Total Overdose

Czy grał ktoś lub chociaż słyszał o grze akcji Total Overdose?
Odpowiedz
Grałem, całkiem fajna, ale szybko mi się znudziła. I najgorsze było to, że plecy bohatera zasłaniały 75% ekranu (jak się stało w miejscu). Ale soudtrack super Jakby ktoś nie wiedział, dwie najlepsze piosenki:
1. Molotov - "Que No Te Haga Bobo Jacobo"
2. Delinquent Habits - "Return Of The Tres"


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz

Użytkownik Jeździec Apokalipsy dnia Apr 12 2007, 04:16 PM napisał

Dla mnie super giera i do tego ma naprawdę super piosenki.Tylko szkoda,że taka krótka.

[post="57958"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


NO, muzyka jest suuper..
Odpowiedz
Napisałem to dwa posty wyżej...


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Ja grałem. To prawda muza niezła. Lecz bardziej woje SCARFACE lub Godfather
Odpowiedz
A ja GTA. Jedyne, co jest fajniejsze w Total Overdose to kombosy i bullet time'y


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Pomysł ciekawy. Gra nie ukrywając jest nasycona humorem i przepełniona fajną muzyką. Wspomniane combosy są ciekawym urozmaiceniem, które nie ukrywając wnosi sporo do gry. Jednakże całość uważam za nudną i niedopracowaną. Niegdyś jak dobrze pamiętam była w jakimś czasopiśmie komputerowym...
Odpowiedz
CD-Action? W grudniu czy styczniu chyba.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Coś jak klon GTA, tylko że meksykańskie klimaty + trochę bonusów. Nawet ciekawe ale to jest gra tylko na 1 raz :s. 2gi już nie ma ochoty się do niej wracać
Odpowiedz
grałem fajna muza i kombosy
Odpowiedz
Gierka fajna, super muza, fajne bronie, fajne różne skoki (i te spowolnienie czasu BOMBA)
ALE
ale gierka strasznie krótka. Jak się dobrze zabierzesz to tak z 2 dni i koniec.
I to jest jej jedyny minus

Lecz ogólnie polecam




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Total Overdose - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...