[GIII] Poszukiwanie lepszej broni

Mam problem nie wiem gdzie można kupić lepszą broń niż ognisty miecz. Pomoże mi ktoś.

Edit tematu.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Będzie ci ciężko. W Nordmarze od Kertha możesz dostać, możesz króla zabić. Ale kupić to nie wiem.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
O jednoreczny miecz wiecej niz 100obr. bedzie ciezko...aby miec jakis naprawde dobry to trzeba liczyc na skrzynie.Powinien zaspokoic twoje oczekiwania miecz poltorareczny wlasnorecznie wykuty i dodatkowo zaostrzony.Ma wiecej O 10 niz ognisty.Ps.A co do miecza krola Rhobara to Łowc@ sie mylil,bo ten miecz jest zuzyty i ma tylko 85.
Odpowiedz

Użytkownik Morra dnia Mar 2 2007, 02:43 PM napisał

Ps.A co do miecza krola Rhobara to Łowc@ sie mylil,bo ten miecz jest zuzyty i ma tylko 85.

[post="55705"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Przy czym jest błogosławiony^^ i nie jestem pewien czy nie można go zaostrzyć.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Stokrotne dzięki.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Ponad to możesz używać jeszcze Krush Tarrach (obrażenia od ostrza to 200) podczas walki jak trafisz na dobrego przeciwnika to może Cię powalić na ziemię (u mnie tak się dzieje) np. ogr ale nie spotkałem przeciwnika który przeżyłby więcej niż trzy obroty (combo ppm+lpm) jedyna wada to, że broń wymaga 400siły,ale wgedług mnie warto.
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
Tak ale szukam broni JEDNORĘCZNEJ!!!!!!!!!!!!!!!!


Rozumiesz.
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Kup sobie przepis na "miecz półtoraręczny" i potem ten miecz zrób i zaostrzyj. Po tym wszystkim wyjdzie ci miecz obrażenia 110.
Odpowiedz
Nie wiem czy el bastrado nie jest jednoręczny , jak jest to uwierz to świetna broń możesz ją kupić w którymś z klanów(chyba młota)
Odpowiedz
Chyba jest jednoreczny ale i tak po zaostrzeniu bedzi mial 100obr.Poza tym to wydaje mi sie,ze mozna go dostac tylko w ktorejs ze skrzyn.
Odpowiedz
El Bastardo ma 90obr i mozesz go kupic u kowala w klanie mlota, kup przepis [nie tego co uczy wykuwac bron z czystej rudy tylko ten zwykly], jak wykujesz samemu to ma 100obr i jak zaostrzysz to ma 110obr. Niestety przedmioty u handlarzy sa losowo ale ten przepis jest chyba zawsze u niego bo jak przechodzilem Gothica 3 trzy razy to za kazdym razem ten przepis byl u niego, ale mozliwe ze to fartowy zbieg okolicznosci wiec musisz se sprawdzic.
Odpowiedz
A czy coś o Inkwizytorze wiecie (gdzie można go znaleźc lub kupic).
☻/
/▌
/ \
BOB!
Odpowiedz
Mozesz go znalezc w skrzyni{najlepiej zobacz temat skrzynki}.
Odpowiedz
Domyślnie
Mam takie pytanko. Gdzie moge nauczyc sie large weapons III ? B ja nan tylk II i nie wiem gdzie mozna zdobyc! I gdzie moga sie nauczuc maga ognia?
dzieki z gory
Odpowiedz
← Gothic

Poszukiwanie lepszej broni - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...