[GII] Ile?

Sorry, ze to piszę, wiem, że to nie jest temat na forum(raczej), ale czy ktoś wie , po jakich cenach zazwyczaj sprzedają Gothic 2??
W tej chwili po 20 zł w Extra Klasyce
Lub 60 zł z dodatkiem "noc kruka"
www.maxpayne.boo.pl
Uff, dzięki. Myślałem, że 2 razy więcej.
Gothic 2 już należy do klasyki bo już wyszła trójka ale moim zdaniem Gothic 2 z dodatkiem powinien być tańszy.

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.

Użytkownik Mathew dnia Jan 4 2007, 10:00 PM napisał

Gothic 2 już należy do klasyki bo już wyszła trójka

[post="52413"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



O tym, czy gra należy już do klasyki czy nie, decyduje chyba czas od jej wydania, przecież Gothic był już w Extra Klasyce zanim wyszła trójka... Morrowind też był już za 20 zł zanim wyszedł Oblivion... Neverwinter Nights też już było zanim wyszła dwójka... Chociaż następne części tych gier były już w zasadzie "w drodze"...

Użytkownik Mathew dnia Jan 4 2007, 10:00 PM napisał

moim zdaniem Gothic 2 z dodatkiem powinien być tańszy.

[post="52413"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Moim zdaniem też! Sorry, że znowu porównuję do Morro, ale tam Złota Edycja (podstawka + 2 dodatki) też można kupić w Extra Klasyce, a Gothica nie


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'

Użytkownik Łowc@ dnia Jan 2 2007, 06:14 PM napisał

W tej chwili po 20 zł w Extra Klasyce

[post="52337"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



ojojoj pomyliłeś sie teraz gothic II kosztuje 19.99zł a to ooooogrmna rużnica
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Nieprawda. Ja widziałem w jakimś sklepie, że na opakowaniu było 19.99 zł, a na przyklejonej cenie 20.00 zł


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'

Użytkownik Verthogh dnia Feb 12 2007, 07:27 PM napisał

Nieprawda. Ja widziałem w jakimś sklepie, że na opakowaniu było 19.99 zł, a na przyklejonej cenie 20.00 zł

[post="54390"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



a to oszuści ! z tych sprzedawców
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
Noooo... tak zawyżać "sugerowaną cenę detaliczną"... W tym kraju to ludzie chyba wszystko zrobią dla łatwego zysku...


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
No ja się sprzedawcom wcale nie dziwię. Zawyżenie ceny gry o taką sumę zwiększa znacząco dzienny utarg po sprzedaży jednego egzemplarza .


Dobra, ale w zasadzie problem rozwiązany i temat, uważam, do zamknięcia.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
W jednym ze sklepów internetowych aktualnie Gothic 2 Pl - 18,99, a Noc Kruka Pl - 17,99. Obydwa wydania w ramach serii Nowa eXtra Klasyka.
A ja mam gothica za darmo @.@ eMule od czego jest......?
(\,,,/)
(o.O)
(> <)
To jest króliczek, skopiuj króliczka do swojej sygnatury by pomóc mu w dominacji nad światem~!

ją Nię muwie po polskó~!
Czym tu się chwalić? Mnie byłoby wstyd mieć piratke Gothica, obojętnie której części. Tego typu klasyki warto mieć oryginalne.

I jeszcze przez szacunek dla twórców, że stworzyli tak wspaniałą grę

Dobra, zamykam, bo już przepychanki słowne są


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
← Gothic
Wczytywanie...