[GII] złodziejaszki

cześć jak mogę się dostać do gildi złodzieji prubuje prubuje prubuje i nic niewiem
Odpowiedz
hmmm no wiec tak idziesz do kupca jory na placu targowym i gadasz z nim o kolesiu ktory go okrald ( jest to rengaru o ile dobrze pamietam ) idziesz do kieszonkowca i pytasz o kase jak zacznie uciekac gonisz go potem bierzesz od niego pieniadze ale nie wydajesz go strazy, nastepnym krokiem jest rozmowa o prace w knajpie portowej z kardifem skieruje cie on do siedzacego tam podejzanego typa ( niestety niepamietam jak ma on na imie ) bierzesz questa i mowisz ze dzielicie sie po polowie idziesz do baltrama na placu targowym i bierzesz questa z dostarczeniem paczki z farmy akila, i kierujesz sie na farme, tam prowokujesz najemnikow do bojki, jesli jestes slaby nieboj sie nic farmerzy ich zniszcza hehehe dobre , bierzesz paczke od akila ale jeszcze nie wracasz do miasta od farmy akila idzie droga w gore do mostu i w dol do terenow dosc niebezpiecznych jak na ta faze gry zakladam ze zaczynasz grac bo ja tego questa robilam jeszcze przed zostaniem obywatelem ( co za dyskryminacja ), idac w dol po chwili zobaczysz mala jaskinie po lewej stronie miedzy rownoleglymi drogami od farmy alkila a droga powrotna do miasta zabijasz tam kilku bandytow ( o ile dobrze pamietam 3 ) i przeszukujesz jaskinie zbierasz rybe i otwierasz ja znajdujesz w niej notatke, przeczytaj ja potem wracasz do miasta i kierujesz sie do karczmy kardifa i oddajesz paczke bandycie po czym idziesz do halvora ktory sprzedaje ryby w porcie i gadasz z nim o notce, mowisz ze go nie wydasz ( dzieki temu bedziesz mogl u niego kupowac "specjalne" ryby z niespodzianka ) potem wracasz do karczmy kardifa a on informuje cie ze ktos chce sie z toba spotkac za sklepem rybnym halvora tam gadasz z atylla ( czy jak mu tam ) i kierujesz sie do kanalow skaczesz do wody z portu i plyniesz w prawo przy murze tam gadasz z cassia i od niej juz bedziesz dostawal polecenia jesli zrobisz wszystko co ci kaze zostaniesz przyjety
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
Jest jeszcze inne wyjście robisz odwrotnie (wydajesz wszystkich rzezimieszków władzy) niż mowiła Angela, a tego typa za sklepem zabijasz bierzesz klucz skaczesz i też zostajesz złodziejem 8)Swoją droga ktoś tu mówił, że ona daje wiecej zadań, ja jak dotąd dostałem tylko : znalezienie "Sześciu krwawych kielichów" znalazlem i dalej nie dostałem już zadań.
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
Złodzieje dają misje:
:arrow: Sześć Krwawych Kielichów
:arrow: Ukraść Pierścień Constantina
:arrow: Znaleźć Sekstans (jest przy którymś smoku)
o ile pamiętam to już wszystko. Potem możesz spokojnie wydać zlodzieji straży...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Tak tylko, że: Sekstansu nie dostalem jeszcze jako zadania - to zależy od rozdziału czy ilości pktów zręczności? Dodatkowo ktos mówił, że można okraść tych złodziejów ja chyba mam za mało zręczności ( 50 ), a przydałaby mi się mikstura, którą jeden z nich chowa w tym kufrze co się tak trudno otwiera, a stoi w pokoju zamknietym na klucz, a ma go jeden z tych złodziejów
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
Zadanie z odnalezieniem Sekstansu do staje się w drugim rozdziale
Odpowiedz
dzięki już wiem jak tam wejść mozna zamknąćten temat :twist: :twist:
Odpowiedz
Ponieważ temat ''złodziejaszki'' jest zamknięty zadam tutaj swoje pytanie. Co bardziej się opłaca w kontekście rozwiązania zagadki Gildii Złodziei w Khorinis jeśli chodzi i powiązane ze sobą zadania ''fałszywy posłaniec'' i ''przesyłka dla beltrama'' ? Czy :
- przekazać przesyłkę Beltramowi i podkablować Nagura do Lorda Andre?
- przekazać przesyłkę Beltramowi i nie donosić na Nagura?
- zanieść przesyłkę Nagurowi?
Dodaję, że wczesniej nie doniosłem na Rengaru tylko puściłem go wolno a Jorze zwróciłerm pieniądze. A może nie patyczkować się z nimi, aby zyskać ich zaufanie i wydwać wszytkich Lordowi Andre?
Odpowiedz
To trzecie skoro juz nie wydales innych to wtedy legalnie wejdziesz do kanałów a nie zabijajac Atyle i zabierając mu klucz,klucz dostaniesz od Nagura
Odpowiedz
Ja sobie normalnie tam wszedłem i nic mi nie zrobili coś tam gadali że mnie przyjmą jak nic nikomu nie powiem.
Odpowiedz
Ja zawsze dołączam do nich, później gdy nuczą mnie otwierania zamków to ich zabijam wszystko im zabieram z kufrów i ich wydaje Lordowi Andre. Dzięki temu mam nowe zdolności, doświadczenie, lepszy ekwipunek (miecz mistrzowski +3szt) kasa od L.Andre i łup
Odpowiedz
← Gothic

złodziejaszki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...