kraju....


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!

Użytkownik Omernon dnia Apr 20 2007, 07:05 PM napisał

Przeczytaj jeszcze raz mój post a się dowiesz...

Temat był kto wygra... Varan, Myrtana czy Nordmar....
...... Tak można nie wycinać drzew, wystarczy podejść do twierdzy pod osłoną nocy i tyle.... a katapulty można zbudować na miejscu korzystając z towarów przywiezionych z własnego kraju....

[post="58523"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Warto zwrócić uwagę na edytowanie twojego postu jakie miało miejsce w międzyczasie

Powtórzę: Gońcy pomogli Myrtanie PRZY OKAZJI załatwiając swoje interesy

Jeśli bierzemy ogół frakcji to magowie ognia jednak nie pomogą Myrtanie bo są w Nordmarze.

Nikt nigdzie nie wspominał o masowym wycinaniu lasów.

No i na koniec perełka: Czyli twierdzisz, że Nordmarczycy wytną lasy gorzej niż Myrtańczycy? No chyba, że Myrtana nie potrzebuje sprzętu oblężniczego.
www.maxpayne.boo.pl

Użytkownik Łowc@ dnia Apr 20 2007, 08:15 PM napisał

Warto zwrócić uwagę na edytowanie twojego postu jakie miało miejsce w międzyczasie

Powtórzę: Gońcy pomogli Myrtanie PRZY OKAZJI załatwiając swoje interesy

Jeśli bierzemy ogół frakcji to magowie ognia jednak nie pomogą Myrtanie bo są w Nordmarze.

Nikt nigdzie nie wspominał o masowym wycinaniu lasów.

No i na koniec perełka: Czyli twierdzisz, że Nordmarczycy wytną lasy gorzej niż Myrtańczycy? No chyba, że Myrtana nie potrzebuje sprzętu oblężniczego.

[post="58525"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Człowieku... myślę że się mylisz... magowie ognia jako wysłańcy króla Rhobara posiadają klasztor w nordmarze bo tam się ujawnił Innos!

Mówie po raz 3 temat był kto by wygrał Myrtana, Vengard czy Nordmar tzn.(będę mówić jak na chłopski rozum żebyś mógł zrozumieć) Musisz porównać wszystkie siły tych kontynentów.... a nie jakieś frakcję.....

Czy ja coś powiedziałem o masowym wycinaniu drzew? Ależ nie! Mówiłem że w ogóle nie trzeba wycinać drzew.


Jak byś wiedział to ja modyfikowałem posta od razu jak skończyłem go pisać... trochę się zastanawiałem co dopisać więc to trochę potrwało....

A tak w ogóle to nigdy nie było w grze wspomniane, że magowie ognia należą do nordmaru wręcz przeciwnie,
król Rhobar ich tam posłał.


A arcy mag ognia w Vengardzie co robi? Szpieguję króla? Och chyba nie.... Jako że jest arcy magiem ognia i w dodatku mieszka w myrtanie, w pałacu króla oznacza to że wszyscy magowie ognia są na jego żądania a sam król ma w mniejszym stopniu wpływ na arcy maga i odwrotnie....


Modifikuję post bo zapomniałem odpowiedzieć ci na tą twoją perełkę: Tak jak mówiłem druidzi i gońcy są w sojuszu z królem Rhobarem bo jak by tak nie było to by druidów i gońców już dawno nie było(Rhobar by wpadł z armią.... ) no i trzeba też dodać, że nigdy nie widziałem machin oblężniczych w myrtanie... chyba tylko orkowie je posiadają, wojska Rhobara mogą stworzyć machiny z drewna nie w myrtanie ale w nordmarze czy w varancie. Przy tym trzeba też dodać, że miasta wroga nie posiadają murów...


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Gońcy leśni są niezależną grupą. To tak jakbyś porównywał siły Polaków atakujących Rosję , dodając do armii Polskiej mniejszość niemiecką.

Druidzi poza tym siedzą również w Nordmarze i Varancie co oni tam? Szpiegują?
www.maxpayne.boo.pl
Nie wiedziałem że tam są... no chyba że myślisz o osobach znających się nie co na sztuce druidctwa, a może to dlatego, że obie strony posiadają druidów?


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Nigdy nie widziałem gońców "leśnych" ani druidów oprócz Shamana (jakoś tak) z lwem obok chyba Bakaresh bo chyba to jest druid?
A jeśli są to jest ich baaardzo mało.
Podany wyżej druid mieszka w Varancie
W Nordmarze jest Bogir jeśli nikt nie zauważył.
Bardzo mało? Dwóch z pięciu. W Nordmarze jest ze 20 magów ognia przypadających na tą garstkę z Myrtany.
www.maxpayne.boo.pl
Co do druidów masz rację 2 z 5 druidów to całkiem dużo przy czym też trzeba dodać, że gońcy leśni są w myrtanie a nie w normdarze...

Cały czas mówisz, że druidzi i gońcy nie wspomogą myrtany ale jeśli temat był kto by wygrał to nie ma sensu pisać teksty typu: Druidzi nie pomogą bo muszą troszczyć się o swój święty las.....

poszczególne frakcję a wszystkie siły kontynentu to co innego...

jak byś wiedział to Rhobar 2 podbił Nordmar, myślisz, że jak on to zrobił? Za pomocą kodów?


No dobra trochę się zapędziłem z tymi postami.... Ja uważam, że myrtana wygrała by wojnę.


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Wychodzi mała nieścisłość u założyciela tematu. Chodzi o moment PRZED utratą magii przez paladynów czy PO tym? No bo potęga militarna Myrtany mogłaby upaść lekko...
www.maxpayne.boo.pl
← Gothic
Wczytywanie...