[NWN1] Smok

Rzeczywiście Balor to prościzna :oops: . Masz rację Olo. Tylko jak się gra czarownikiem to trzeba wiedzieć co na niego puszczać. Jak to zwykle bywa nie może odeprzeć zaklęć "pociskopodobnych" (czyli Magiczny Pocisk i Burze Izaaka). Dobrze ujęte nie?

A co do przeciwników to ja przecież napisałem, że nie prawda, że nie wychodzą, czyli prawda, że wychodzą. A wszyscy to jakoś dziwnie zrozumieli :? . Eh, czasem można się zamotać .

Ps. Pozwólcie, że w tym poście wyrażę swoją radość. Mam 4 dni przerwy od budy !!!

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Rzeczywiście można się zamotać A co to przeciwników to są różni inni nawet nie otwierają drzwi jak je zamkniesz im przed nosem
P.C Ja mam tylko jeden dzień wolny i w piątek ide do szkoły
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Dziwne. Dla mnie najtrudniejszym smokiem był właśnie ten z zimowej kuli, a nie na przykład Klauth. Dziwne.....
Odpowiedz
Nazina w którymś poście dobrze powiedział - wszytko zależy od tego jaką postacią się gra i jak się ją rozwijało. Więc nic nikogo nie powinno dziwić .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
A czy ktos zwas zabijał złotą smoczyce ona była nieźle silna o wiele lepsza od Klauta
Odpowiedz
A jak ją już zabiłeś to czy miała jakieś fajne błyskotki dużo warte??
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ja nie zabijałem ani Akulatraxas (zielona smoczyca) ani Gorgothy (złota smoczyca). Ale Gorgotha i tak na pewno dawała tyle samo expa co Klauth, bo oboje byli "niedopokonania" . Właśnie zostawiała coś?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Chyba smoczą krew i troche złota .Ale ja zabijam dla pezyjemnosci i dla expa a nie dla złota czy klejnotów
Odpowiedz
Gamorin chyba Cie najmie zebys zabil kilku moich nauczycieli skoro zabijasz dla przyjemnosci i zrobilbys to za darmo

P.S Ja zabijam dla pieniedzy i dla expa :lol:
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Na kolana smoki bo każdemu zetne łeb o ile pisze koło was niemozliwy do pokonania och jakie to piękne słowa ale przestańmy odbiegać od temtu bo mnie Angela zabije
Odpowiedz
Najwiekszy klopot to ja mialem z Bialym Smokiem moze dlaego ze byl pierwszy, z Klauthem nie mialem wiekszych problemow bo zastosowalem pewnnego trikosa ktorgo wykrylem podczas przegladania forum(chodzi mi o ten trik z martwym smokiem w kuli).
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Olo to nie trik tak trzeba było zrobić :lol: Tak na marginesie to nie wiem czy komus udałoby sie zabić go bez tego"triku"-czyli osłabienia go?
I powiadam Wam raz jeszcze: nie budzcie żadnego z nich,
jesli nie umielibyscie wygnać go z powrotem, bowiem on
zas może wezwać cos przeciw wam, a wtedy wasze
najpotężniejsze sposoby na nic się nie zdadzą
.
Odpowiedz
Mi sie udsało ale bardzo długo się z nim męczyłem
Odpowiedz
No to nie jest trick, ale wcale nie trzeba też tak robić . Ja osłabiłem Klautha tą skażoną kulą i pokonałem go dwoma zaklęciami, a on minie nawet nie drasnął 8) . Ale jak by było, gdzyby miał pełnię życia? .... Mogłoby być ciekawie .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
ciekawie to bło z tego powodu że było bardzo mało miejsca na walkę
Odpowiedz
Ale ten Klauth był trochę głupi. (Klauth czyli trochę fabuła). Przecież zamiast kraść jaja to mógł sobie zapłodnić smoczycę i od niej wziąć jaja. Byłby młodszy.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Pomysłowość forumowiczów nie zna granic . Nic dodać , nic ująć.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Bo jeszcze zaraz powiecie ze mógł wpaść do burdelu (Dragon burdel)hehe
Odpowiedz
gamorin ty az tak bardzo chcesz tego bana dostac ?
Dancing in the moonlight
Singing in the rain
Oh, it's good to be back home again
Laughing in the sunlight
Running down the lane
Oh, it's good to be back home again
Odpowiedz
ja tez mialem problemy z tym smokiem, gdy walczylem trutniem +1 (7 dmg mu zadawalem), ale jak uzylem katany +2 to zadawalem mu 50 dmg i padl po ok. 15 ciosach. A mi daelan wogole nie pomogl, bo caly czas byl przerazony
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Smok - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...