[GIII] Gothic 4

A skąd wiesz co będzie w dodatku?
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Lepiej mówcie o dodatku a nie o następnej części gry.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Hmm z Innosem ?? Jesli juz mialbym walczyc z jakims bogiem to tylko z tym draniem Beliarem Tak w ogóle to ja jeszcze niewiem ja zakonczył sie Gothic 3 , bo jeszcze go nie przeszadlem Narazie jeszcze jestem w Nordmarze i niemoge znalesc ostatniego kamienia przodkow Tego po prawej stronie jak sie patrzy na mape , nigdzie niema wejscia do zadnej z jaskin
Odpowiedz
Jest jest zejdź na dół i poszukaj.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
też miałem z tym problem i nie znalazłem , zostawiłem to w spokoju . Musze tylko jeszcze oswobodzić myrtanę . Sam Inos dał mi te zadanie:)
Odpowiedz
Nieowijajac w bawelne ...ze przechodzi sie gre kazdym przyjacielem beziego z G1 (Gornem,Miltenem,Lee,Xardasem,Diegiem i Lesterem)Znamy juz Myrtane Varant i Nordman takze niebyloby klopotu gdybysmy przechodzili np.Lee ze walczymy o Varant albo np. w przypadku Xardasa jak sobie zyl w Vengardzie jako Mag Ognia.Przy okazji wiedzielibysmy za co do koloni trafil np.Lester albo Diego bo reszte to wiemy za co.
Co o tym sadzidzicie???
Odpowiedz
Gothic 4 będzie napewno,lecz niewiewm kiedy
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Dla mnie moze nie byc jezeli bedzie mial tyle bledow co G3 a wydaje mi sie ze bedzie w 2009 lub 2010
Odpowiedz
Ale o co chodzi? Robimy koncert życzeń? xD niech ktoś przyłączy to do tematu pt "Gothic 4"

Done.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Wlasnie piszcie jak moglby sie zaczac G4 , co mogli by poprawic itd.
Odpowiedz
Moim zdaniem jeśli Gothic 4 będzie, to będzie dokończeniem dodatku do Gothica 3
Odpowiedz
Mysle ze w dodatek to bedzie przedluzenie fabuly Gothica 3 [mam nadzieje ze poprawia wszystkie bugi w 3 jak wydadza dodatek] a szczerze mowiac to niewiem co moze byc dalej bo w koncu dotarlismy na kontynent, wygralismy wojne i ciezko powiedziec co jeszcze moglo by sie zdazyc, ale mysle ze po wydaniu dodatku do 3 to cos zaswita i moze beda jakies pomysly.
Odpowiedz
W Gothic 4 możemy zwiedzać teren który jest w tej chwili oznaczony: "Niezbadane krainy". Taką sobie furteczkę zostawili.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Tak naprawdę nie wiemy jaki będzie Gothic 4..... Możemy tylko przypuszczać...ja osobiście miałem dużo ciekawych teorii na temat G3, ale niestety PB mnie zaskoczyli fabułą.....inaczej sobie ją wyobrażałem.....ale owa fabuła też jest całkiem przyzwoita....Defakto: Możemy tylko przypuszczać....
Odpowiedz
Gothic 4 napewno będzie bo nie zabija się kury znoszącej złote jajka.Powinni dodać jakąś wielką kraine,mase nowych broni i zbroji.Kilkadziesiąt frakcji.To jest tylko moje zdanie.Ale jak Gothic 4 wyjdzie to ciekawe jaki będzie miał wymagania?
Odpowiedz

Użytkownik Jeździec Apokalipsy dnia Sat, 05 May 2007 - 18:06 napisał

Gothic 4 napewno będzie bo nie zabija się kury znoszącej złote jajka.Powinni dodać jakąś wielką kraine,mase nowych broni i zbroji.Kilkadziesiąt frakcji.To jest tylko moje zdanie.Ale jak Gothic 4 wyjdzie to ciekawe jaki będzie miał wymagania?

[post="62399"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Wydaje mi się, że Gothic 4 będzie rozgrywać się w niezbadanych krainach...

Po lewej stronie Myrtany, Varantu i Nordmaru ciągnie się długi pas górski a za nim są niezbadane krainy, te Niezbadane Krainy są naprawdę duże mimo iż nie znam całkowitych rozmiarów, ale można przypuszczać, że
właśnie tam będzie rozgrywać się Gothic 4.....


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz
Mam nadzieje ze tworcy Gothica niepopelnia tego samego bledu i Gothic 4 niebedzie az tak zbugowany jak 3 i ze az tak duzo ramu niebedzie chlonac.
Odpowiedz

Użytkownik Bezimienny Michał dnia Sat, 05 May 2007 - 19:56 napisał

Mam nadzieje ze tworcy Gothica niepopelnia tego samego bledu i Gothic 4  niebedzie az tak zbugowany jak 3 i ze az tak duzo ramu niebedzie chlonac.

[post="62473"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Co do wymagań to myślę, że będzie gorzej....

Każda część Gothica która wychodziła miała ogromne wymagania jak na tamte czasy.....

Np. Gothic 2 nie będzie chodzić płynnie na 256 ramach...

Aha zapomniałem dopisać, że nauka języka Polskiego by Ci się przydała.....


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz
← Gothic

Gothic 4 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...