[GII] Ulubiona Broń

u mnie tego topora nie ma jak mam od niego glejt choc i tak wchodze pod pretekstem farmerstwa , ale chyba byl jak bylem bez glejtu


ps. a ja sie nie zgodze ze wilczy kieł jest najlepszy na poczontek - bodaj 10 siły i 20 obrazen - jak wchodzimy do miasta to mamy juz 1 poziom minimum to idziemy zakapowac canthara i dostajemyy piracki kordelas - 20 siły i 30 obrazen - i idziemy z Laresem na farme - on walczy a my za nim w odległosci i wrazie czego z krótkiego łuku z tego co był za goblinem przy jeziorze na starcie mu pomagamy i reszte drogi biegniemy jak szybko sie da i nie walczymy , chowamy sie zabusterem , z nim i z nikim nie walczymy , 50 zł dajemy sentenzie i od torlofa sie uczymy siły do 20 i juz
Odpowiedz
No cóz, tez sposob - ale jak sie zostaje magiem, to nikt cie siły nie nauczy, i dlatego najeszy jest wtedy Wilczy kieł
Odpowiedz
ale nowicjuszem siły bodaj oplos , a dwurecznych babo , lub na odwrót
Odpowiedz
qurnik ale jak władujemy kantara to potem musimy płacić a piracki kordelas lkeży w porcie obok statku paladynów w takim szałasie
Odpowiedz
tak , ale młot ma wiecej wymaganej siły i jest dwureczny a za piracki nie płacimy sarze , a mamy dwa kordelasy - sprzedajmey zarabiamy
Odpowiedz
ja lubie wszystko co dwóręczne i łuki broń najlepsza na początek do sprzedania piracki kordelas.
Odpowiedz
Nom, kosztuje 500 złota, i sprzedaż tez nie najgorsza... Jedna z lepszych na początek
Odpowiedz
własnie tak uważam , dla maga na 100% lepszy niz ten kijek
Odpowiedz
Jeśli chodzi o to, to Orkowa Zguba(wygląd i nazwę ma odjechane w Górniczej Dolinie z orkami walczyłem tylko tą bronią).

Smocza Zguba(kiedy pierwszy raz je zobaczyłem to bałem się go wziąść bo lewitowała w niebieskim świetle w jakiejś jaskini[Bałem się że jak je wezme nagle pieczara się zawali albo jakaś kamienna płyta zamknie wyjście] grobowej strzeżonej przez jakiś Wojowników Cienia ma super wygląd ale nie walczyłem nią ze smokami byłem mistrzem broni jednoręcznej).

NO i to jednoręczne Magiczne Ostrze na Smoki(supur wygląd i statystyki ostateczna broń jednoręczna).

Jeśli chodzi o broń miotaną to nie używałem tylko jakiś Luk albo kusza na Poszukiwaczy.
Wrażenie zrobbiła na mnie Kusza Łowcy Smoków.
Odpowiedz
Mi najbardziej podoba się Duże MAgiczne Ostrze Na Smoki fajny jest też Święty Kat
Odpowiedz
mi najbardziej podoba się św kat
Odpowiedz
Ja grając magiem uzywałeś świętego pocisku. W GII wymiatał, bo ranił każdego, ale w NK już nie, ale jest tani ( 300 obr. za 60 punktów many). A bronie sieczne to w GI Uriziel(to chyba każdy wie ), a w GII Smocza Zguba, Orkowa Pięść, Ostrze Burzy, Tajfun.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Najfajniejszy wygląd: Kordelas, Św Kat, Barbarzyński topór
Najlepsza: Ciężkie ostrze na smoki

Młot Innosa:
Siła 10
Obrażenie 30-40(od niczego nie zależne)na golema obrażenia 9999
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Ja lubię kilofy bo są bardzo praktyczne - można nimi wykopywać rudę, złoto i skarby Grega (chociaż kopanie rudy nic nie daje a złoto i skarby Grega są tylko w Nocy Kruka)
A na początku w NK dostajemy od Cavalorna nóż na wilki (obr 30 wym siła 10) który jest świetną bronią na początek - tym bardziej że w G2 bardzo rzadko spotyka się bronie których wymagania są mniejsze niż połowa zadawanych obrażeń, a nóż na wilki właśnie taki jest.
Ech, te RPGi.
Odpowiedz
Ja najbardziej lubie Smoczą Zgubę - wysokie obrażenia, zarąbisty wygląd i jest to broń dwuręczna. Poza tym Ostrze Burzy i Ciężkie Magiczne Ostrze Na Smoki.
War... War never changes...
...A człowiek pokonał bestię, która wróciła do królestwa Beliara...
Odpowiedz
Mi tam podoba sie ,,Miecz wojenny Orków" Duży zasieg chociarz sporo trzeba siły
Odpowiedz
W g1 najbardziej mi sie podobał "czerwony wiatr" wypasiona broń a w g2 to chyba "duże magiczne ostrze na smoki"
Odpowiedz
Dla mnie wszystkie kusze! Ja kiedyś miałem kuszę i miecz o prawie identycznym ataku, mieczem na potworka 4-5 ciosów, z kuszy za pierwszym razem...
Odpowiedz
← Gothic

Ulubiona Broń - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...