[BGI] Jak dojść do Wieży Durlaga?

Czy ktoś mi powie co zrobić żebym mógł do niej trafić bo przeszedłem te gre juz chyba na wszystkie sposoby i niemoge znaleźć tego miejsca.
A może jednak o czymś zapomniałem??
POMOCY!!!!
Po pierwsze musisz mieć dodatek ''Opowieści z wybrzeża mieczy''. U mnie od początku gry na mapie było widać wieżę, ale żeby do niej trafić musisz przejść np. przez most f...coś tam (zapomniałem nazwy). A przy okazji wieża jest na wschodzie mapy
wsio oki nawet mam ten dodatek który z tej strony ściągnąłem ale po instalce mi siegra nie uruchomi. masz jakiś pomysł na ten problem??
Ściągnąłeś dodatek ze strony? To na pewno jest Wybrzeże Mieczy?
Może ściągnąłeś opowieści z północy wybrzeża mieczy?

Jeśli nie to w tej wiosce, w której rozpoczynasz dodatek jest koleś, który proponuje ci wyciekę po niej. Pogadaj z nim. Wioska mała, nie sposób go nie znaleźć. O ile pamiętam stoi przy gospodzie[ 3 budynek ] i jest ubrany na czarno.

Poza tym ten cholerny Baldur już kosztuje grosze. Kup go za te 20 zł. wydanie DVD nabywając zarazem wszystkie części z dodatkami. Oddaj tym samym hołd ciężkiej pracy twórców gry, która jak widać nawet po wielu latach jest cholernie dobrą grą i zapewni wiele godzin rozrywki. I miej też sumienie czyste. Poza tym ściągniesz go dłużej niż musiał byś kupić. A radość niezmiernie większa. Masz też czyste sumienie.
[url="http://tektek.org/avatar/11954675"][/url]

← Baldur's Gate
Wczytywanie...