[GI] dalsze kamienie ogniskujące

witam, nie dostaję zadania odnalezienia pozostałych kamieni ogniskujących. Byłam u Saturasa i dałam mu pierwszy kamień i nie dostałam żadnego zadania. Z kim jeszcze mam pogadać?
pozdrawiam
Odpowiedz
Musisz oddać Saturasowi także almanach, było on w skrzyni Cor Caloma razem z kamieniem ogniskującym.


Odpowiedz
Nie wiem jakim cudem ale kamień miałam cały czas ze sobą. Myślałam, że tak ma być bo to stara gierka. Gdzie jet ta skrzynia? w laboratorium są tylko dwie i nić w nich nie ma. zacząć od początku?
Odpowiedz
A czy Cor Angar wysłał Cię już do Nowego Obozu? Może po prostu jesteś na zbyt wczesnym etapie gry. Wykonaj najpierw wszystkie zadania zlecane w obozie sekty, począwszy od cmentarzyska orków do zbierania ziół dla Y'beriona. Wtedy zostaniesz odesłana do NO.


Odpowiedz
wykonałam już wszystko możliwe, oprócz zebrania codziennej "dawki" ziela. Ale mam je dostarczyć Cor Calomowi a już go nie ma:( Co teraz? Dzięki za odpowiedź
Odpowiedz
Jeżeli wykonasz zadanie z zebraniem ziół dla Y'beriona to Cor Angar powinien dać Ci klucz do skrzyni Cor Caloma, w której jest kamień i almanach, oraz polecić Ci udanie się do Nowego Obozu. Nie wiem jakim cudem cały czas miałaś przy sobie kamień, skoro oddaje się go Cor Calomowi jeszcze w drugim rozdziale. Zarówno kamień jak i almanach były wykorzystane podczas przywołania śniącego więc nie powinnaś go mieć.


Odpowiedz
Właśnie tak myślałam, że nie powinnam go mieć! już próbowali obudzić śniącego, zioła dla Y'beriona już dałam, dostałam polecanie udania się do Nowego Obozu, w skrzyniach w laboratorium nic nie było, oddałam kamień.... i nic. A tamte zioła o których pisałam wcześniej to jakieś poboczne zadanie.Dzięki jeszcze raz, chyba spróbuje od początku... pozdrawiam
Odpowiedz
Może po prostu wpisz sobie kod na almanach, trochę szkoda przechodzić od początku. Kliknij "b", wpisz "marvin", potem wciśnij F2 i wpisz "insert itwrfokusbuch".


Odpowiedz
Witaj, dziękuje bardzo. Wpisałam kod, dałam almanach i dostałam to zadanie. Dziękuje Ci bardzo!!!! Pozdrawiam
Odpowiedz
← Gothic

dalsze kamienie ogniskujące - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...