W jakie gry grasz?

W jakie gry grasz?

RPG (1 głos [8.33%])
cRPG (8 głosów [66.67%])
MMoRPG (1 głos [8.33%])
FPS (1 głos [8.33%])
RTS (0 głosów [0%])
SIM (0 głosów [0%])
Wyścigi (0 głosów [0%])
Sportowe (0 głosów [0%])
Przygodowe (1 głos [8.33%])
Planszowe (0 głosów [0%])
Inne(napisz, jakie) (0 głosów [0%])
W jakie gry najchętniej grasz?
Coś mi się zdaje, że był już podobny temat. I jedną z odpowiedzi do niego było, że nie ma on sensu, bo przecież to forum o cRPG i RPG, więc zdecydowana większość forumowiczów najbardziej lubi właśnie w to grać.

[Dodano po chwili]

Znalazłem:
http://forum.gexe.pl/Wasze-ulubione-gry-t380.html


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Wybrałem RPG, bo teraz gram w NWN. Ale lubię także inne gatunki gier. (TEN TEMAT JEST BEZ SENSU)

Użytkownik Verthogh dnia Apr 10 2007, 06:27 PM napisał

Coś mi się zdaje, że był już podobny temat. I jedną z odpowiedzi do niego było, że nie ma on sensu, bo przecież to forum o cRPG i RPG, więc zdecydowana większość forumowiczów najbardziej lubi właśnie w to grać.

[Dodano po chwili]

Znalazłem:
http://forum.gexe.pl/Wasze-ulubione-gry-t380.html

[post="57861"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




W sumie to nie jest to samo - tutaj chodzi o ulubiony rodzaj gier, tam natomiast o samą grę - ale fakt, temat jest bez sensu .

Zobaczymy co zrobią moderatorzy .



BTW. Zagłosowałem na MMoRPG. Głównie ze względu na to, że wciągają jak żadne inne.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Użytkownik DeBe dnia Apr 10 2007, 05:06 PM napisał

Wybrałem RPG, bo teraz gram w NWN. Ale lubię także inne gatunki gier. (TEN TEMAT JEST BEZ SENSU)

[post="57867"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



NWN jest to gra cRPG ("c"- computer). Gry RPG są rozgrywane na papierze, wiesz, mistrz gry, sesje i te sprawy .

Ja zagłosowałem na cRPG bo jestem od nich wręcz uzależniony. Choć lubię też MMORPG, jak np. Silkroad.


ja nacisnąłem na FPS... choć jestem wielkim fanem cRPG ani nie jestem wielkim FPS, to na moim pierwszym miejscu jest Enemy Territory - FPS online...

(lubię jak jest bez sensu, nawet po tym poście moim to można zobaczyć)

Pozdro!
GET WISE, LEGALIZE !!!!
A ja nie oddałem głosu, bo najbardziej lubię turowe, taktyczne rts z elementami rpg (tzn. JA i SS)

We wszystkie te, które mnie pochłoną i zaskoczą. Nie jestem w stanie się sprecyzować do tylko jednego gatunku. Było by to zbyt monotonne.
Ja najbardziej lubię gry cRPG gdyz mają niesamowitą atmosferę
Jase że temat bez sensu . Zaraz znajdzie się kilkunastu, którzy zaczną pisać posty typu: 'FPP rulezzz ', 'Tylko cRPG!' itp. Znamy zresztą to już skądś. Temat do samych gier jest tutaj, jak już zresztą wspomniał Verthogh. Jako taki poziom tam panuje i niech tak zostanie .

Temat zamykam.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
← Karczma
Wczytywanie...