[GI] Jak otworzyć bramę do królowej pełzaczy?

Jak otworzyć bramy do królowej pełrzaczy gdy kiedy chce otworzyc bramę kolowrotem to mi wyskakuje że kołowrut zablokował sie lub cos w tym stylu prosze o pomoc
A przyprowadziles straznikow swiatnnych???jak nie to idz po nich sa w kopalni ,a jak po nich poszedles to spruboj kilka razy kiedys tez tak mialem
Ja miałem podobny problem. Gdy pierwszy raz byłem w starej kopalni to wychodząc zamknąłem bramę, nie wiem właściwie po jaką cholerę . I kiedy dostałem zadanie z królową pełzaczy i chciałem otworzyć wrota, okazało się że kołowrót się zaciął . Musiałem od początku przechodzić grę (wtedy jeszcze nie wiedziałem o istnieniu kodów). Także nie popełniajcie mojego błędu .


Ja tez mialem podobny problem...Ale jak dopiro 5 raz przechodzilem gre.Nie moglem otworzyc i sie zacial{w zyciu bym sie nie unizyl do uzycia kodow ale w takim przypadku...}.Wyszedlem z gry i wybralem sie na "poszukiwania" kodow wszedlem z powrotem do gry i przed wpisaniem kodow sprobowalem jeszcze raz otworzyc i odziwo otworzylem...
Ja tez miałe m taki problem tylko że przed tym zapisałem
Wczytałem otworzyłem i po sprawie
Ja nawet nie miałem wyświetlonego napisu nat kołowrotem i musiałem wczytać grę
Też miałem podobny problem ale to dlatego, że chciałem się nim "pobawić" przy pierwszym przyjściu do kopalni no i wejść nie mogłem. Wczytałem i już. Weim jedno kołowrotami nie warto się bawić w Gothicu bo się jeszcze coś popsuje

Trzeba zebrać 3 strażników świątynnych do pomocy w zabijaniu pełzaczy. Wtedy ten kto pilnuje bramy-strażnik-pozwoli otworzyć Ci wrota. I kilka razy musisz przekręcić kołowrót... i zacznie się rozróba.
Jak podchodzisz do kołowrota i wciskasz LPM to potem naciska się tylko raz strzałkę do góry!!! Jeśli się przytrzyma to kołowrót sie zawiesi.


← Gothic
Wczytywanie...