[NWN1] Smok

tjaa Red Tiger to kawal strachliwego skurczybyka... Smoki to lajcik;]
*Glaszcze Angele po glowce* Stay cool, my dear :*
all this time wishing our voices could be heard,now we finally have a voice and no one says a fucking word.
so let's scream as loud as we can and make it break, and let nothing stand in our fucking way
Odpowiedz
A najlepsze jest to, że Czerwony Tygrys daje nam po wykonaniu dla niego zadań amulet Udgartu, który ma właściwość "niewrażliwość na strach" .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Bardzo interesujące szkoda że nie mozemy mu go założyć
Odpowiedz
Wczytujacsie glebiej w forum doszlem do uderzajacego wniosku: jestem jednym z nielicznych, ktozy mieli jakis problem ze smokiem, inni kilka razy ,,knypsa" walneli i kaput a ja musialem 100 tys razy sie teleportowac i odnawia zycia a moja postac to moze 3 razy dotknela smoka podczas walki a cala ,,brudna " robote odwalal moj najemnik to smutne...
Acha doszlem do jeszcze jednego wniosku, pewnie strasznie oklepanego: im wieksza Sila Woli tym mniejsze prawdopodobienstwo ,,zlapania" starchu :mrgreen: a doszlem do tego po przejsciu podstawowej wersji czyli po kilku godzianch przeklenstw i nie przespanych nocy buuuu....
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Chcesz mnieć wspaniały test na siłę woli .stań pomiędzy dwoma smaczonymi smokami moragi .Wytrzymałem około 5 s po czym ogarnął mnie strach
Odpowiedz
No wiesz wystarczylo by mi tylko jeden smok, przez ktorego bym nie mial ze strachu narobione w portki...i do tego nie sa mi potrzebne jakies testy na Sile woli...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Hehe, dobre Olo.

Mi te 2 smoki jak grałem czarownikiem nie sprawiły najmniejszych problemów. Nie miałem strachu, a jak padły po 3 zaklęciach to aż sam karpika zrobiłem .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ale Ty grałeś czarodzijem, a czarodzieje mają do siebie, zę mają dużo siły woli.. a ,,fizole" tacy jak barbarzyńcy czy wojownicy mają mało siły woli bo im na tym nie zależy...Musiałem wydać ,,kupe" kasy na medalion +2 do Siły Woli, a po ok 10 minutach znalazłem medalion +3 albo 4 do siły woli i ,,gula" mi skoczyła :mrgreen:
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Racja. Premiowanym rzutem obronnym czarowninków jest siła woli, a barbarzyńców wytrzymałość. Skąd to wiedziałeś :wink: ?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Sie gra, sie ma. A szczerze mówiąc nie wiedziałem bo prostu z innych gier mi sie skojarzło...

Możesz sobie wyobrazić ile razy sie teleportowałem do świątyni ile razy prosiłem tego kurdupla mnicha żeby się do mnie przyłączył... myślałem, że zwątpie...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Jak grałem pierwszy raz i walczyłęm z biabłłym smokiem to miałemto samo co ty olo ale to było daaaaaaawno temu
Odpowiedz
Doszedłem do wniosku, że ci co grali czarodziejami to nie mieli problemów ze smokami. Ja podobnie jak Olo grałem wojownikiem i musiałem się teleportować do Swiątyni Tyra nie wiem ile razy. A i tak użyłem tricku z obumarłą kulą. A towarzysz nic mu nie zabierał. Był on mi tylko potrzebny do odwrócenia uwagi Klautha. (Ze smokiem z Zimowej Kuli tez miałem problem).


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
To nie prawda słyszłem od kupli że wojownikiem bardzo łatwo pokonac jest smoki
Odpowiedz
A czy jest jakiś fajny (czyt. trudny do pokonania ) smok w HoU?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Dracolisz jest niezły
Odpowiedz
1.No wiesz Gamorin nie trzeba tylko slyszec, ale tez widzec.
2. Mozesz przestac nabijac posty bo dostaniesz bana(oczywiccie Ci nie groze) i nie bedze fajnie bo wtedy najbrawdopodobniej bylaby cisza na forum a tego napewno nie chcemy
3. Wojownikiem JEST PIEKIELNIE TRUDNO zabic smoka bo po pierwsze nasz towarzysz z regoly na 50 uderzen trafia moze 1-2 razy, a my tez nie zadajemy za duzo celnych ciosow, a w dodatku jezeli sie ma niska sile woli to mizna sie strachy ,,nabawic"..Bo poco wojownikowi duza sila woli...
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
No właśnie po to jest np. Złoty Diadem. Masz niewrażliwość czarów działających na umysł.
A poza tym towarzysz zadawał mało smokowi i ja tez mało. Więcej niż on ale nie wystarczająco na szybka walkę. I trzeba ze smokiem walczyć długo. No nie licząc smoków moragi. One były proste


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Nom rzeczywiście te smoki były najprostrze...a co do reszty tych ,,buców"to podsumowując smok w kuli był najtrudniejszy...a ten stary smok( nie pamiętam jego imienia) walka z nim była fatwa ale tylko dlatego że się użyło skarzonej kuli..
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
a ja mam zamiar sie zapisac i sprobowac go ukatrupic kiedy ma pelna kule a jesli nie dam rady, to mu dam to obumarla i po klopocie

a co do zimowej kuli to gram paladynem i ani razu nie uciekalem przed smoiem, ale daelan prul jakby go smierc gonila
Odpowiedz
Jest jedek smok który jest godnym przeciwnikiem i jest to złota smoczyca w nwn iżaden inny
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Smok - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...