[GII] z jakim lvl przeszliście Gothica

Tak jak w temacie, ja przeszłem na 45 lvlu a późniejszym czasem na 49 ^_^, chodziłem do grobowców, wszystkich jaskiń, wybiłem wszystkich orków i wszystkie mobki z górniczej, a w świecie korrinis to nie wiem czy mi coś zostało do zabicia.... chyba tylko ludze w mieście *-*
(\,,,/)
(o.O)
(> <)
To jest króliczek, skopiuj króliczka do swojej sygnatury by pomóc mu w dominacji nad światem~!

ją Nię muwie po polskó~!
Odpowiedz
Na 100% już był taki temat, tylko nigdzie nie mogę go znaleźć.

[EDIT:]

Wiem już:
http://forum.gexe.pl/Maksymalny-poziom-t650.html
Co prawda temat o NK, ale jest w nim też trochę o podstawce


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Ja przeszedłem z 49 lvl bo mi sie nudziło
Odpowiedz
Ja przeszedłem z 38lev Łowcą Smoków
Odpowiedz
Przeszedłem na 48 levelu, wybiłem wszystkie potwory, wykonałem wszystkie zadania poboczne(no i główne oczywiście) oraz zabiłem wszystkich ludzi którch się dało się zabić.... A do levelu 49 brakowało mi z 5000 EXP.


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz

Użytkownik Omernon dnia Apr 26 2007, 02:08 PM napisał

Przeszedłem na 48 levelu, wybiłem wszystkie potwory, wykonałem wszystkie zadania poboczne(no i główne oczywiście) oraz zabiłem wszystkich ludzi którch się dało się zabić.... A do levelu 49 brakowało mi z 5000 EXP.

[post="59399"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




Zapomniałem dopisać, że to był mag ognia....

Mag Ognia-48 poziom

Najemnik-37 poziom

Paladyn-43 poziom


Nigdy nie wiesz co Cię trafi!
Odpowiedz
Ja na 61 lvl.... dobry jestem nie Naprawde....! Paladynem oczywiście...
Odpowiedz
Można, miałem 61 palkiem.... aż sam sie sobie dziwiłem, ale wiesz ja zwiedzałem krainę i ekspiłem dużo...rzecz jasna z kodami... I'm chiken xD
Odpowiedz

Użytkownik Pasoro dnia Sat, 05 May 2007 - 14:40 napisał

rzecz jasna z kodami...

[post="62305"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


No to jest pewna różnica


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Pasoro najwyraźniej nie potrafi grać bez kodów.
Odpowiedz
Najwyraźniej. Ale koniec OT. Lepiej się pochwal, na jakim lvl ukończyłeś grę

Bo ja tego jeszcze nie dokonałem


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Dokładnie nie pamiętam ale chyba miałem 36lvl.
Odpowiedz
Ej tak dla jasności..... ja zawsze wpierw przechodzę bez kodów, a później dopiero z kodami, żeby sie pobawic i jak nie wiecie to nie gadajcie..... A tak bez kodów to nie pamiętam lvl, bo nie patrzyłem....
Odpowiedz
Jest pewien sposob na podbicie lvla ja mam na przyklad teraz moim palkiem 37 a jestem pod koniec 5 rozdzialu. Mozna isc gdzies w dzicz i przyzywac ciagle wargi ktore ida na pare ciosow a daja duzo expa (na poczatek przyzywasz armie wargow ze 30 i masz 9000 expa). Jak ci sie znudzi to idz zwiedzac caly swiat wszystko i napewno jeszcze sporo expa wejdzie. Ja zamierzam dobic ze 60 do 6 rozdzialu.
Odpowiedz
Grając łowcą smoków uzyskałem 43 lvl.

Grałem długo, dokładnie i metodycznie. Celowo opóźniałem moment przechodzenia do kolejnych rozdziałów, aby w poszczególnych rozdziałach wykonać wszystkie możliwe misje, zeksplorować wszystkie dostępne lokacje, zabić wszystkie potwory i zebrać wszystkie roślinki itp. Swoją drogą taki sposób gry obrócił się w pewnym momencie także przeciwko mnie, bo tak szybko wybiłem wszystkie cieniostwory i pełzacze (I i II rozdział), że później nie zaliczyłem przez to 2 zadań. Ogółem wykonałem około 100 misji. Co prawda w dzienniku na koniec mam wykonanych 95 (de facto 96 - por. temat G II - statystyki szczegółowe), ale w rzeczywistości było ich więcej, bo niekiedy dostawałem expa, pomimo, iż misja nie była zapisana w dzienniku (np. przyniesienie Marii, żonie Onara ślubnej zastawy, czy talerza z koszar straży).
W grze nie stosowałem żadnych kodów, nie nabijałem sztucznie expa (nie biłem bez potrzeby, ani nie zabijałem postaci neutralnych oraz nie przywoływałem magicznie potworów, aby je potem zabijać dla expa). Wszędzie chodziłem sam, nie korzystałem z żadnych najemników w stylu Billla czy Miki, nie korzystałem z pomocy Gorna w Górskiej Fortecy, ani z pomocy Dara i Cyphera w siedzibie błotnego smoka. Jedynie w drodze z miasta do obozu najemników (a de facto do gospody) w I rozdziale trochę expa nabił mi Lares, ale nie było tego dużo (kilka ścierwojadów i krwiopijców) i wynikało to ze scenariusza gry.
Uważam, że grając uczciwie (cóż za górnolotne słowo hehe) i w sposób opisany przeze mnie realny maksymalny level to ok 45-46. Dlatego jak czytam o poziomie 61 to zastanawiam się czy to jeszcze jest gra Gothic II czy już jakieś jaja hehe.

KDV
Odpowiedz
← Gothic

z jakim lvl przeszliście Gothica - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...