[TESIII] Najlepsze klasa w Morrowind

Jaka jest według was najlepsza klasa?
Na_pewno nie złodziej, bo wojownik i mag, mogą zarabiać nie tylko na zadaniach i handlu.
Bo jest sposób na zabijanie z prawem.
W czasie rozmowy klikasz opcje Perswazja i wybierasz zniewagę. Klikasz tak dłu go_aż cel powie:
dość tego! Można jedynie zamknąć rozmowę. Wtedy cel się na ciebie a ty się bronisz i atakujesz go aż do wygranej. Strażnicy nic sobie z tego nie będą robić bo działałeś w ,,samoobronie".
Więc pozostaje tylko mag i wojownik. Kto jest dla was silniejszy???

Uwaga 1:
po wypróbowaniu sposobu z perswazją poczekaj aż włączy się muzyka walki i cel cię zaatakuje.
Uwaga 2: do sposobu z perswazją postaraj się wybrać przeciwników słabszych lub mniej_więcej tej siły co ty. W każdym razie ważne jest to żeby wygrać!!!
Odpowiedz
Wymieniłeś tutaj trzy bardzo ogólne klasy, a w grze jest ich znacznie więcej. Ciężko powiedzieć, która jest najlepsza, każdy gra tak jak lubi i jaki typ rozgrywki go cieszy. Ja osobiście nie stosuję klas dostępnych na liście, żadna z nich mi nie odpowiada. Zawsze robiłem własną klasę i uważam że ten sposób jest najlepszy. Bierzesz te umiejętności, których faktycznie będziesz używał i dzięki temu szybciej będziesz awansował. Oczywiście to jest opinia subiektywna, jak już powiedziałem, każdy gra tak jak lubi.


Odpowiedz
Dokładnie. Dla tego, kto lubi czarować, silniejszy będzie mag, dla tego, kto lubi walczyć, silniejszy będzie wojownik.

PS. Osobiście nienawidzę klas, wolę, jak klasa wynika z tego, jak grasz (np. Dungeon Siege).


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Ja wybieram zwykle maga bitewnego, ale to zależy od tego, jakie sam umiejetnosci wybierzesz. Morrowind jest elastyczny - nawet z kiepskiej postaci z pomoca złota możesz zrobić ekstra klasę postaci. Co do zarabiania na trening sposobów jest kilka i zapewne już tutaj na forum się pojawiły...
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Z tą perswazją i zniewagą to jednak pudło bo dużo częściej po prostu stosunek postaci spadnie do 0/100 i będziesz olany a postacie nie będą gadać tylko cię zignorują. dużo prościej (i łatwo nawet z niskim zaklinaniem) zrobić sobie choćby koszulę z prowokacją 100 punktów - proste tanie skuteczne (prowokacji 5/100 uczy chyba ktos w gildii w sardith)
[font="Trebuchet MS"]Viva la Venezuela[/font]
Odpowiedz
Wojownik, bo mag jest według mnie badziewny a łotrzykiem jakoś mi się nie chciało grać.
Odpowiedz
Zdecydowanie wojownik, czyli ork, redgard lub nord. Mag to najgorsza klasa postaci....


Odpowiedz
Mi też najlepiej się grało wojownikiem, chociaż i tak moja postać była trochę podobna do łotrzyka, bo ćwiczyłam zabezpieczanie, żeby w miarę móc poradzić sobie z zamkniętymi skrzyniami:) Za to zdecydowanie najgorzej grało mi się magiem.
Odpowiedz
Klasa własna... Można dostosować sobie statsy jak się chce.. .
Dlaczego krzesło ma nogi, a nie może chodzić?
Odpowiedz
Też się przyznam że grając wojownikiem miałem zabezpieczenia, jednak w morrowindzie jest to bardzo przydatna umiejętność dla wszystkich klas.


Odpowiedz
Podług mojej opinii najlepiej jest stworzyć własną, pasującą do naszego profilu gry klasę, gdyż inaczej może być nam trudno utożsamić się z prowadzoną postacią. Co zabawne jednakże, jakichkolwiek odpowiedzi nie udzieliłbym na pytania zadane mi w generatorze, zawsze wychodziły mi profesje: "łotr", bądź "mag bitewny". Czyżby bug gry?
"Ten oto wróbel do lotu jest gotów... na Twój rozkaz oczywiście"
"Przeznaczenie daje nam wszystkim znak..."
Odpowiedz
no przecie ze wojownik(barbarzynca) lubie siekac i ciac
Fajnie by było, gdybyś jeszcze lubił w pisowni używać polskich znaków.
Odpowiedz
Przepraszam, że nie w temacie (nie mogłem znaleść odpowiedniego tematu), ale mam pewien problem z lataniem.Gdy jem jakieś jedzenie, które ma sprawiać, że latam, to nie wiem jak latać!Błagam pomóżcie i powiedzcie jak można włączyc ten trub latania.
Odpowiedz

Cytat

Przepraszam, że nie w temacie (nie mogłem znaleść odpowiedniego tematu), ale mam pewien problem z lataniem.Gdy jem jakieś jedzenie, które ma sprawiać, że latam, to nie wiem jak latać!Błagam pomóżcie i powiedzcie jak można włączyc ten trub latania.

To zakładasz nowy... Lewitacja polega na zwykłym chodzeniu, po prostu skieruj kursor w górę, a postać się tam uda

Jak dla mnie najlepszą klasą jest Mag. Otwieranie Zamków za pomocą czarów ma, silne obrażenia zadaje, można przywołać dobrą broń... Miodzio Dając Bez Zbroi na 100% postać wymiata
Odpowiedz

Użytkownik aMorek dnia śro, 31 paź 2007 - 18:52 napisał

To zakładasz nowy... Lewitacja polega na zwykłym chodzeniu, po prostu skieruj kursor w górę, a postać się tam uda

Jak dla mnie najlepszą klasą jest Mag. Otwieranie Zamków za pomocą czarów ma, silne obrażenia zadaje, można przywołać dobrą broń... Miodzio Dając Bez Zbroi na 100% postać wymiata

[post="90139"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Dzięki, że odpowiedziałeś na mój post, ale nic się nie dzieje.Zjadłem mięso skrzekacza (czy jakoś tak) i jak najechałem na to mięso w ekwipunktu, to było pokazane, że odejmuje tam siłe woli i takie tam i lewitacja.Zjadłem jedno takie mięso, dałem kursor do góru, ale nic się nie stało .Dla pewności zjadłem takie drugie mięso, naciskałem wszystko, skakanie chodzenie, bieganie i takie tak, ale nie przemieszczałem się tam gdzie chcę .
Odpowiedz

Cytat

Dzięki, że odpowiedziałeś na mój post, ale nic się nie dzieje.Zjadłem mięso skrzekacza (czy jakoś tak) i jak najechałem na to mięso w ekwipunktu, to było pokazane, że odejmuje tam siłe woli i takie tam i lewitacja.Zjadłem jedno takie mięso, dałem kursor do góru, ale nic się nie stało  .Dla pewności zjadłem takie drugie mięso, naciskałem wszystko, skakanie chodzenie, bieganie i takie tak, ale nie przemieszczałem się tam gdzie chcę .


Jedzenie, w przeciwieństwie do mikstur, nie zawsze działa - raz zadziała za pierwszą porcją a innym razem po 50 nie zadziała

W moim odczuciu najlepiej stworzyć własną klasę. Nigdy nie korzystałem z klas gotowych - są jakieś takie... hm... "nie bardzo"
Odpowiedz
Ja zawsze brałem własną klasę, ale teraz jak już gram po raz któryś, to postanowiłem grać Paladynem Redgardem, walka leczenie i walka dalej^^ plus znowu przechodzenie wszystkich gildii oprócz dwóch rodów^^
I am the Lord and Master of the Sword
See Magic in my eyes
That Force became my endless curse
Witcher is my name
adrenaline burns me inside
All Spirits from the Past protect the souls which never rest…
Odpowiedz
Ja własną ale tak żeby nie mieć w podstawowych nic z walką oprócz wszelkiego rodzaju pancerza (bez pancerza, lekki, średni, ciężki pancerz) A reszta podst. to retoryka itp. Umiejętności bojowe uczę się od początku na np. krabach błotnych. Taki trening np. Walka wręcz dał efekt Mistrzem byłem miałem 4 lvl. Ja nie lubię walczyć jednym konkretnym stylem ;] Kocham mieszać magię, walkę i złodziejstwo jak to tylko możliwe ;]


Odpowiedz
Mi się fajnie grało mrocznym elfem wojem Najlepszą zabawę miałem jak łaziłem po miastach i zabijałem słabszych wojowników i wieśniaków w domach Sporo kasy szło zarobić xD
Tril adminem moim i nie brak mi niczego. Na Forum Game Exe pasie mnie, przed Oftopami broni mnie.
KP (1-1), Biblia Nowego Faerunu

O szczęście niepojęte, Tril sam PW przesyła mi,
już klikam by ją czytać, z radości serce drży.
KP (3-1), Biblia Nowego Faerunu

Dobry Triiiilu, a naaasz paaaaanie, daj nam wieeeczne Faaae trwaanie.
KP (4-20), Biblia Nowego Faerunu

Jako Bogu cześć Mu dali, a witając zawołali z wielkiej radości.
KK (1-11-15), Biblia Nowego Faerunu
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Najlepsze klasa w Morrowind - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...