[GIII] Kilka pytan...

Siemka jestem tu nowy i za bardzo nie wiem gdzie co i jak ale to nieważne Mam 3 pytania , właśnie szukam Xsardasa w Nordmarze i przydało by mi sie kilka rzeczy
1) Jak robić o pchnięcie mieczem bo nie mogę mam ognisty miecz i jakoś mi nie idzie tego gdzieś sie uczy?
2) Gdzie i kto uczy walki 2 mieczami?
3) Gdzie można zdobyć hełm?

Odpowiedz
-Pchniecie mieczem...???Nie wiem czy cie dobrze zrozumialem ale wg. mnie to:Przytrzymyjesz p.p.m.{jesli masz tarcze to Bezi sie nia zaslania} i w tym momencie naciskasz l.p.m.Nie uczysz sie tego.
-Walki 2 mieczami mozesz sie nauczyc na Varancie{znam tylko dwoch nauczycieli:Sylvio-Bakaresh i Nasib-Mora Sul}.
-Najprosciej...udaj sie do Geldern,znajduje sie tam "Helm Pierwszego Paladyna"{wszystko+10}.Albo jak juz jestes w Nordmarze to grobowiec Ejnara.Ewentualnie Korona Adanosa-bodajze Swiatynia Mora-Sul.Wiecej nie pamietam...
Odpowiedz
To pchnięcie to chodzi mi o to ze dźga przeciwnika w klate i wtedy nie moze nic robic a jak przytrzymam lpm to uderza tylko mocno tak samo jest z ppm tak samo
Odpowiedz
Co do pchniecia to : wciskasz i przytrzymujesz [BEZ puszczania] Prawy przycisk myszy oraz wciskasz i tez trzymasz lewy przycisk myszy. Sprawdz, mam nadzieje ze rozumiesz
Odpowiedz
1. Przytrzymany p.p.m. potem przytrzymany L.p.m.
2. Walki dwoma mieczami możesz się tylko nauczyć w Varancie.
3. Pierwszy hełm znalazłem w Geldern przy orkach - szamanach (hełm pierwszego paladyna).
Odpowiedz
a jak zrobić mieczem dwuręcznym obrót ?? mam nauczone na mistrza w posługiwaniu sie bronią dwuręczną

gdzie jest Jaffar

gdzie można zdobyć młoty i piły
Odpowiedz
-Kilka pil mozesz zdobyc w Silden w pewnej chacie nad jeziorem.Ale ja to inaczej zrobilem...W Monterze jest taki NPC przy glownej bramie,ktory tnie pien pila.Trzeba sie z deka pobawic i go pobic,gdy wstanie bierze sie znowu da ciecia wiec znowu mu spuszczasz lomot a on ma kolejna pile w ekwipunku,robisz to do momentu az "uzbierasz"potrzebna ilosc.O ile dobrze pamietam to musialem przyniesc wiecej pil niz bylo w zadaniu.
-Tak samo sie ma sytuacja z mlotami....tym razem moim kozlem ofiarnym byl niewolnik na farmie Domenika.
*Co do obratow to tez mialem problemy z wykonaniem tego ciosu...Czasem wychodzilo {Przytrzymanie,nie puszczajac Ppm po czym przytrzymanie Lpm+po tym jakis przycisk i czasem mi sie udawalo}.
*Jaffara nie pamietam,znajome Imie ale nie lapie.
Odpowiedz
Eee...z tym obrotem to trochę nie tak, trzymamy ppm i wtedy klikamy (krótko) lpm. Obrót trochę dużo wytrzymałości zżera, ale jak masz Krush Tarrach to taki golem lodowy to po dwóch obrotach pada.
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
Czy ja wiem golem lodowy to może trochę za dużo powiedziane no i trzeba mieć wprawę
Odpowiedz
Jaffar jest w bakaresh.... żal





Tobi is a good boy

WIELKI MISTRZ BRACTWA MAGICZNEGO OGNIA W FUN CLUBIE GOTHICA.
Odpowiedz
← Gothic

Kilka pytan... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...