[Torment] Planescape w sprzedaży

Planescape: Torment już nie sprzedają Wiem, bo sam chciałem kupić


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
A nie można zamówić w eMpiku?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nie wiem, ale zobacz tu.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Widziałem, ale myślę, że jakbyś pochodził po różnych sklepach komputerowych, to byś znalazł.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
To spróbuję Ale myślisz, że pójdzie na XP? I można tam ustawić rozdzielczość 1280 x 1024? (ewentualnie 1024 x 768) ?


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Mi na XP chodził elegancko A co do rozdzielczości - nie pamiętam.

ps. Wydzieliłem nowy temat bo mały off się robił.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Trzymam właśnie w ręku pudełko z grą Planescape: Torment z Extra Klasyki, na którym jest napisane: "System: Windows 95/98 (gra nie była projektowana dla Windows XP)". Uspokoję was jednak, bezproblemowo chodzi na XP-ku, przynajmniej u mnie. A rozdzielczości się tam nie ustawia, jest jaka jest (czyli nie najlepsza ).


Odpowiedz
Dobra, odpowiem jeszcze tu, żeby przy przenoszeniu posta Archola przenieść i mój post

A jak myślisz, będzie to dobrze wyglądało na moim monitorze, który normalną rozdzielczość ma 1280 x 1024?


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
W EMPiKu na pewno nie znajdziesz, bo "z pustego i Salomon nie naleje", nie ma gry w magazynie, proste. Masz do wyboru:
1. Czekać, aż CDP dorzuci znowu Planescape do NXK.
2. Poczekać, aż ktoś wstawi ten produkt w tzw. używkach http://www.gram.pl/uzywki.asp (obecnie nie ma, sprawdzałem )
3. Allegro i inne sklepy Internetowe (z tymi drugimi też może być problem, bo najczęściej nie mają na składzie).
4. (Jak już jesteś zdesperowany) Poszukać w jakimś supermarkecie typu Tesco, Auchan. Czasem pod zwałami tanich, budżetowy gierek można znaleźć prawdziwe skarby

Tak czy siak życzę powodzenia.
Odpowiedz
Kurde, no to mam problem Dlaczego oni wycofali tę grę ze sprzedaży?!

A jak by mi się jednak udało, to powtarzam swoje pytanie: czy będzie to dobrze wyglądało na moim monitorze, który normalną rozdzielczość ma 1280 x 1024?


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz

Użytkownik Verthogh dnia Apr 1 2007, 02:49 PM napisał

A jak myślisz, będzie to dobrze wyglądało na moim monitorze, który normalną rozdzielczość ma 1280 x 1024?

[post="57179"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Odpaliłem dzisiaj Planescape'a i troszkę mnie ścięło jak zobaczyłem rozdzielczość (już dawno nie grałem). Także Ty będziesz miał pewnie podobne odczucie. Jednak do wszystkiego idzie się przyzwyczaić. Gra jest na prawdę świetna więc nie warto jej przekreślać z tak błahych powodów .


Odpowiedz
Jeżeli mi się uda ją zdobyć, to zobaczę Po tylu przychylnych recenzjach w internecie, na pewno bym jej od razu nie przekreślił

[EDIT:]

Czyżby za dwa miesiące można było znowu kupić Planescape?
http://www.gry-online.pl/sklep/karta_produktu.asp?ID=194

[EDIT:]

Ech, nie wytrzymałem i ściągnąłem sobie z eMule'a Na moim XP chodzi bez problemu, grafika też nie jest AŻ taka zła Po prostu super gra! Póki co najbardziej podobają mi się te opisy, np. "To zmumifikowane ciało wygląda jakby zaraz miało być skremowane" Jak to pozwala się wczuć w klimat


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Planscape szedł za 2 dychy ze 2-3 lata temu wycofali go już wieki temu, ale ostatnio przywracają te stare gry w Sagach, problem w tym, że Torment nie ma dodatków ani kontynuacji

Odpowiedz
Ja swoją zdobyłam na Allegro - kupiłam ją w ogóle nie otwieraną włąsnie z serii XK, z tym że po osssstrym boju i dałam za nią 3 razy więcej niż była początkowo.

Ale warto było.
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Planescape w sprzedaży - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...