Admin&Mod Log

Użytkownik kamkom5 otrzymał 10%. Powód: wyjaśniony w systemie ostrzeżeń
Odpowiedz
Wydzielenie 10 postów z tematu "Klasa" i utworzenie nowego tematu pt. "Eksport postaci do NWN", w dziale BG II.
Powód ? Wiadomo - posty były nie na temat...
Odpowiedz
Przednioslem temat o W40K z działu Warhammera to Inne gry. Bądź co bądź dyskusja jest o RTS'ie, a nie o RPG.
Odpowiedz
Obydwa wykasowane... Co za ludzie


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wywaliłem teamt w dziale G3 delikwenta który nie odróżnia zakładania nowego tematu od zakładania nowej ankiety.
Odpowiedz
Widzę że te akcje modów nie są tutaj rejestrowane. W dziale Faerun, zniknęły 2 posty, mój i jeszcze jednego takiego.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
To nieładnie. Przyznać się, a nie będziemy bić. A przynajmniej nie tak mocno...
Odpowiedz
Usunąłem kilka postów z tematu Gothic 4. Prowadzono dywagacje na temat tego, dlaczego poprawiamy na kolorowo i wyrazy są dalej z błędami. Nawet sugerowano, żeby mi procencików dodać za 'czepianie się' i padła teoria, że na zielono błędy są poprawiane, a na niebiesko tylko zaznaczane. Heh, to się przynajmniej uśmiałem. A Ekh jak zwykle pięknie całość ujął i wszystko wytłumaczył. Ale już tego nie ma... .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Hmm, żadnych postów Vena nie kasowałem ostatnio.

Zamknąłem temat "Czarowanie" w dziale Faerun -> Pomoc. Powód jak zwykle: Byyyyło. Do wywalenia za jakąś dobę.
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
Temat kamienie przodkow w G3 został usunięty. Powód: był już taki.

Trzy posty z tematu potrzebujesz bezpiecznego miejsca...? w G3 usunięte. Powód: offtop. Plus dla Archola za dbanie o ortografię użytkowników, ale ot, to ot :]

Temat Smoczy czar w G3 usunięty. Powód: jakieś bzdury.

Temat Mam kody dla tych co nie mają i nietylko w G3 usunięty. Powód: kody są już na stronie.

Temat Kody w G3 zamknięty. Powód: j/w.

Temat Kamienie Teleportacyjne w G3 usunięty. Powód: oznaczony do kasacji.

Temat czary dominacji te najleprze w G3 usunięty. Powód: mam dość... Przeczytajcie temat jeszcze raz i zapłaczcie...

Dla odmiany: Temat wymagania dla obliviona w Oblivionie usunięty. Powód: oznaczony do kasacji.

[Dodano po chwili]

Zmiana nazwy tematu Smok na Ciekawostki w G3 i przypięcie.

Temat Co do magi w Gothic III.Czy ulepszą czary? w G3 usunięty. Powód: jakieś bzdury, na które nikt nie odpowiada.

EDIT

Kasacja posta Łowcy w temacie Rozwój postaci w G3. Powód: OT.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasacja tematu: Kto Ma Kall Online użyszkodznika Xardas2006 +10% Powód: Dział G3 jest chyba o G3, co nie?

[Dodano po chwili]

Zdjąłem 10% Ornikielowi. Powód: "Amnestia. Jak chce to potrafi, a jak nie będzie chciał to ja już postaram o to by chciał."

[Dodano po chwili]

Przeniosłem temat Pasoro o jego forum do karczmy.

[Dodano po chwili]

Kasacja tematu piotrka12 pt: "Czy ktos to przesedł sacreda? " Powód: Jeśli dobrze zrozumiałem to autor sam sobei znalazł już rozwiązanie.
Odpowiedz
Połączenie tematów extra kawał i Kawały w Gildii Błaznów.

EDIT

Kasacja tematu spolscz w Oblivionie. Powód - pytanie o spolszczenie do pirata.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Kasaja tematu: "Dlaczego tak mało obrony:( " autorstwa: ShusaRx Powód: otografia, pokemony i to zdjęcie tej pani z brakującą garderobą. PM wysłana.

[Dodano po chwili]

User ShusaRx dostał bana za niestosowanie się do moich poleceń. Jak widzę NIE publikowanie zdjeć nagich panienek przerasta jego możliwości.
Odpowiedz
Temat Ekwipunek w Gothicu 3 został wykasowany. Za "żeczy", "chełmy" i inne potworki...

Temat kamienie teleportacyjne w nordmarze w G3 został wykasowany. Jest taki artykuł na stronie.

[Dodano po chwili]

Temat Humor Al kaida w Karczmie usunięty. Identyczny temat już istniał i został połączony z temat Kawały...

Temat Screenshoty / Ustawienia grafiki w Oblivionie usunięty. Temat podwójny.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
3 posty w temacie o ]Silvanusie w Sugestiach i propozycjach Fae wykasowane. Powód: Flamewar się zrobił.

Do Vena i Orna: Pisać porządnie z jakimiś argumentami a nie czatować sobie.
Tril Khaerin
[font=\"Courier New\"]Motto: Praca w Faerunie nie wymaga skłonności masochistycznych. Są one jednak bardzo wskazane.[/font]

Mammon spał. A odrodzona Bestia potęgę swą na Ziemi budowała, a liczby jej wyznawców rosły w legiony. I przemówili poprzez Czas i plony w gorejącym ogniu poświęcone, a z przemyślnością lisią to uczynili. I tak oto nowy świat zbudowali, na obraz swój i podobieństwo, jako w świętych słowach przyrzeczone było, a o Bestii owej dzieciom swym powiadali. A gdy Mammon zbudził się, marnym jeno był naśladowcą.

Księga Mozilli, 11:9




Odpowiedz
To jest efekt wydłużenia nicku tego pana Wojo... Postanowiliśmy nagrodzić go za niezwykłą kreatywność.
Odpowiedz
Temat najlepsze żeczy w grze w G2 usunięty. Powód - spójrzcie na nazwę...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...