[GII] Tajemne Wejscia

A wie ktos moze jak mozna dostac sie do skrzyniu u xardasa ?
Odpowiedz

Użytkownik burzol dnia Mar 30 2006, 10:17 PM napisał

to chyba nie sa do konca ukryte:PP co innego jaskinia z lupami zlodzieji-jest na malutkij wysepce(trzeba przeplynac z portu khorinis)zaslonieta jakims bluszczem-a gdy sie wejdzie to mozna sie jeszcze na pulapki natknac...-w sumie jesli masz spory lvl to nagroda niewarta zachodu....duzo wiecej w kanalach mozna znalesc.....

[post="41900"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Tam wystarczt nacisnąć pochodnię i już ci pułapka nie wyskoczy Albo - tak jak ja - przejść po pasie ziemi, który jest z boku tej pułapki BTW. jak się da Księgę Rachunkową Lehmara tej z "Sennej Sakiewki", to ona chyba daje klucz do którejś ze skrzyń na tej wysepce A posążek Innosa, który jest w jednej ze skrzyń, można dać za expa tej... no... Eddzie chyba, która w dzielnicy portowej za darmo pozwala ci się przespać w jej łóżku i gotuje ci zupę rybną.

Użytkownik DooM dnia Feb 21 2007, 06:40 PM napisał

A wie ktos moze jak mozna dostac sie do skrzyniu u xardasa ?

[post="55191"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Jeśli chodzi ci o to, co jest za kratą, to trzeba nacisnąć wystającą cegłę z prawej strony kominka


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Jesli się nie myle to znalazłem ukryta jaskinie pod miastem Korinis!!! Na jej straży stoi cieniostwór a wewnatrz jest pełno goblinów i czarnych goblinów a na samym jej końcu za drzwiami nad którymi sa czaszki znajdują sie dwa groby których pilnuje kolejny cieniostwór Aby do niej dojść trzeba zejść tą niby fosą i trzymac sie ściany wzgórza po prawei stronie Wyjs najlepiej Północna bramą. Uwaga bo jest tam pelno WARGÓW!!!
Czy ktos terz ja znalazl?
Odpowiedz
"Ameryki to ty chłopie nie odkryłeś" A tak poza tym, to to nie jest jaskinia POD miastem Khorinis.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
"Pod" nie w znaczeniu dosłownym a w sensie "niedaleko", "obok". No i fakt, specjalnie ukryta to ona nie jest, nie sądzę żeby szanujący się eksplorator świata gothica jej nie znalazł .


Odpowiedz
Może JA teraz Ameryki nie odkryłem i pewnie już to wiecie, ale normalnie to jest super Chodzi mi o ten cmentarzyk przy krypcie niedaleko farmy Onara Na grobach są ksywki twórców gry i ich komentarze Najlepszy jest ten "Ale gó...o" i "Jak leci ziomki?" Jest jeszcze nagrobek Wielkiego Krasnoluda z Kosmosu (czy jakoś tak), który napisał tę tabliczkę za palisadą orków A na jego nagrobku jest "To kłamstwo!" Na pewno chodziło mu o te "hordy orków"

Taki fajny Easter Egg


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Na lewo od drogi jak się idzie z Khorinis do najemników jest jaskinia z czarnymi goblinami. U mnie czterech z nich miało goblinie jagody! Przy ich jednym ognisku jest poukładane jedzenie/
Odpowiedz
Ukryte przejścia..hmm..aha!Dostajemy podczas próby ognia Zadanie od Pyrokara-Jego rozwiązanie leży w ukrytym przejściu
Odpowiedz
Jeśli chodzi o sekrety to można to tak nazwać. Jak wypełniamy zadanie u złodziei Krwawe puchary to mamy znaleźć ich 6. By mieć jeden z kompletu trzeba w górnym mieście po prawej str. w domku przekręcić tarczę by odsunęła się ściana za którą jest puchar.
Odpowiedz
← Gothic

Tajemne Wejscia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...