[GII] Jak dojść do morza?

Chciałbym zapytać: Jak na początku gry dojść bezpiecznie do morza? Według solucji za wejść do miasta od strony portu można zarobić darmo 500pkt. Miejscie z którego należy próbować zanurkować ma znajdowac się niedalego latarnii. Niestety, pomimo wielu prób, nie udało mi się takowego miejsca wyszukać. Proszę o pomoc.

P.s. Dałoby sie narysować na mapie z gry? Z góry dzięki za tę serdeczność.
Odpowiedz
Nie wiem jak dojść do morza legalnie, ale wiem, jak można wykorzystać błąd gry: trzeba wejść do dołu, który otacza mury Khorinis, podejść do mostu, na którym stoją strażnicy, i wspiąć się na niego stojąc tuż przy murze - wtedy znajdziemy się tuż za jednym ze strażników, i będziemy mogli wejść do Khorinis niezauważeni Potem trzeba pogadać z paladynem, który stoi kawałek za bramą Khorinis, a dalej już do portu i do Laresa po 500 expa
Ech, te RPGi.
Odpowiedz

Użytkownik Raphagorn dnia Feb 11 2007, 08:13 AM napisał

Nie wiem jak dojść do morza legalnie, ale wiem, jak można wykorzystać błąd gry: trzeba wejść do dołu, który otacza mury Khorinis, podejść do mostu, na którym stoją strażnicy, i wspiąć się na niego stojąc tuż przy murze - wtedy znajdziemy się tuż za jednym ze strażników, i będziemy mogli wejść do Khorinis niezauważeni Potem trzeba pogadać z paladynem, który stoi kawałek za bramą Khorinis, a dalej już do portu i do Laresa po 500 expa

[post="54270"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




a nie łatwiej wyjać broń i wtedy przejśc kiedy strażnicy sie na nas gapią, A teraz tak naprawde to sami pomyślcie po co wy to robicie ?przeciez jeśli zrobisz to zadanie od tego goscia co na ławie siedzi to dostaniesz dużo więcej niz 500expa [ chodzi o to żeby podżucić liste handlarce] a dostaniesz jescze 100 złoty za nakblowanie . Tak sie chyba bardziej opłaca
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz

Użytkownik Donovan dnia Feb 12 2007, 06:54 PM napisał

A teraz tak naprawde to sami pomyślcie po co wy to robicie ?przeciez jeśli zrobisz to zadanie od tego goscia co na ławie siedzi to dostaniesz dużo więcej niz 500expa [ chodzi o to żeby podżucić liste handlarce] a dostaniesz jescze 100 złoty za nakblowanie . Tak sie chyba bardziej opłaca

[post="54376"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


A co za problem zrobić obydwa zadania? Przecież one się wzajemnie nie wykluczają
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
A wiedzieliście, że po tym wszystkim można jeszcze próbować zarobić dodatkowe 100pkt. jako dostawca ziółek? Podwójne wejście smoka.
Odpowiedz

Użytkownik Raphagorn dnia Feb 12 2007, 05:27 PM napisał

A co za problem zrobić obydwa zadania? Przecież one się wzajemnie nie wykluczają

[post="54383"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


nie wykluczają sie ...?a no to zwracam honor tak to sie żeczywiście opłaca
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Odpowiedz

Użytkownik VexTeson dnia Feb 13 2007, 05:05 PM napisał

A wiedzieliście, że po tym wszystkim można jeszcze próbować zarobić dodatkowe 100pkt. jako dostawca ziółek? Podwójne wejście smoka.

[post="54441"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


A w jakiej to misji? Bo jeśli macie zamiar wymieniać tu wszystkie zadania, jakie można dostać w Khorinis, to powiem wam, że to nie ma najmniejszego sensu
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Nie musisz wcale wchodzić do morza, wystarczy że wskoczysz na niższy odcinek murów po prawej stronie południowej bramy, potem udaj się do Laresa i on ci da 500 Pd.
Odpowiedz
Jeżeli chodzi o dojście do można to nic prostszego idziesz w kierunku drugiej bramy (tej bliżej farmy Akila i gospody) kierujesz się do góry w stronę latarni, następnie zaraz po wejściu na górę skręcasz w lewo idąc krawędzią skarpy. Następnie wspinasz się na skały i skręcasz w lewo, teraz musisz stąpać bardzo ostrożnie aby nie spaść, posuwasz się w stronę murów miasta i jak do nich dojdziesz to schodzisz niżej i wchodzisz do wody i tyle.
Odpowiedz
Heh, ja tam się zawsze zabijałem


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
← Gothic

Jak dojść do morza? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...