[BGII] Podmrok

Witam! Dopiero co zarejestrowałem sie na forum Ale przejdźmy do rzeczy. Mianowicie mam taki problem (pierwszy raz przechodzę baldurs gate II, jedynka jakoś mało mi sie podobała ale jak zacząłem grać w dwójkę wciągnęło mnie ) - Jestem w podmroku, zwiedziłem cały, pogadałem z Aldanon, uwolniłem tego snifrnebli co go złapali i resztę zabiłem, zniszczyłem miasto Ilithidów (i wziąłem kawałek wyrównywacza bo po to tam przylazłem xD) w podziemiach obserwatorów byłem przelotnie (zabrałem tylko inną cześć wyrównywacza z prastarej kuli) i NIE MAM NAJMNIEJSZEGO POJĘCIA JAK DOSTAĆ SIĘ DO MIASTA DROWÓW . Jakby ktoś mógłby pomóc to proszę o radę i z góry dziękuję
Ja prawie na początku poszedłem do smoczycy, i wziąłem od niej zadanie z tym jajem i sama mnie przemieniła w drowa i bez przeszkód mogłem wejść do miasta drowów.(miasto jest na północnym wschodzie podmroku)
Jak mówił DeBE - Adalon (w jaskini ) przemienia Cię w drowa w zamian za odzyskanie dla niej jaj smoczycy. Z tym, że aby dostać się do jaskini Adalon musisz wykonać zadanie dla svirnibeli - Czarnoskalec każe nam zawalić starożytny tunel. Zgadzamy się i dostajemy Zwój Kształtowania kamienia - używamy go na rozpadlinie - pojawia się potworek- Zabić go i użyć na dziurze zwoju. Wzamian za to dostaniemy kryształ światła,który umożliwi wejście do jaskini Adalon.Potem pojawiamy się pod bramami Ust Natha (miastra drowów) i mówimy, że jesteśmy Veldrin (wybieramy wersję śmiałą a nie "jestem ubogi Veldrin pozwólcie nam wejść)- chyba, że mamy w drużynie Viconię (wtedy ona za nas gada). Wypuszczają nas i każą się zgłosić do Solaufeina.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Mnie też zamieniła w drowy Adalon i do wejścia do miasta nie było żadnych problemów. Będziesz musiał zrobić trick z jajami smoczycy i po podziemiach!
Kto chce żyć wiecznie, niech idzie za mną i mi służy!

"Przywołuję Cienie Nocy,
Pod Mym berłem drży Magia Ciemności,
Wojna mym żywiołem.
Wojownicy bez dusz na me rozkazy,
Wolność to tylko wspomnienie,
Bo prawdziwa siła leży w umyśle!"

http://faerun.com.pl/sign_3400.png" alt="" />
Problem rozwiązany. Do zamknięcia moim zdaniem.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
← Baldur's Gate
Wczytywanie...