[GII] jaskinia na morzu

Sposób jak szybko sie wzbogacić w 3 rozdziale jak ma się już jakąś rune teleportacyjną i umiejętność otwierania zamków, otóż na wyspie na morzu w Korrinis jest jaskinia strzeżona przez jaszczury a w tej jaskini pełno skrzyń ze złotem i srebrnymi przedmiotami ale żeby dojść do tych skrzyń trzeba pierw przejść przez kolce które się otwierają jak będziemy próbować przejść, no ale w końcu sie uda, a jak już dojdziemy do skrzyń to za chiny nie wyjdziecie stamtąd a więc trzeba mieć rune teleportacyjną żeby się stamtąd wydostać gdy już obrobimy skrzynię. I za daleko na morze radze nie wypływać.... potworek morski jest głodny
(\,,,/)
(o.O)
(> <)
To jest króliczek, skopiuj króliczka do swojej sygnatury by pomóc mu w dominacji nad światem~!

ją Nię muwie po polskó~!
Odpowiedz
Tak, znalazłem kiedyś tą jaskinię. Niestety nie miałem jeszcze wyuczonej umiejętności otwierania zamków, więc musiałem się tam później wracać . Także nie popełniajcie mojego błędu.


Odpowiedz
Ja okradłem tam wszystkie skrzynie w pierwszym rozdziale Żeby pułapka przestała działać, trzeba nacisnąć pochodnię Można też przejść po tym wąskim pasie ziemi z jednej strony pułapki. Klucz do jednej ze skrzyń daje ta babka z gospody "Pod Senną Sakiewką", jak jej się da księgę rachunkową Lehmara.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Ta babka to Hanna.Ja też w pierwszym rozdziale tam wszystko obrobiłem .A jak ktoś nie wie coś z tą pochodnią to można jeszcze zwój ze zamienieniem się w wilka kupić i jak się wszystko obrobi to przeskakujemy kolce jako wilk
Odpowiedz
I proszę, mamy już czwarty sposób na przejście tej pułapki


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
No proszę o tych pochodniach to ja nie wiedziałem hehehe 500 many na moim arcymagickanie ale kox jestem XDDDD
(\,,,/)
(o.O)
(> <)
To jest króliczek, skopiuj króliczka do swojej sygnatury by pomóc mu w dominacji nad światem~!

ją Nię muwie po polskó~!
Odpowiedz
awiecie gdzie jest ta wyspa????Bo ja nigdy się z nia nie spotakałem
Odpowiedz
Wskocz do wody z dzielnicy portowej i płyń a północ. Wyspa ta jest duża, nie sposób jej nie zauważyć. Niedaleko grupki jaszczurów na tejże wyspie jest wspomniana już jaskinia ze skarbami.


Odpowiedz
Ciekawe, bo nigdy nie udało mi się wyłączyć kolców przy pomocy pochodni. Sprawdzałem wszystkie i żadna nie była możliwa do poruszenia. A na kolce najprostszy sposób to eliksir/zioło przyspieszonego biegania. Przebiegamy i tyle.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
O ilę się nie mylę to są tam dwie pochodnie a kolce wyłącza ta bliżej nich.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Mi się wydaje, że wyłącza ta, która jest na wprost ciebie, jak stoisz w wejściu do tej jaskini. Na pewno któraś wyłącza.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Dzisiaj byłem na tej wyspie i w jaskini (cały czas jestem w I rozdziale, jakoś nie spieszy mi się do pogadania z Lordem Hagenem hehe). Wcześniej nie czytałem tego wątku, bo mam zasadę, że z reguły na forum czytam tylko tematy dotyczące misji, które już wykonałem albo miejsc, które już odwiedziłem (żeby nie psuć sobie zabawy i nie ułatwiać rozgrywki). Musze przyznać, że nie wpadłem na to, że pułapka wyłącza się po zgaszeniu pochodni. Po prostu, tak jak autor jednego z poprzednich postów, po pierwszej nieudanej próbie przejścia zjadłem zębate ziele i przebiegłem błyskawicznie. Z powrotem też dodałem sobie speeda tym zielem. łup trzeba przyznać pokaźny. Została mi jedna skrzynia, do której potrzeba klucza, a który, jak niestety nieopatrznie przeczytałem w jednym z poprzednich postów, daje Hanna. Ciekawe miejsce.
Odpowiedz
Nie opłaca się jeść zębatego ziela, skoro można z niego zrobić miksturę dającą efekt o 4 minuty i 45 sekund dłuższy


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Ja po prostu przeskoczyłem kolce ... niestety to ma swoje minusy bo zrobiłem to dopiero gdy dorobiłem się akrobatyki a jak wiadomo do niej trzeba minimum 90 zr ... czyli było to prawie pod koniec gry xD
Odpowiedz
A to akrobatyka jest też w Gothicu 2? I co ma wspólnego zręczność do długości skoków?


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
To sorry. Mój błąd


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Eh a zastanawiał się ktoś czemu to tam jest ;] Jak wiem to chyba tajna skrytka Złodziei


Odpowiedz
Tak. Tylko trzeba przekonać chyba gościa w karczmie u Kardiffa, żeby ci klucz dał (mi nie dał bo magiem już byłem )

Odpowiedz
← Gothic

jaskinia na morzu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...