[GII] [Pomoc] Zamek w Górniczej Dolinie

Powiem krótko - jak w drugim rozdziale bezpiecznie się dostać do zamku w Górniczej Dolinie?
1.Sposobem jest zamienienie się np:w wilka(tylko trzeba pamiętać ,że trzeba kupić 2zwoje przemianay na droge do zaku i na powrótdo Korinis)
2.Sposobem jest kupienie mikstury szybkości(można kupić np:u kolesia nie pamietam jak się nazywa ale on wymyslił zwój zapomninia)
3.Sposobem jest iść na dół gadasz z takim kolesiem on ci mówi jaką drogoą masz iść i idziesz w lewo rzeczką zabijasz topielce i krwijopijce uzdrawiasz się i pędzisz do zamku i na taran.Uwaga 3 punkt jest najtrudniejszy jest on tylko dla lepszych graczy!!!(mi się udało)

Użytkownik obsydian20 dnia Apr 8 2007, 05:27 PM napisał

2.Sposobem jest kupienie mikstury szybkości(można kupić np:u kolesia nie pamietam jak się nazywa ale on wymyslił zwój zapomninia)

[post="57609"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Ten koleś to Ignaz. Ja w pierwszym rozdziale kupiłem jeszcze jedną miksturę szybkości, chyba od tego alchemika w Górnym Mieście. Nie pamiętam, czy sprzedaje ją też w drugim.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Ja przeszedłem do zamku w jeden (dla mnie prosty sposób)rzuciłem sie na orków 3 zabiłem i uciekłem na miksturze szybkości
No to to jest w zasadzie to samo, co mówił kolega trzy posty wyżej...


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Spoko, już znalazłem tunel po lewej stronie przełęczy, tylko, że jak wchodziłem na taran to spadłem i się zabiłem.... Pech...

Użytkownik diego19 dnia Apr 9 2007, 11:04 AM napisał

Ja przeszedłem do zamku w jeden (dla mnie prosty sposób)rzuciłem sie na orków 3 zabiłem i uciekłem na miksturze szybkości

[post="57665"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


W drugim rozdziale 3 orków naraz? Na pewno bez kodów?
Ech, te RPGi.

Użytkownik Raphagorn dnia wto, 10 kwi 2007 - 19:28 napisał

W drugim rozdziale 3 orków naraz? Na pewno bez kodów?

[post="57874"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Dla mnie też dziwne, ja to w końcu 3. rozdziału takie walki toczyłem
co w tym dziwnego orkowie na taran nie wychodzą podbieg do taranu i napażał na zasięg

Użytkownik Raphagorn dnia wto, 10 kwi 2007 - 19:28 napisał

W drugim rozdziale 3 orków naraz? Na pewno bez kodów?

[post="57874"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Na pewno z kodami.

Użytkownik MaxRajder dnia pią, 25 maj 2007 - 19:17 napisał

co w tym dziwnego orkowie na taran nie wychodzą podbieg do taranu i napażał na zasięg 

[post="66974"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Spójrz na jego posta, potem komentuj.

Użytkownik diego19 dnia pon, 09 kwi 2007 - 11:04 napisał

rzuciłem sie na orków 3 zabiłem i uciekłem na miksturze szybkości

[post="57665"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
no ok to raczej niemożliwe żeby to zrobił bez kodów w 1 rozdziale nabiłem max 12lew w drugim mógł dobić góra z 2lewele zanim tam dotarł miał kijowy pancerz NODOBRA niemiał by żadnych szans
← Gothic
Wczytywanie...