[NWN:HotU] Strefa Ciszy

Ciekawa jestem jak sobie poradziliscie grajac magiem w jak ja to mowie strefie ciszy pod gniazdem obserwatorow w ktorej niedzialaja zadne zaklecia
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
nie mam jeszcze Hou co to za strefa ciszy o której mówisz droga angelo ?
pisze wyraznie ;] zejest to obszar pod gniazdem obserwatorow na ktorym niedzialaja zadne zaklecia ;] niemozna uzywac magii ;]
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Ooooo. Już nie mogę się doczekać !!! Z tych Waszych postów wynika, że HoU jest o wiele lepszy od podstawki i SoU. Taaak, to będzie niezły sprawdzian umiejętności bojowych dla mojego czarownika. Kocham hardcorowe zadania .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Ale jedank Nwn to król nad króle (To jest moje zdanie i proszę sie do niego nie czepiać)
Ja w "strefie ciszy" pozwolilem zeby moi towarzysze odwalali za mnie brudna robote a ja sie za nimi chowalem (bez magii bylem barszczyk....).Mysle ze inaczej nie idzie :?
Hahaha mam w zanadrzu wspaniała zbroje i miecz wiec bez cczarów sobie poradze hahaha żadna strefa ciszy mi niestraszna
Hehe nie byłbym tego taki pewien . Ja też mam nieły mieczyk i nieżle wymiatam, ale mam pytanko: czy przy wejściu do tej ciszy rozpraszają czary, które "masz na sobie"?

Ps. A propo togi to właśnie znalazlem nową (co widać ). Całkiem niezła. Daje Talent w każdej dziedzinie magii (sprowadzienie itd.) i 1 do KP.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Hmm nieżle a co do ciuchów jak ktos. grał w Sou to można tam znalexć fajną toge co bodakjze dodaje po 1 miejscu do czarów od 1 do 5 albo 6 poziomu zarąbista rzecz
Wiem, że nie na temat . Przebaczcie proszę , ale muszę spytać.

Gdzie znalazłeś tą togę? Gdzieś u kupca?


Sorki Angela, zapomniałem o PW. Skasuj tego posta.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
boze kiedy nauczycie sie kozystac z pmow ??????????????????????????????????????? za pare dni skoncze remont domku i zaczne wywalac WSZYSTKIE takie posty !!!!!
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
jesli jescze potrzebujesz opisu jak przejsc to mijsce to moge Ci wyslac mailem opis... (mam wojownika ktory temu pajaczkowi nie mogl zadac rany i beblitha- czy jakos tak) zabil moj pomocnik)
Ja gralem moim czarownikiem/uczniem czerwonego smoka i tez zadna strefa ciszy nie byla mi straszna, bo mialem zaczepisty kij 1k6 + 2k6 + 3 i klase pancerza 30 pare. A bebelitha sie juz spoko rozwalilo jak czary odzyskalem, ale z tego co zauwarzylem to dla wojownikow on serio byl ciezki bo mojego kotka rozwalil w kilka sekund...
taa musiałem się bić z tym pajacem w taki sposób, że on bił mnie, ja sie uzdrawiałem (uzdrowienie było jedynym czarem jakiego mogłem uzyć), a rany beblithowi zadawała Nathyra... / i co chwile musiałem uciekać do wejścia bo czru nie mialem i energia sie konczyła...
Hmm nie wiem czy was to interesuje ale jeśli zwiniecie rdzeń z obelisku na tym samym poziomie to znów mozna urzywać czarów a sam pajączek był śmieszny gdy odzyskałem czary
E nie pamiętam ale abo otworzyłęm te drzwi albo co jest bardziej prawdopodobne hehehe JEST TAM PEWNE UKRYTE PRZEJŚCIE ale gdzie to juz moja tajemnica
no dobrze, jestem przy tym obelisku i co dalej? jak się do niego dobrać?
u podstawy są kamienie runniczne ale z ich badania nic nie wynika
pozdrawiam

[Dodano po chwili]

już mam - wystarczyło sie przyjrzeć
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...