Nnso Dyskusje

Chodzi mi o to, że na tych samych wstępach się nie skończy. Nie będzie tak, że nagle 'o, spotkaliśmy się tutaj, bądźmy drużyną'. Te wstępy będą nieco przedłużone. Trzeba po prostu starać się opisać wszystko co się chce, a później nie dopisywać na odczepnego kawałka po kawałku tego co zapomnieliśmy. To tak jak zaczynanie książki od rozwinięcia. To mam na myśli.

Ta, Vamp szczególnie. Masa powtórzeń.
Odpowiedz
Nie chce mi się myśleć nad synonimami. Nie dość, że przecięty kawałek piszę 2h to jeszcze gdybym miał sobie zawracać tym głowę to bym cały dzień pisał. Będziecie to musieć przeboleć chociaż próbuje jak mogę się nie powtarzać ale taka jest cena za treść a nie formę. Zawsze zresztą kładłem nacisk na treść i tak zostanie, aż nie zostanie ze mnie proszek. Amen.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Atis, sugestia - używaj postowego sprawdzania ortografii, co? Albo ściągnij FF 2.0. Błędów robisz stosunkowo dużo.


Tadam, fanfary, te sprawy. Oto moja postać zmaterializowała się w tym świecie!
Odpowiedz
Ohohoho, szykować kisiel czy wolicie naturalne błotko?

Państwo genialni. Proszę (na prawdę miło) STFU i zajmijcie się NNSO
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Jacy genialni? Jacy bezbłędni? Sam korzystam z FF 2.0 i słownika na forum xD

Może dzisiaj machnę jakieś wprowadzenie. Może.
Odpowiedz
Nie widzę sensu zapowiadania czegoś, czego nie jest się pewnym. Mów jak napewno coś napiszesz.
Odpowiedz
"Ja wiedziałem że tak będzie"

I było... NNSO is dead? wyprowadźcie mnie z błędu jeśli się mylę...
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Szkoda, że NNSO zmarło po raz kolejny ;[

Troche inicjatywy i możnaby je ożywić, ale coś mi się wydaje, iż zapał nie byłby ten sam co kiedyś

@Atis.

Z tego co mi wiadomo to zawsze z kobietami są problemy, a nie z mężczyznami.

Odpowiedz
A przestaniecie w końcu narzekac? Wam facetom nigdy nic nie psauje. Tylko kłapiecie tymi dziobami i nic nie zrobicie. Z was wszystkich tyko Vamp nie narzeka.... a Dany jeszcze nie zaczął. Jezu najświętszy....
Odpowiedz
Nie Bluźnij! My godness jak ja nie lubię tego babskiego gadania x]
Kto tu narzeka!? Po prostu mówimy jak jest.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Cicho dzieci, cicho. Zamiast gadać, możecie coś napisać Jeszcze nie narzekam, ale zaraz zacznę, jak nie przestaniecie gadać.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Gadać można, a nawet należy. Tak więc gadajmy ludzie!
A biorę się za pisanie Dziś może jutro.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Z chęcią się dopiszę, niech tylko któryś mi szlaban odwiesi.
Miec za wrażliwych starych to przekleństwo... wierzeta mi...
Odpowiedz
Nie musisz mi mówić, tez miałem szlabany m.in. na komputer, na szczęście szybko się kończyły Nie popędzam z dopisywaniem, bo to trochę czasu zajmuje i trzeba mieć pomysł.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Żebyście czasem nie pomyśleli, że nie jestem facet to ponarzekam. Aaaa, tragedia, NNSO umarło, nic nie robocie, obijacie się, wiedziałem, że tak będzie, to było do przewidzenia, Atis się nie zna, itp. itd. etc. ;]

A teraz po udowodnieniu, żem facet uznam, że kawałek Dany'ego jest dobrym momentem do zmartwychwstania NNSO. Zdaje się, że najlepiej będzie jak ja odpiszę co też w najbliższym czasie uczynię.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Toteż i ja dopisałem swój początek, łącząc go na razie luźno z główną linią. Gizz, ile to czasu minęło... Nie ma to cierpieć na chroniczny brak weny, chęci i czasu.
Odpowiedz
Teraz ja musze znaleźć chwile żeby przeczytać wszystko i jakoś się wtrącić do akcji xD

Odpowiedz
To się wtrącaj, wtrącaj xD
Jak już mnie się udało... =3 A leń jestem okropny xD
Odpowiedz
Mam skromną nadzieję, że uda mi się dopisac przez te święta. Więc przesyłajcie mi swoje Chi i spróbujta mnie oderwac od Komandosów Republiki....ah...
Odpowiedz
← Fan Works

Nnso Dyskusje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...