[Diablo] Kto gra ?

Dobra jeszcze raz dla przypomnienia. Tylko pograć. Tradycyjnie. Dwie postacie, może więcej jak się znajdzie ludzi. Nie żadne taxi, nic innego jak zwykłe łażenie po aktach i tłuczenie stworków. Ot tak dla czystej rozrywki.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
A to sorrka bardzo za spam
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Odpowiedz
Jak się ma Diablo II pirata to można zagrać nim z kimś w Battel necie czy na ITP? Niech mi ktoś odpisze.
Odpowiedz
jak masz piracki klucz to na BN -RACZEJ- nie pograsz, to chyba jasne jak słońce....
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Mozna na pirackim grac tylko nie na Europie(sux), lecz na priv serverach. Ale odradzam grania w d2 to jest wcielone Złoooo!! ;x
Odpowiedz
Cd key blebleble. Nabijacie sobie posty pisząc takowe typu "nie uda ci się","to normalne". To tylko zaśmieca ten portal!!! Piszcie na temat, i tak, aby inni mogli mieć z tego pożytek, albo chociaż miło się to czytało!!! Jezu...
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz
ja chetnie zagram ornikiel gg 5259093

[Dodano po chwili]

Ornikiel znów zaczynasz ten sam temat... Jak chcesz to zagrajmy gg:5259093

[Dodano po chwili]

ajj pomyliło mi się z innym tematem SORY
TYLKO RUCH CHORZóW !
Odpowiedz
Mozna na pirackim grac tylko nie na Europie(sux), lecz na priv serverach(dobre teraz są Wrota Przeznaczenia). Ale odradzam grania w d2 to jest wcielone Złoooo!! ;x gralem nalogowo przez dwa lata (ktore ofc zajbalem w sql =f), wygralem oficjalne NvN i co z tego mam? nic =] d2 sux

Nie rozumiem cię człowieku...
Jest taka chwila, że jest coś , czego nieda się zrobić...
Ale w końcu przyjdzie ktoś taki, który nie wie że się nieda,
i on właśnie to robi...
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Kto gra ? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...