[GIII] Questy, z którymi macie problemy

Jesli chodzi o ten "tunelowy bulgot" to udalo mi sie zrobic tego questa...probowalem rozne tricki z zjadaniem przeroznych roslin i udalo sie!Nie wiem dokladnie jak mi sie to udalo ale przed samym wypiciem tego trunku zazylem chyba 3 mikstury wytrzymalosci i zadzialalo choc nie mam pewnosci,ze z powodu mikstur.

[Dodano po chwili]

Powracajac do tych nietolerancyjnych assasynow....Milaem podobny problem tylko,ze z Faring{bylem wczesniej w tym miescie,zrobilem prawie wszystkie zadania i dostalem sie do "pierwszego zamku"}.Gdy spokojnie przemierzalem bezkresne wydmy Varrantu mieszkancy tego miasta "dopadli" mnie przy Bradze.Od razu mnie atakowali.Wyzwolilem tylko Cape Dun.Wypelniajac Questy w tym miescie ani raz nie zawinilem i nie mialem zadnych bujek.Z ciekawosci teleportowalem sie do innych orkowych miast ale tam bylo wszystko normalnie.
Odpowiedz
Może tutaj te pytanie będzie pasowało.A więc czy jak zaczne wybijać orków w miastach to nic sie nie stanie?
Odpowiedz
Proszę, oto moje statsy jak zaliczyłem zadanie "Tunelowy bulgot":
  • moje_statsy.jpg
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
No wiesz...zawsze mozna sobie podgonic nieco reputacji i wybic ze 2 miasta.Mnie orkowie atakowali wszedzie po zajeciu 4 miast{Montera,Cape Dun,Silden,Trelis}.Z asasynami jest podobnie...
Odpowiedz
Co do tunelowego bulgotu - aby wykonać tą misję trzeba mieć ździebko ponad 200 wytrzymałości (zdolności myśliwskie) lub idealnie 200 (nie pamiętam dokładnie).


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A więc mam problem z zadaniem od inosa "oswobodzić myrtane" , za bardzo nie wiem o co w nim chodzi:( Trzeba zabić wszystkich przywódców orków?Proszę o pomoc.
Odpowiedz
Gdzie znajde Xardasa w Gothic III? Wazne na teraz!!!
Odpowiedz
Xardasa znajdziesz w wieży niedaleko klanu młota . Jak nie znajdziesz to wpisz goto Xardas i po sprawie . Prosił bym o pomoc w zadaniu "oswobodz myrtane"
Odpowiedz
Trzeba po prostu wyzwolić wszystkie miasta w Myrtanie...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
www.gexe.pl - Gothic 3 - solucja - mapa - wszystko.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Witam mam qesta ze zbieram danine w Bradze i taki jeden ziom ma dac kielich sprzedawcow wody i oczywiscie maja go koczownicy w ruinach.Poszedlem tam wyrznolem wszystkich i nikt tego kielicha nie mial ale jak przechodzilem pierwszy raz gothica to ten kielich byl w skszyni obok ogniska (no chyba ze pomylijem sie bo zaduzo ziela przepalilem )a tego kufra tam nima .Mam nadzieje ze tego kufra tam nie bylo .A jak nie bylo to gdzie jest ten kielich????
Odpowiedz
Może zabijasz nie tych koczowników co trzeba?

ps. Używaj słownika, bo aż mnie zęby bolą od czytania twoich postów...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
To wyglada tak : to nie w ruinach ale w jaskini, jak idziesz od tego sprzedawcy wody w strone bragi to trzymaj sie prawej strony przy skalach a predzej czy pozniej dojdziesz do jakini. Moze cie tam zaprowadzic asassyn ktory siedzi przy ognisku razem ze sprzedawca wody [niepamietam jak sie ten assasyn nazywa].
Odpowiedz

Użytkownik Bezimienny Michał dnia Mar 21 2007, 05:37 PM napisał

To wyglada tak : to nie w ruinach ale w jaskini, jak idziesz od tego sprzedawcy wody w strone bragi to trzymaj sie prawej strony przy skalach a predzej czy pozniej dojdziesz do jakini. Moze cie tam zaprowadzic asassyn ktory siedzi przy ognisku razem ze sprzedawca wody [niepamietam jak sie ten assasyn nazywa].

[post="56639"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Super ale tego zioma zabilem:/ ale ostatnim razem jestem pewien ze puchar byl w ruinach.No ale wczytam sobie poprzednio zapisana gre i pojde z nim

PS:Uzywam slownika tylko ze nie chce mi sie pisac : ą,ś,ż,ó i takie tam

Nie chodzi mi o "ą,ę" itd, ale o potworki typu "skszyni"...
Odpowiedz
czy mogłby mi ktos wyslas sccrena z opisac miejsce znaldowania sie zbieglego alchemika z trelis. prosze!! i z gory dziekuje:)Uśmiech
Odpowiedz

Użytkownik maly07 dnia Mar 24 2007, 08:39 AM napisał

czy mogłby mi ktos wyslas sccrena z opisac miejsce znaldowania sie zbieglego alchemika z trelis. prosze!! i z gory dziekuje:)Uśmiech

[post="56769"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


http://gexe.pl/Gothic-3-art1726.html <- mapa, solucja...
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Może ktoś wie gdzie jest jaskinia goblinów obok Trelis?????
szukałem szukałem i nic , a chciałbym ukończyć wszystkie questy
thx z góry!!
AMD Athlon64 3200+ (AM2)
Nvidia GeForce 7600GS (Asus)
K9N-neo N-force 550 (MSI)
1536 MB ramu
250 GB miejsca na twardym dysku
może nie jest to sprzęt ful wypas, ale G3 chodzi na średnich detalach w rozdziałce 1280x1024x75hz

internet 2,2Mb/s
Odpowiedz
Po drodze do Silden, chyba że chodzi ci o jaskinięprychających bestii. Ona jest dokładnie pod farmą.
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Mam nadzieje,ze Ci chodzi o te farme na ktora napadaja gobliny majacy siedzibe w jaskini...Trudno wytlumaczyc,zawsze sie tam meczylem z tymi farmami a raczej ich odnalezieniem:/ Ta farma jest przy drodze "okreznej"{tej blizej Trelis} prowadzacej do Montery idac z Ardei.Niedaleko od tej farmy jest jaskinia w skale i z niej biora sie owe gobliny.
Odpowiedz
Dzieki za pomoc z tunelowym bulgotem i zeczywiscie trzeba miec 200 wytrzymalosci ale mam inny problem : ze zbieglymi niewolnikami z Silden bo mam ich zabic wiec poszedlem do obozu lesnego troche w bok miedzy Silden a Okara [chyba wiadomo o co chodzi] i tam znalazlem 5 wyzwolonych niewolnikow, zabilem ich ale niemialem zaliczonego zadania. Bug ?? Czy moze oni sa gdzie indziej ??
Odpowiedz
← Gothic

Questy, z którymi macie problemy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...