[BGI] Czy rzeczy z BG I przechodzą do BG II ?

Ema, przeszedłem BG1 i teraz chcę przejść BG2 tą samą drużyną. Co zrobić, żeby wszystkie postacie z items przeszły mi z 1 do 2? Trzeba miec jakies patch do tego czy co? Po probowałem robić to przechodziła mi tylko postać głowna i to bez zadnych items =f a jakos to musi! sie dac zrobić, żeby przeszly all z items bo inaczej jak wziasc cep czy te zlote pantalony do 2? nie ma bata musi sie dac! =] prosze o pomoc Pozdrawiam.
O ile mi się dobrze wydaje, to tylko główną postać da się przenieść. No bo jak mógłbyś przenieść Khalida, skoro w BG2 jest martwy?
Poza tym, grę zaczynasz bez itemów. Jest jakiś tam sposób, żeby dało się przejść z itemami (gdzieś była o tym mowa). Poszukaj w tematach o BG i BG2.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Dwie rady na przyszłość.

1. Zakładaj tematy które w nazwie będą zawierały chociaż szczątkowy obraz problemu. Tak jest przejrzyściej i ładniej ;]
2. Jak piszesz jakieś słowo nie używane powszechnie w slangu związanym z daną grą odmieniaj je raczej w języku polskim bo wyrażenie "dużo items" brzmi raczej gorzej niż źle.

A na prawdę nie dajesz sobie Lamer z BG2, że musisz całą drużynę przenosić? Walka z mefitami nie należy do trudnych, a po kilku godzinach gry skompletujesz lepsze przedmioty niż te z pierwszej części. Poza tym to trochę dziwne żeby Irenicus nawet nie zabrał bohaterowi broni, a reszta drużyny w jednej klatce by się raczej nie zmieściła.
haha rotfl, przeszedlem BG2 2 razy, raz dobrą druzyna (Ja - Paladyn, Arie, Jaheira, Minsc, Anomen[w ToB Sarevok] i Yoshimo[pozniej wiadomo, ze za niego jak sie go zabilo w Czrowiezach bralem Imoen =]]) i zlą (Ja - Mag, Korgan, Edwin, Viconia, Jan[Sarevok], Yoshimo - Imoen, wiec nie myslcie, ze nie daje rady =] =] =]. BG1 przeszedlem 3x [nie chce mi sie juz pisac jaki sklad (byl podobny zawsze ;o)]. Mialem wiec przyjemnosc, nosic najlepsze przedmioty w grze/ach oprocz zbroji (i bodajrze kuszy) z pantalonow... Dzisiejszego slonecznego poranka wpadlem na genialny pomysl "ahh przejde sobie Bg1 i pozniej Bg2 tym samym postem, ale co zrobic, zeby przeszly items? - pytalem w sercu Dzieki umiejetnosci czytania, znalazlem to 4um i napisalem tego posta, chyba tyle.

P.S. Ashgad thx za rady, moze kiedys wezme je do serca ~~

Pozdro.
Jeśli tak to zwracam honor, jeśli rzeczywiście przeszedłeś tyle razy oba BG to można sobie poeksperymentować.
Jeśli chcesz przenieść postać z ekwipunkiem to robisz ta[ kurcze już to pisałem kiedyś, ale co mi tam]

1. Odpalasz grę w Multi player. I po obejrzeniu gadki Irenikusa wychodzisz z klatki. [ Ładny rym]
2. Klikasz modyfikację postaci.[ To ta ikonka po lewej wyglądająca jak komputer z przerywaną linią, czy tam dwa kompy]
3. Usuwasz swoją postać i eksportujesz ją jeszcze raz ze wszystkimi itememi.


Teraz kilka słów wyjaśnienia.

1. Tylko główną postać da się przenieść do 2 bo tylko ją można eksportować. Chyba, że stworzyłeś więcej postaci. BNów się nie da.
2. Gdy masz pantalony złote, one jako jedyny przedmiot są zapisywane z postacią przy przenoszeniu.[ albo wtedy leżą w skrzynce]
3. Naprawdę nie masz się czym chwalić. Nie przeszedłeś baldura aż tak wiele razy I jest duże prawdopodobieństwo, że wcale nie widziałeś wszystkich broni, i nie znasz paru rzeczy. [ chyba, że używałeś poradnika]

I jeszcze jedno Ashgan ma cholerną rację co do opisywania problemu w temacie. Potem inny gracz mając podobny problem zamiast zajrzeć tu założy nowy temat I co gorsze nazwie go tak samo.
Stworzy się niezły burdel.
Mam nadzieję, że ci pomogłem.
Pozdrawiam.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

Wcale się nie chwalę i nie uwazam sie za Bog wie kogo, chciałem tylko wyjaśnić, ze nie jestem n00bem =] Jesli chodzi o te bronie etc to mozesz miec racje, ze nie widzialem wszystkiego ale wydaje mi sie, ze znaczna większosc ~~ Skoro mowisz, ze przechodzą tylko pantalony to pfff =] spodziewalem się, ze wszystko no nic Dzieki za pomoc, i sry, ze nie wpadlem na to by poszukac tylko stworzylem new ropic =f

Pozdro.

[font="Impact"]W takim razie temat zamykam - Tokar[/font]
← Baldur's Gate
Wczytywanie...