[GII] Almanachy

Witam, pokonałem wszystkie opentane postacie z listu Pyrokara i oddałem mu wszystkie almanahy a ten gada mi ze to jeszcze nie wszystko i żeby szukać dalej... To co ja mam jeszcze zrobić...
(\,,,/)
(o.O)
(> <)
To jest króliczek, skopiuj króliczka do swojej sygnatury by pomóc mu w dominacji nad światem~!

ją Nię muwie po polskó~!
Odpowiedz
On ci chyba powie ze to koniec w jakims rozdziale ale nie jestem pewien
Odpowiedz
jeśli jeszcze do tego nie doszłeś to w rozdziale 4 i 5 pojawiają się jeszcze imiona, ale nie pamiętam już jakie sorki
Na Ozyrysa i na Apisa jesteś dzikiem...
Odpowiedz
byłem magiem ognia i w 3 rozdziale mam poszukać almanachy..narazie znalazłem 4 osoby(te które były w liście pyrokara)które miały te almanachy.pyrokar mówi że to nie wszystkie..gdzie mam znaleźć pozostałe ??

Gdzie jest Engrom i Randoplh?Niewiem gdzie ich szukać !! Są opętani no i oni mi zostali do znalezienia..TYLKO gdzie są ??
Odpowiedz
Randolph (jeśli się tak nazywał) jest na jednej z farm (nie pamiętam, jak się nazywał właściciel). Jak idziesz z miasta w stronę Gospody pod Harpią mijasz po lewej schody, wchodzisz nimi i idziesz w prawo, wejdziesz na farmę.
Nie pamiętam gdzie jest Engrom, chyba w Górniczej Dolinie za chatą myśliwego, tam gdzie jest paladyn z rudą.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Dany,chodzi ci o farmę onara?
Odpowiedz
Zagraj, przejdź się postacią i zobacz, że to co mówisz jest bez sensu. Jak może być farma Onara, skoro on jest dokładnie po drugiej stronie Gospody, a tamta farma jest pomiędzy Gospodą, a Miastem...
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz

Użytkownik Dany dnia May 4 2007, 10:54 AM napisał

Randolph (jeśli się tak nazywał) jest na jednej z farm (nie pamiętam, jak się nazywał właściciel). Jak idziesz z miasta w stronę Gospody pod Harpią mijasz po lewej schody, wchodzisz nimi i idziesz w prawo, wejdziesz na farmę.

[post="61919"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Farma Akila.


'Jeżeli płaczesz nad tym, że w twoim życiu słońce zapadło za horyzontem, łzy przeszkodzą ci dostrzec piękno gwiazd.'
Odpowiedz
Musisz trochę poczekać za jakiś czas (najprawdopodobniej w kolejnym rozdziale) pojawią się kolejne imiona opętanych.

Engrom jeśli dobrze pamiętam jest w Górniczej Dolinie w okolicach dawnej chaty Cavalorna czy jak mu tam było, teraz siedzi tam paladyn Markos, ten od questu z rudą.
Odpowiedz
Znalazłem ich,ale jest mały problemik,w liście było 8 osób a ja dałem Pyrokarowi 9(9 almanach leżał na ziemi obok opętanego Vino obok kamiennego kręgu na farmie lobarta)ale Pyrokar muwi że to nie_wszystkie !!! Gdzie są pozostałe almanachy ?? ja chyba przez tego pyrokara zwariuję !! (jak by co to jestem w 5 rozdziale).



KROWOM STOP!
Odpowiedz
Ej. Ja mam problem bo engroma mi zabili gobliny w 2 rozdziale. Jestem w 4 i mam od niego wziasc almanach . On nie zyje i lezy obok tego mysliwego. Co mam zrobic?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ja dnia piątek, 20 lipca 2012, 21:32 napisał

Ej. Ja mam problem bo engroma mi zabili gobliny w 2 rozdziale. Jestem w 4 i mam od niego wziasc almanach . On nie zyje i lezy obok tego mysliwego. Co mam zrobic?



Możesz go wskrzesić.

B MARVIN B będąc nakierowanym na ciało trupa naciskasz O któreś tam F (F8 chyba) i znowu O ale na swoją postać. I masz żywego gościa.
Odpowiedz
Czyli bez kodow sie nie obejdzie?
Odpowiedz
Ew. możesz go przywołać kodem, ale nie znam komendy.


Nie bez kodów ci się nie uda. Chyba, że ten almanach przy zwłokach ma.
Odpowiedz
← Gothic

Almanachy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...