[BGI] Woluminy

Czy byłby ktoś tak miły i powiedział gdzie się znajdują? Wiem, że sporo osób czytając to ma ogromną chęć odpisania "www.google.pl", bo sam bym tak pewnie napisal, ale tym razem nie znalezłem tych wiadomości, hmm ktos wie?
* Grimuar Owocnych Ćwiczeń: Siła +1 na stałe
Miejsce: Lokacja 2600, Grimuar ten znajdziemy w podziemiach Candlekeep, w jednym z grobowców w katakumbach (dostępne w późniejszych etapach gry)

* Grimuar Szybkiego Działania: Zręczność +1 na stałe
Miejsce: Lokacja 0800, Gildia Złodziei Cienia we Wrotach Baldura, w skrzyni, obok której stoi Czarna Lili

* Grimuar Zdrowego Ciała: Kondycja +1 na stałe
Miejsce: Lokacja 3600, wybrzeże mieczy, jaskinia w której ukryty jest skarb Czarnego Alarica (ta w której są golemy...)

* Wolumin Jasnych Myśli: Inteligencja +1 na stałe
Miejsce: Lokacja 0200, w wieży maga Ramazitha we Wrotach Baldura

* Wolumin Zrozumienia: Mądrość +1 na stałe
Miejsca:
- Lokacja 0500 na ołtarzu na drugim piętrze Wieży Durlaga
- Lokacja 2600 grimuar ten znajdziemy w podziemiach Candlekeep w jednym z grobowców w katakumbach (dostępne w poźniejszych etapach gry)
- Lokacja 0600, Wrota Baldura. Ma go Chanthalas Ulbright w Domu Pani, (quest dla świątyni Umberlee)

* Wolumin Przywództwa i Oddziaływania: Charyzma +1 na stałe
Miejsce: Lokacja 5100, wolumin znajdziemy w jednej z jaskiń pod Twierdza Gnolli

Ja znalazłem w internecie w 2 minuty.
Poza tym wystarczyło trochę chęci i bardzo trudnej umiejętności używania opcji "Szukaj", a znalazłbyś odpowiedź na nurtujące cię pytanie.

http://forum.gexe.pl/Grimuary-t3603.html

Temat zamykam i następnym razem naprawdę poszperaj na naszym forum, to nie boli.
← Baldur's Gate
Wczytywanie...