[GII:NK] Maksymalny poziom

Ja ukończyłem grę z 47 poziomem i wykonałem wszystkie questy!
Odpowiedz
ja z kolei przeszedłem grę pierwszy raz to miałem 29lvl (nie wiem jak to zrobiłem z tak niskim levelem) a następne z 60 i wyższym ( nie wiem ile max.)
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
ja jak grałem za pierwszym razem bez kodówto wygrałem na 36 lvl a jak z kodami to na 48 lvl pamiętam bo zapisałem se kiedyś
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
Nie pamiętam dokładnie jakie miałem poziomy po ukończeniu Gothica ale było to coś ponad 40. Zawsze starałem się wybijać na mapie wszystko co się tylko da i wykonywać każde zadanie. Dlatego jestem w szoku widząc jakie udało się wam osiągnąć poziomy, jeżeli to prawda to gratuluję. Ale już osiągnięcie poziomu 60 wydaje mi się mało prawdopodobne, to chyba raczej wykorzystanie buga albo kody. Ale kto wie, może to jednak możliwe. Chyba zainstaluję sobie NK i spróbuję nabić jak największy lvl. Napiszę potem jaki udało mi się uzyskać .


Odpowiedz
ja ukończyłem gre z dodatkiem coś okolo 45 lvl'u ale zawsze tez można porpostu chodzic i pokonywac ludzi w miastach ,na wsiach i mozna zdobywac dodatkowe punkty
Odpowiedz

Użytkownik Łowca dnia Feb 20 2007, 12:43 PM napisał

ja ukończyłem gre z dodatkiem coś okolo 45 lvl'u ale zawsze tez można porpostu chodzic i pokonywac ludzi w miastach ,na wsiach i mozna zdobywac dodatkowe punkty

[post="55057"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



hihi czy mi sie wydaje czy ty kogos nick podrobiłes ?? bo jeden łowca już jest

moze. ale to i tak mało wyjdzie gdzieś 10.000 doświadczenia ? a pod koniec gry [40-45lvl ] to jest to dosc mało
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz
Ja tam nawet nie skończyłem jeszcze żadnego Gothica Ale mój brat przeszedł G1 (chyba nie ma osobnego tematu o lvls w G1?) i mial 43 lvl, chociaż gdzieś pisało, że w G1 max to 37... (a chyba nie używał kodów, chociaż tego to nigdy nie można być pewnym... )

Użytkownik Finkregh dnia Oct 29 2005, 09:06 PM napisał

Ja dotąd nie zrobiłem tylko JEDNEGO questa - chodzi o tego hałasującego wieśniaka z młotkiem. Co mu trzeba zrobić?

[post="37357"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Nie pomogą prośby, nie pomogą groźby, to trzeba przejść do czynów (w morde go trza )

Użytkownik Wojownik ADANOSA dnia May 12 2006, 09:12 AM napisał

Jak by się wszystkie zwierzęta i potwory pozabijało i przed 6 rozdzialem zabilo tyle osób ile sie da to myslę że byl by 90 poziom!

[post="43613"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


No bez przesady...

Użytkownik 123456 dnia Dec 8 2006, 12:07 PM napisał

Ja ukończyłem grę z 47 poziomem i wykonałem wszystkie questy!

[post="51258"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


WSZYSTKICH to się nie da, bo niektóre dostaje się tylko jeśli dołączysz do danej gildii.

Użytkownik złodziej dnia Feb 9 2007, 07:43 PM napisał

ja z kolei przeszedłem grę pierwszy raz to miałem 29lvl (nie wiem jak to zrobiłem z tak niskim levelem) a następne z 60 i wyższym ( nie wiem ile max.)

[post="54125"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Dobry skok! Od 29. do 60...
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
49. Z tego co pamiętam było to ostanie ulepszenie Szponu.
Odpowiedz
Jezu... jak ktoś korzysta z kodów to jasne że przerbnie 50 lev!

Sprawdziłem w plikach ile każdy NPC, potwór i quest daje exp... Razem można dojść na 50 level maks...
Jeśli nawet mi nie wierzycie to wpiszcie: B, marvin, B, F2 i wpiszcie Insert CH... pojawi wam się klon bezimiennego pogadajcie z nim.... można wybrać poziom maks 50, gildie, punkty nauki, umiejętności i kręgi....
jest tego naprawdę dużo, dopiero po wpisaniu kodu można dobić 60 lev...


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz

Użytkownik Omernon dnia Apr 18 2007, 07:07 PM napisał

jest tego naprawdę dużo, dopiero po wpisaniu kodu można dobić 60 lev...

[post="58342"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Na kodach to można mieć i 999999999999999999999999999999999999999999999999 lvl
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Dziwne to do prawdy, jak można osiągnąć tak wysoki lvl ... ja miałem 45 na Irdorath łowca smoków i wykonałem wszystkie questy i zabiłem wszystko (pobiłem też ) co można było
Odpowiedz
Expa można zarabiać podwójnie: najpierw kogoś pobić, potem poczekać aż wstanie i nam zwymyśla, a potem strzelić do niego z łuku/kuszy i on zginie a my po raz drugi dostaniemy doświadczenie (przynajmniej w G1 to działało...)
Ech, te RPGi.
Odpowiedz

Użytkownik Raphagorn dnia Apr 18 2007, 06:03 PM napisał

Na kodach to można mieć i 999999999999999999999999999999999999999999999999 lvl

[post="58345"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Człowieku! Jak korzystasz z kodów to do takiego nie dojdziesz levelu... no chyba że korzystasz z Bugów, nie myśl sobie, że tak po prostu bez korzystania z kodów i bugów dobijesz 60 lev!


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz

Użytkownik Raphagorn dnia Apr 19 2007, 05:49 PM napisał

Expa można zarabiać podwójnie: najpierw kogoś pobić, potem poczekać aż wstanie i nam zwymyśla, a potem strzelić do niego z łuku/kuszy i on zginie a my po raz drugi dostaniemy doświadczenie (przynajmniej w G1 to działało...)

[post="58387"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


W G2 już to nie działa. I dobrze, buggerzy wy wszyscy


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz

Użytkownik Verthogh dnia Apr 19 2007, 05:38 PM napisał

W G2 już to nie działa. I dobrze, buggerzy wy wszyscy

[post="58392"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



I dobrze, i tak takie "manipulowanie" mnie męczyło ... wolałem zabić od razu xD
Odpowiedz
No dobra, trochę się machnąłem z tymi dziewiątkami
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
← Gothic

Maksymalny poziom - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...