[GII] Problem z kluczem

Mam taki problem. Może tu bug, a może nie... W każdym razie oddałem Księgę Długów Lehmara właścicielce gospody "pod senną sakiewką", napisało mi się "jeden przedmiot - otrzymano". Tymczasem sprawdzam w ekwipunku, a klucza nie ma. Płynę na wyspę, próbuję otworzyć skrzynię i bohater mówi, że bez właściwego klucza tego nie otworzy. A ta kobieta mi dała klucz!
Odpowiedz
Jeżeli dorze pamiętam to żyby mieć klucz musisz otworzyć sakiewke.Hanna daje ci sakiewke w której jest klucz.
Odpowiedz
Jak co to ten post troche wyżej jest mój Zapomniałem się zalogować za co przepraszam.
Odpowiedz
Heh, też miałem ten problem. Dopiero potem się zorientowałem, że dała właśnie sakiewkę O ile się nie mylę, tam było też 10 wytrychów.

Użytkownik obsydian20 dnia Apr 8 2007, 05:03 PM napisał

Jak co to ten post troche wyżej jest mój Zapomniałem się zalogować za co przepraszam.

[post="57601"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Używaj opcji autologowania


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Tak masz racje ten klucz jest w sakiewce . A tak dla wiadomości wiecie że znalazłem rybę w której był jakiś klucz tylko nie wiem do czego prosił bym o pomoc w tej sprawie
Odpowiedz
Pamiętam, że chyba w jaskini koło farmy Akila była jakaś pozszywana ryba, ale nie pamiętam, co w niej było i co trzeba było z tym zrobić...


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz

Użytkownik Verthogh dnia Apr 9 2007, 02:39 PM napisał

Pamiętam, że chyba w jaskini koło farmy Akila była jakaś pozszywana ryba, ale nie pamiętam, co w niej było i co trzeba było z tym zrobić...

[post="57694"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


To była notatka ...
Odpowiedz
Dużo jest pozszywanych ryb z bonusami - i takimi konkretnymi, zwykle związanymi z jakimiś misjami (klucze, notatki, listy) i bardziej ogólnymi (np. wytrychy).
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Ryba związana z zadaniem jest tylko jedna. Ma ją bandyta w jaskini koła farmy Akila i jest tam "śmierdząca notatka" z którą idziemy do Halvora sprzedawcy ryb w dzielnicy portowej i możemy go dzięki niej wsadzić za kratki lub kupić kilka innych "ciekawych" rybek osobiście wole go zapuszkować bo jest z tego większy zysk
Odpowiedz
← Gothic

Problem z kluczem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...