[GIII] [Pomoc] Gdzie można znaleźć: miecz królewski...

Gdzie mozna znaleźc miecz królewski albo kupic ponieważ bardzo go potrzebuje do zabicia króla.
BŁAGAM POMUŻCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
☻/
/▌
/ \
BOB!
Miecz królewski to ma go chyba rhobar , nie wiem czy można go wykuć samemu ale z tego co wiem to w klanie młota jest jeden kupiec co ma przepis na tą broń
Tak Rhobar ma królewski miecz ale jesli bedziesz go chcial wziac to bedzie zuzyty i bedzie zadawal obrazen 60.
Miecz krolewski ma Rhobar owszem lecz miecz ten poniewaz jest zuzyty zadaje 80 obr. [ma on normalnie 160 lecz w kazdej broni jezeli jest zuzyta to obrazenia sa dzielone przez 2 czyli np zwykly miecz lub zabojca orkow maja 50 obr ale jak zuzyty to ma 25].
Zgadza sie.Dodajac do tego to,ze jest blogoslawiony i mozna go zaostrzyc.Cos mi sie wydaje,ze on ma 85obr.Po zaostrzeniu bedzie mial 95.
Blogoslawienstwo dodaje 10 obrazen tak samo jak zaostrzenie czyli ma wtedy 100 ale fakt przydlaby sie przepis na miecz gdyz ma ten miecz 160 a to ze sie go samemu wykuje to ma +10 jeszcze zaostrzy +10 i np zatruje to wtedy mamy 180 obrazen i jeszcze zatrucie
Miecz krolewski jest juz blogoslawiony,gdyby nie byl to by mial 75obr.A zatrucie ostrza nie daje dodatkowych obrazen{no poza ciosem "dzgniecie"}.Oj jestem prawie pewien,ze nie ma takowego przepisu...a szkoda.Nie przypadl mi zbytnio do gustu{jest za krotki}.
a gdzie można znaleźć orkową zbroję ??

Użytkownik Guest dnia Tue, 08 May 2007 - 12:06 napisał

a gdzie można znaleźć orkową zbroję ??

[post="63446"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Orkową zbroje możesz dostać dopiero wtedy gdy zyskasz duży szacunek wśród orków...

Nie rób Offtopicu


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
A nie wiesz sorry czy dopiero na pustyni ją dostaniesz...?
Jesli zniszczymy wszystkie buntownicze miasta i mamy reputacje conajmniej 75% to dostajemy zbroje od wodza orkow w Faring, jest ona lepsza od np zbroji paladyna bo w przeciwienstwie do niej orkowa ma jeszcze dodatkowo 20 ochrona przed ogniem. Jezeli bedzie sie miec ta zbroje i oprocz tego koronetke adanosa, amulet adanosa, 1000 zycia i regeneracje to nam np juz z 8-10 wilkow lodowych niepodskoczy bo regeneracja daje to ze odzyskujemy 1%zycia na sekunde czyli w tym przypadku idzie 10pkz/s .
Ej, a jak jestem u jeszcze u Xardasa to mam szansę na ową zbroję?

Użytkownik Pasoro dnia Tue, 08 May 2007 - 17:07 napisał

Ej, a jak jestem u jeszcze u Xardasa to mam szansę na ową zbroję?

[post="63539"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Niestety Xardas Ci jej nie wręczy...
Bezimienny Michał ma rację, Orkowa zbroja to najpotężniejsza ze wszystkich zbroi w Gothicu 3.


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Ale się pytam, że jest już w głównym wątku tak daleko od początku, czy jeszcze mogę mieć tę zbroję?? Czy nie jest za późno?

Użytkownik Pasoro dnia Tue, 08 May 2007 - 17:52 napisał

Ale się pytam, że jest już w  głównym wątku tak daleko od początku, czy jeszcze mogę mieć tę zbroję?? Czy nie jest za późno?

[post="63568"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



w sumie, to mógłbyś mieć, jeśli jeszcze nie oswobodziłeś tylu miast z orków, że chcą Cie zabić, to czemu nie:] , wybijasz wszystkie miasta buntownicze, i robisz zadania dla orków xD, wybijasz obozy gońców leśnych. I jakoś zyskasz potrzebny respekt:]

Ja np. niemam już szans xD Każdy ork chce mnie zabić Więc po zawodach. A nawet gdyby nie atakowali mnie, to cięzko by mi było pod koniec gry, przy reputacji dla orków( równej 8) zdobyć 75 Troche cięzko, a to tylko żeby mieć +25 przed obrażeniami od ognia.

Mi tam starcza zbroja paladyna, jedynie z orkowymi szamanami mam problem, jak zaczną ciskać fire ballami :]
A kiedy dostajesz zbroję palka?
Nic prostszego : musisz miec reputacje u buntownikow conajmniej 50% a zbroje mozna kupic u buntownikow prawie wszedzie. Np mozesz w Reddock, Okara, Vengard, niedaleko okary u Anoga [chyba tak sie nazywa] i kilku innych miejscach. Zbroja pala ma ochrone przed uderzeniami, ostrzami i pociskami po 100. Kosztuje troche kasy : 150 000 złota.
wiem że temat o tym mieczu królewskim już był i został już zamknięty. jednak nie było w nim dobrej odpowiedzi na pytanie: czy można go zdobyć jakoś żeby miał 160 obr. a nie 80. (czyli nie brać go od króla)

Połączyłem. A temat został zamknięty, bo zaczynaliście spamować.


hmmm...chyba warto napisać tutaj moje pytanie..
W mieście gdzie jest rhobar to jest taki koleś co ma zbroje palladyna tylko że ta zbroja jest czarna..wpisałem kod na wszystkie rzeczy bo chciałem przymierzyć tę zbroję niestety..jej niebyło

czy może wie jak zdobyć tą zbroje?
Może będzie to offtop, ale na otarcie łez skombinujcie sobie w nordmarze "miecz przodków". Jest to broń z czystej rudy, więc aby nauczyc się ją wykuwać bedziemy musieli zasłużyc sobie u górali pomagając im np. w chlastaniu orków ("kupny" ma obr 120 wiec wykuty przez nas - 130 + ostrzenie + ewentualny bless = 150?)

Ps

Sposób na szamanów orków - lecisz na przełaj np w prawo skacząc. Zmieniając co 2 strzały kierunek, a wtedy rzadko będą cie trafiać

Gdzie indziej jestem znany jako "farfel" więc jakby coś nie ukradłem komuś sygnatury
← Gothic
Wczytywanie...