Piłka Nożna- ogólnie

Cytat

Z kim i kiedy gramy następny mecz?? biggrin.gif


Mecz el. ME 2008

Polska - Azerbejdżan
24 marca, Kraków

Polska - Armenia
28 marca, Kielce
Odpowiedz
Coś nam się poziom dyskusji kurczy . Chłopcy nowi, ekhem... świeżaki. Popatrzcie na wcześniejsze posty. Widzicie? Tak, ten temat o dziwo trzyma klasę (dzięki czemu kiedyś ktoś postanowił go nawet przypiąć), a ludzie się tu wypowiadający raczej wiedza 'o co kaman' i przez całe 12 stron chyba nie było ani jednego posta który miałby mniej niż kilka zdań, dywagacji i spostrzeżeń. A pytanie z kim gramy następny mecz i trafne zauważenie, że 'z nimi powinniśmy raczej wygrać' po prostu mnie zabiło . Jak macie tak sie wypowiadać, to zapraszam na sportowe forum onet . Dziękuję za uwagę.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Oto ostatni fantastyczny gol Marcina Mięciela:

http://www.youtube.com/watch?v=LARk6rkWH1M



Piękna bramka niestety nie dająca zwycięstwa (ale ratująca honor !), bo PAOK przegrał 1:3. Trzeba przyznać, że "Miętowy" rozstrzelał się na dobre, a jego forma powraca do tej starej wspaniałej kiedy to grał jeszcze w Legii Osobiście trochę mnie dziwi, że nie został jeszcze powołany do kadry (bodajże 13 bramek w greckiej lidze, która jest 2 razy lepsza od naszej), bo nasi kadrowi napastnicy coś nam ostatnio formą nie błyszczą (no prócz Matusiaka). Może nie pasuję do koncepcji tej słynnej holenderskiej gry w piłkę ? Jednak bądź, co bądź Leo ma u mnie ogromny kredyt zaufania i wierzę, że jeżeli nie powołuję piłkarza w wyśmienitej formie, to ma na to jakiś powód
Odpowiedz
Runda wiosenna w Orange Ekstraklasie ruszyła już pełną parą (po cichu liczyłem, że forumowe "widzewiaki" coś tu napiszą, bo wczoraj derby były ), meczyki Ligi Mistrzów oraz Pucharu UEFA także, więc nie wiem co tu tak cicho ? Panowie nie pozwólmy by ten piękny dział o tej genialnej dyscyplinie sportu zmarł ! Przecież wiem, że wielu z was interesuję się tu piłką nożną i czekam, aż podzielicie się swymi przemyśleniami

Orange Ekstraklasa

Jak wspomniałem wyżej nasza ukochana ligi ruszyła już pełną parą Niestety poniżej oczekiwań spisuję się Legia :'( Jakoś szczególnie remis z Cracovią i porażka z Groclinem specjalnie mnie nie ciszy. Tym bardziej, że drużyna z Warszawy jest dopiero na szóstym (!) miejscu w tabeli i traci do GKS'u już 8 punktów. Jutrzejsza porażka w Bełchatowie, więc będzie oznaczała pożegnanie się z obroną tytułu mistrza kraju. Niestety faworytem jest drużyna GKS, na którą jak narazie nie ma mocnych i wszystkich przeciwników rozgniata niczym robaki Natomiast Legia kompletnie nie ma nikogo w formacji napadu. Jańczyk i Korzym rozczarowują na dodatek są chyba jeszcze za młodzi jak na ten poziom rozgrywek. We "Włodara" i jego formę strzelecką już dawno przestałem wierzyć (ileż można nie wykorzystywać tych sytuacji ?). Pozostaje Grzelak, który może i umie zjechać paru obrońców rywali, ale wykończyć dobrej sytuacji niestety nie potrafi. Wciąż jednak pozostaje mi wierzyć w triumf Legii i przebudzenie w Bełchatowie

Liga mistrzów

1/8 finału już za nami. Gwiazdeczki z Barcelony odpadły (yes, yes, yes !), Inter także - czy może być lepiej ? Szkoda mi jedynie Boruca, który fantastycznie bronił w dwumeczu z Milanem i tylko on pokazał klasę w zespole z Glasgow. Gdyby nie on Szkoci nie uniknęli by batów od bardziej doświadczonych Włochów Pozostaje mi tylko życzyć, żeby Artur w letnim okienku transferowym przeszedł do tego Arsenalu czy Milanu, bo pomimo iż Celtic jest jedną z moich ulubionych drużyn, marnuję się on w tej lidze szkockiej (no bo kto tam jest godnym przeciwnikiem prócz Rangersów ?).
Odpowiedz
Forumowe "widzewiaki" nic nie piszą, bo piją za to, że Widzew nadal najlepszy w Łodzi pomimo remisu:)
Poza naszymi Orange Ekstraklasa mnie nie rusza - no chyba że wprowadzą znowu jakiegoś prokuratora czy kogoś
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Na derby niestety nie poszedłem, ze względu na dość napiętą atmosferę Ale z tego co widziałem i słyszałem to był dość "nudny" mecz. Trochę mnie Widzew ostatnio martwi bo nasze "młode talenty" jakoś nie mogą nic większego zdziałać.

W każdym razie w dwumeczu jesteśmy lepsi (2:1 , 0:0).

Przy okazji: "Po raz kolejny pozdrawia trenera Leo Beenhakkera":D
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
A ja dwunastego bylem na moim wukaesiku, ale był ścisk, gdyby nie kolega to by mnie chyba stratowali
przy wejściu. Z Miedzią Legnica wygraliśmy 3:1, piękny meczyk, rodzinna atmosfera było super.
Ja ogólnie mam wrażenie że na stadionach jakoś "rodzinniej" sie robi: dużo dziewczyn widać i to nie takich...no wiecie sami , ku swojemu osłupieniu zauważyłem parę rodzin... oczywiście kieruje sie tym
co widziałem na wrocławskim stadionie. Dlatego mam pytanie do chodzących na meczyki swojej
drużyny: jaka u Was jest atmosfera? polepsza sie czy tylko mi sie wydaje?

A co do WuKaeSu to choć ostatnio była kompromitacja na wyjeździe 2:1 z Łomżą, to bezpieczne miejsce
w środeczku tabeli powoli, powoli staje sie coraz bardziej realniejsze... Następny meczyk we Wrocławiu
będzie z Ruchem Chorzów - liderem, chyba pół godziny wcześniej będziemy musieli przyjść z chłopakami ;]

Pozdro!!!
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Polska 5:0 Azerbejdżan

Za komentarz tego meczu wystarczyłyby tylko dwa słowa: dominacja absolutna. Pięknie oglądało się ten mecz - szczęśliwie i bezstresowo Nasi chłopcy dbają chyba o nasze nerwy, bo postanowili pokazać tymi dwoma bramkami w pierwszych pięciu minutach, że mają pod kontrolą cały mecz i należy się napawać kolejnym zwycięstwem Polski, w drodze ku Szwajcarii i Austrii. Po piorunującym początku tempo troszeczku siadło, ale to świadczy o profesjonalizmie naszej reprezentacji, bo widać było, że oszczędzają siły na środowy mecz z Armenią Po co nastrzelać Azerom dwucyfrowy wynik, a potem wyjść kompletnie wypompowanym na kolejny mecz ? Fantastycznie zagrał Garguła, który według mnie po tym co pokazał dzisiaj (klasa światowa) nie posiedzi długo w tym Bełchatowie Znakomicie w destrukcji grała także obrona, która nie dawała nawet cienia szansy Azerom na oddanie strzału na bramkę Boruca. Szkoda mi tylko Maćka Żurawskiego, bo dobrą grę mógł udokumentować golami pod koniec meczu, ale miejmy nadzieje do strzelania bramki w tych kwalifikacjach będzie miał jeszcze okazję

A ! I Serbia przegrała dzisiaj z Kazachstanem co oznacza, że jesteśmy liderami w tej arcytrudnej grupie ! I jak tu nie kochać Leo ?
Odpowiedz
Dokładnie! Leo rox! mi też najbardziej Garguła zaimponował, w sumie gdyby Magic nie zmarnował
tych dwóch okazji na końcu, miałby pięć asyst ! z Azerami bo z Azerami ale o czymś to świadczy!
Pocieszny był także Łobodziński, który po strzeleniu gola chyba nie za bardzo wiedział co się działo ;]
no ale rozumiem go: stres, emocje... Ach serce się raduje ;]
A ile obstawiacie czerwonych kartek w meczu z Armenią?


[Dodano po chwili]

Pięknie! sześć punkciorów jest, Żuraw przełamał klątwę, jest fajnie. I wilk city i manchester city...
Ormianie mile mnie zaskoczyli, że aż tak bardzo nie faulowali, ich bramkarz uratował ich przed wyższą
przegraną (dwie interwencje naprawdę miał świetne).
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz
Sześć punktów oczywiście cieszy, ale to co pokazali nasi z Armenią... tak nie może być. Dobra, dobra nie musi być od razu znów 5:0, bo to zupełnie inna klasa niż Azerbejdżan (Armenia się przez ostatnie lata bardzo zmieniła), ale trzeba mieć większe chęci, bo zagraliśmy słabo. Jeżeli w podobnym stylu zagramy w Erewaniu i w Baku (dobrze, że sąsiadują z sobą to nie będzie jakiejś wielkiej jazdy po kresach Europy ) to o kolejnym komplecie punktów możemy pomarzyć...

Hehe... poza tym szczęście nam sprzyja Portugalia, Serbia i Finlandia gubią punkty

PS. Ciekawe czy Leo dostanie karę za palenie na ławce rezerwowych ?
Odpowiedz
I znowu o WKS'sie napisze...heh ;]

7.04. graliśmy z Ruchem. W sumie więcej szczęścia niż rozumu, no ale trzy punkciory są... 1:0 dla nas.
Wszyscy stali, nikt nie siedział, gardło też miałem ładnie zdarte... Ważny też był mecz słowny z kibicami
Ruchu (nagle zaczęli krzyczeć: gramy u siebie, a pięć tys. gardeł w serdeczny śmiech a
potem: dziewczyny co wy śpiewacie) ehhhhh piękne piękne. Było spokojnie, policja tylko raz
interweniowała bo chłopaki z Chorzowa chyba z klatki chcieli wyjść.
Wszystko byłoby pięknie gdyby nie jeden żenujący moment... no ale może od początku...
Pewnie nie wiecie ale mamy w składzie Murzyna: Ibrahima Imeh'a. Po tym jak Żurek wykorzystał
trzy zmiany sfaulowano go brutalnie i chłopak kulał już do końca meczu...wiadomo: bronimy się rozpaczliwie, a tu jeszcze w sumie w dziesiątkę gramy...nerwy są ... I jak naraz nie zacznie grupka
skinów krzyczeć: ku klux klan! Ja może przesadzam, ale jestem bardzo uczulony na rasizm...
ŻENADA! ŻENADA! ŻENADA PO STOKROC!!! Jeszcze w TV to puszczali, kolega co oglądał potem mi
mówił, że bardzo wyraźnie to było słychać...ręce opadają...jeszcze blisko nich siedziałem...poważnie się
zastanawiam nad przenosinami na krytą trybunę (choć wiadomo to juz nie będzie tej samej atmosfery i wrażenia), bo koło takich ludzi nie chcę ani siedzieć ani się cieszyć/smucić z nimi z wygranej/przegranej
mojej drużyny...zdegustowany jestem na maxa...to tyle...się wyżaliłem...

Peace & Pozdro & let's kick racizm from football

[Dodano po chwili]

Polska ma EURO!!!! oszalałem ze szczęścia....
GET WISE, LEGALIZE !!!!
Odpowiedz

Cytat

Polska ma EURO!!!! oszalałem ze szczęścia....


To chyba wystarczy za komentarz Powiem szczerze, że czułem, iż Platini wyciągnie tą kartę (choć miał pewne problemy z otwarciem), bo obecnie nasza kandydatura była najlepsza i miała największe poparcie. Niby nie ma u nas nic - stadionów, autostrad, hoteli - ale to nie jest nic, co nie było by do zrobienia przez 5 lat, bo w Portugalii też za przeproszeniem g... było, a wyrobili się pięknie Do tego mamy jako takie doświadczenie w prowadzeniu tego typu imprez. Może o mniejszej skali, a zawsze jest

Przynajmniej Platini dotrzymał słowa o "ekspansji" piłki na wschód Europy

PS. Trzeba powoli zacząć zbierać te 200 euro na wejściówki
Odpowiedz
Moim skromnym zdaniem jeżeli EURO 2012 nie wypali to wypuścimy z rąk złotą rybkę, a znając nasze możliwości to będzie słabo.

Polska jest raczej źle postrzegane przez inne narodowości. Coś o tym wiem ;]. Spotkałem się z ludźmi, którzy nie wiedzą gdzie znajduje sie nasz kraj. Nie wspomne o Polakach którzy nawet nie wiedzą że w Polsce jest pustynia.

Ale wracając do tematu. Moim zdaniem nie wyjdziemy z tego zwycięsko. Będzie albo słabo albo źle. Tak czy siak tylko zatracimy się jeszcze bardziej w oczach Europy.

Odpowiedz
Na jakiej podstawie tak myślisz ?
Odpowiedz
Wtrące swoje trzy grosze:)

Fajnie, że EURO, ale jak PiS straci władzę to im bez znaczenie - a kto zapłaci za nowe stadiony? Unia?
I te teksty ludzi w tv "Jesteśmy mistrzami!" - ciekawe czego. Choć oglądanie na nowoczesnym stadionie tak, ale najpierw załatwmy sprawę kibiców na stadionach.
Przykład? Na stadion Widzewa wniesiono znowu race - kto sprawdza przyjezdnych - niewidomi kuracjusze zakładu opieki społecznej (bez urazy) ?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
No cóż

Damy radę, ale jak choćby Niemcy wjadą na nasze "drogi" to będą tylko bluzgać.
Ale to nie ważne. Pieniądze też (taki żart ). Liczy się to, że po raz pierwszy jesteśmy w mistrzostwach Europy.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Pieniądze się znajdą. Unia Europejska już zadeklarowała 40 mld euro na infrastrukturę i jakoś parę godzin po ogłoszeniu znalazł się 1 mld. zł. na Stadion Narodowy w budżecie państwa. Hotele i inne temu podobne będą finansowane ze środków prywatnych. To już dużo... Jestem prawie pewien, że rząd brał pod uwagę naszą wygrana i umieścił ją w budżecie, a że nie informował ? Gdybyśmy nie wygrali po prostu by się wykręcili, że nie ma tyle kasy na autostrady, stadiony i.t.p., a pieniądze są potrzebne na inne cele. Teraz nie mają wyboru. Z resztą siedzi tam parę rozsądnych ludków, którzy wiedzą, że to się po latach zwróci z ogromnym zyskiem

Co do kibiców na stadionach to powiem tak... Polacy umieją się zachować podczas ważnych imprez. Zagranicą nie mają z nami problemów (wręcz zachwalają Polaków), a i u siebie się umiemy zachować. Przykładem mogą być młodzieżowe mistrzostwa Europy, które odbyły się w tamtym roku w Polsce. Żadnych poważniejszych uchybień nie było, a pamiętam znakomitą atmosferę (15 tys. ludzi świetnie się bawiących na meczach w rozgrywkach na takim szczeblu), więc spokojnie. Większe bezpieczeństwo wiąże się też z nowymi stadionami.

Oczywiście będą opóźnienia, nerwy i tym podobne pierdoły, ale to jest nie do uniknięcia wszędzie

Cytat

Liczy się to, że po raz pierwszy jesteśmy w mistrzostwach Europy. happy.gif


Ja wierzę, że naszymi pierwszymi mistrzostwami Europy będą te na boiskach Szwajcarii i Austrii
Odpowiedz
Mam tylko nadzieję że te pieniądze pójdą na polepszenie gospodarki, a nie jak to zwykle w naszym państwie bywa na zachcianki naszych zdziecinniałych polityków (wkońcu za coś muszą kupić dla siebie zabawki)
Odpowiedz
Z tego, że mamy EURO bardzo się cieszę. Wiadomość doszła do mnie podczas laborek z PTW (daruję sobie, co to jest ) no i była radość. Mam wielką nadzieję, że pieniądze, które będą na to przeznaczone nie zostaną w jakikolwiek sposób zmarnowane i wszystko pójdzie po naszej myśli.
Patrząc na animacje komputerowe tych stadionów to jakoś mi się nie chce wierzyć, że coś takiego będzie u nas stać Zwłaszcza ten warszawski jakiś kosmiczny się wydaje. Ale ile z tego będzie prawdą...

Cytat

Polska jest raczej źle postrzegane przez inne narodowości. Coś o tym wiem ;].


Może i tak się słyszy, ale to nie do końca jest prawda. Wiele osób uważa Polaków za porządnych, pracowitych ludzi (też coś o tym wiem). Też się słyszy o tych stereotypach pijaka, złodzieja, ale nie wszyscy tak uważają. Niestety bardzo dużo Polaków przebywających za granicą robi nam złą sławę.
Będąc w Irlandii (i pewnie w wielu krajach zarobkowych jest tak samo) zauważyłem dwie grupy ludzi: dresów, którzy pracują w salonach samochodowych, fabrykach, połowa nieznająca angielskiego, chodzący nocami do klubów i wszczynających burdy oraz ludzi młodych i wykształconych (najczęściej studentów), którzy zadziwiają obcokrajowców znajomością swojego angielskiego, pracowitością, pracujących w fabrykach, restauracjach itp.

A wracając do tematu:
Mamy EURO!
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
← Karczma

Piłka Nożna- ogólnie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...