[GI] Tajmne przejścia i wejścia

Ten temat był już na forum G2, ale tu go nie ma.
A więc:
- przejście w murze Starego Obozu, o którym już napisał Totchli (tylko nie wiem czemu w dziale "Problemy");
- podwodne wejście w rzece, blisko Draxa i Rathforda;
- skrytka pod wodospadem, w tej samej rzece, tyle że kawałek dalej.
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Jest jeszcze tajemne przejście niedaleko obozu orków.
Trzeba przejść nie daleko koło skał i wejść po nich wtedy wejdziemy do ich obozu. A co najlepsze do obozu za bramą. Więc jeśli chcemy możemy pójść od razu do pana Śnioncego ( nie wiem jak tam jest przed 5 rozdziałem) chociaż wontpie żeby sobie wtedy poradziliście.

KROWOM STOP! No nie wytrzymam.... dostajesz %.
Odpowiedz
Fajne przejście znajduje sie na wprost od chatki z brutusem(kowalem) jest tam niczego sobie miecz
Odpowiedz

Użytkownik diego19 dnia Apr 5 2007, 10:38 AM napisał

Fajne przejście znajduje sie na wprost od chatki z brutusem(kowalem) jest tam niczego sobie miecz

[post="57361"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


A to jest w G1 czy G2?
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
W g1 ten miecz to było coś chyba z krwią albo krew kopacza albo zębacz nie pamiętam
Odpowiedz
Fajne jest też skrytka tekiego kolesia.Wchodzisz po skałach zaraz obok starego obozu.Ijest tam taki koleś gadasz z nim i on ci mówi że był kopaczem ale uciekł bo straznicy się nad nim znęcali czy jakos tak.Zawiele tam nie ma ale skrytka to jest.
Odpowiedz
heh no gościu ma bodajże na imię gilbert jego kryjówka jest dokładnie na skałach za starym obozem w miejscu gdzie na poczatku gry są 4 ścierwojady
Odpowiedz
← Gothic

Tajmne przejścia i wejścia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...