[GIII] Vengard

Dokonczeniem....?Ooo....przydaloby sie!Wiesz ja bylbym za tym zeby byl lepiej dopracowany....G3 jest w tej chwili kojarzony z bugami...Mam nadzieje,ze 4{jesli wyjdzie} bedzie super!
Odpowiedz
Ja myślałem ,że Vengrad będzie strasznie trudny teleportowałem się do niego dopiero na 41 poziomie, razem z: zbroją paladyna, samoręcznie wykutym i zaostrzonym mieczykiem (taki z czaszką) obr. 110. Poszło mi tak łatwo, że się zdziwiłem.
Odpowiedz
Taki z czaszką to półtoraręczny . Ja sie teleportowałem tam chyba na 30 poziomie nie walczyłem tylko uciekłem od orków:):)
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik sprq dnia czwartek, 1 lutego 2007, 11:19 napisał

Kupiłem oryginalną gre Gothic 3 w której jest dołączony Poradnik i coś mi się niezgadza z Vengardem.
W poradniku pisze mi że po odnalezieniu kamienia teleportacyjnego do Vengardu (w gothcie), po użyciu go powinno przenieść mnie do "prosto do sali tronowej króla Rhobara. Porozmawiaj z nim o Xardasie...) a tym czasem zostaje przeniesiony do jakiejś Kaplicy gdzie dostaje Artefakt który musze przenieść do Zamku i przejść przez miasto opanowane przez orków i "zająć" się 5 Orkowymi władcami tego miasta.

Czy to jest normalne? czy to błąd w poradniku? Jednocześnie prosze o wskazówkę, jak najlepiej zrobić ten quest bo nie mam na to pomysłu ( bo myśle że chodzi o to że mam iść i siekać wszystkie orki jakie się ruszają, ale to mi się nie uśmiecha bo tam tego więcej niż w Monterze jest) .. z góry dziękuje

Z grą jest spoko musisz się tylko zabawić z orkami a jak dotrzesz do króla to jak wejdziesz do sali tronowej to skręć w lewo to jesteś na wieży i pójć w prawo po schodach to koło okna jest kamień do króla ( to koło Karypto :-) )
Odpowiedz
← Gothic

Vengard - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...