[FF] Gold Saucer - karczma Final Fanasy VII

Witajcie w Gold Saucer
Rozgoście się i porozmawiajmy o FFVII:)
Odpowiedz
Miales zlotego chocoba? ja mialem ale, nie zdobylem jednego bahamuta i nie moglem miec master summona...
a pokonales tego potwora pod woda?
Odpowiedz

Użytkownik Devilus dnia Apr 22 2005, 07:58 AM napisał

Miales zlotego chocoba?

A owszem, całą stajnię

Użytkownik Devilus dnia Apr 22 2005, 07:58 AM napisał

ja mialem ale, nie zdobylem jednego bahamuta i nie moglem miec master summona...

Zdarzyło mi się tak z Ifritem

Użytkownik Devilus dnia Apr 22 2005, 07:58 AM napisał

a pokonales tego potwora pod woda?

Emerald cienki bolek All Lucky 7's i już było po nim
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz

Użytkownik Deunan dnia Apr 23 2005, 11:28 AM napisał

A owszem, całą stajnię

Zdarzyło mi się tak z Ifritem

Emerald cienki bolek All Lucky 7's i już było po nim

[post="22434"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ej jak można sobie w hp ustawić All lucky 7's???
To jakaś zabawa z materiami czy co???java script:emoticon('') java script:emoticon('')
Odpowiedz
Jest kilka sposobów, nie ma "specjalnych", po prostu zbija się HP jednej lub wielu postaci przy pomocy innych, lub potwórów o niskim poziomie (zazwyczaj je się przejmuje na kilka kolejek). Wszystko sprawa wykorzystania odpowiednich materii czy umiejętności (ja się bawiłam w "throw"m, tylko nie pamiętam już, czym rzucalam, pdp kupionym w miastach zapasem broni, a potem zmieniałam kogoś w żabę, żeby tłukł po 1. Taką postać zamienia się na inną i zabawa od nowa).
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz

Użytkownik Deunan dnia Mar 24 2007, 07:19 AM napisał

Jest kilka sposobów, nie ma "specjalnych", po prostu zbija się HP jednej lub wielu postaci przy pomocy innych, lub potwórów o niskim poziomie (zazwyczaj je się przejmuje na kilka kolejek). Wszystko sprawa wykorzystania odpowiednich materii czy umiejętności (ja się bawiłam w "throw"m, tylko nie pamiętam już, czym rzucalam, pdp kupionym w miastach zapasem broni, a potem zmieniałam kogoś w żabę, żeby tłukł po 1. Taką postać zamienia się na inną i zabawa od nowa).

[post="56765"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]





No ja pokonałem emeralda bez lucky 7, ale no przydały się materie na ruby'ego, bo też gościowi zabrałem 3/4 HP, a jego ultima dla mojego KOTR i HP Absorb to normalne, że gościu zaatakuje osobe, której nie jest kolej. Można tak samo jak z www.innerworld.pl gościu pokonał emeralda 1min 36sek emeralda Ungarmaxem i Mime'ami na Master, bo w takim razie trzeba to spożyć przed 20-stką ;p

Najlepiej z krypty FF. Tam masz Cały opis.

Dali tam lucky 7. Ale w necie pisał jakiś gość, że z Cat's Bell, ale to dodaje zamiast jednego po 2 HP up ale z tym twoim super sposobem "Mini Mini". To można by było dać na Unknowna z W-Magic "Mini i Haste", użyć Stop i Slash-All i czekać... On musi zacząć od osoby, która da rade się zmienić w "PHS" na końcu ma być oczywiście Cloud. Ale jakiś niemiec to sobie zrobił, że regen dał i dostał All lucky 7's

No, ale też masz super sposoby!!!
Odpowiedz
Nie rozumiem pościgu z czasem, to odbiera przyjemność grania, Ruby jest cienki, ma tylko dużo HP...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz

Użytkownik Deunan dnia Mar 25 2007, 03:16 PM napisał

Nie rozumiem pościgu z czasem, to odbiera przyjemność grania, Ruby jest cienki, ma tylko dużo HP...

[post="56874"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




On ma tyle samo ile emerald 1 000 000 HP, jak chcesz to sobie poszukaj na you tube "Final Fantasy VII Ruby Weapon" masz tam opis z 7777 i możesz go zozwalić ungarmaxem. Musisz najpierw mieć gdzieś z 5 czy 6 lub więcej "Mime Materia". I xx, on też jak używałem Hp<-->Mp to ten jego ruby flame cy coś
--
tam zabierało 999 HPNajlepiej z tym HP<-->MP Dla Clouda 3 lub 4 W-Summon Materie i idzie 3 lub 4 KOTR na Weapona z 2 lub 4 "Mime" Materia To już śmierć.

119988 Hp mu zabiera jedna tura z Master Summon Materie x 4 i te mime materie np u Yuffie .

To masz, aż "5759424". To niecałe 6 mil. !!!

To napewno po gościu. Mój kumpel ustawił w Debug roomie Na Wszystkie materie mime master i pokonał rubego i emeralda w 57 sec.

A! Masz fajną stronkę

Jeśli masz rezerwację na 4free to poszukaj w tagach squaresoft czy coś w tym stylu

[Dodano po chwili]

Ten pościg z czasem u Emeralda to czas ile goście pod wodą wytrzymają. 20:00 min wystarczy na rozwalenie WEAPONA. Nie wiem co się może stać jak się czas skończy. Ale przecież mamy od tego czasu "UNDERWATER MATERIA", która znosi limit czasowy dla wszystkich bohaterów. Najlepiej jest z brońmi, które mają PODWÓJNY lub POTRÓJNY przyrost materii.

  • Aeris_Avatar_AC.gif
Odpowiedz
Takie bronie/zbroje potrzebne są tylko do nabijania AP materiom i zazwyczaj mają za mało slotów, by używać ich w poważnym starciu. Na weapony idzie się już wypakowanym, może nie na całego, ale ja w tym sensu nie widzę. Walki zabierają zazwyczaj 10-15 minut tylko ze względu na castowanie długich summonów, osobiście oglądanie kilku KOTRów z rzędu uważam za potwornie nudne.

Po prostu nie podchodzę do tego już z takim "entuzjazmem", wierz mi, że w FF7 widziałam już wszystko, co się da zobaczyć i nie przeżywam na szpilkach tych kilku minut walki z wielkim blaszakiem, na którego wystarczy jakiś tam schemat. I nie jestem z tych, co jarają się przejściem Morrowinda w jak najkrótszym czasie. I to jeszcze na debug mode...
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Tylko Soucre'sy i 255 statsy, HP PLUS i MP PLUS i po weaponach

[Dodano po chwili]

Użytkownik Deunan dnia Mar 29 2007, 10:47 AM napisał

Takie bronie/zbroje potrzebne są tylko do nabijania AP materiom i zazwyczaj mają za mało slotów, by używać ich w poważnym starciu. Na weapony idzie się już wypakowanym, może nie na całego, ale ja w tym sensu nie widzę. Walki zabierają zazwyczaj 10-15 minut tylko ze względu na castowanie długich summonów, osobiście oglądanie kilku KOTRów z rzędu uważam za potwornie nudne.

Po prostu nie podchodzę do tego już z takim "entuzjazmem", wierz mi, że w FF7 widziałam już wszystko, co się da zobaczyć i nie przeżywam na szpilkach tych kilku minut walki z wielkim blaszakiem, na którego wystarczy jakiś tam schemat. I nie jestem z tych, co jarają się przejściem Morrowinda w jak najkrótszym czasie. I to jeszcze na debug mode...

[post="57023"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




No znam pare sekretów na wszystkich płytkach. Ale każdy sekret musi zostać odkryty na danej płytce!!!
Nie mogę ich zdradzić, bo kumpel by na mnie użył Omnislash.
PS: Skończył akademię ninja w Japonii z black masumune. To normalnie morderca jeśli ktoś go zdenerwuje :<

Mam twój numer GG

Na odkrywaniu tych sekretów jest niezła zabawa

Pozdrawiam.

Szukający szczęścia.



[Dodano po chwili]

Ruby też cienias.
KOTR + W-SUMMON i po nim

Jak będzie miał 3-ci raz macki w ziemi To Life 2 + all i mega-elixir. Na Mp clouda i hp, które weapon odbierze . Najlepiej z HP Absorb a u np:. Cid'a Mime z Mega-all jeżeli ktoś był w PÓŁNOCNYM KRATERZE/LIFESTREAM'U Lub ominslash na atak 255 + same mime materie
NP:. Ultima weapon i Precious watch

M-C/A M-C/A M-C/A M-C/A /\\//\\//\U-W M-Mime C/A- Counter attack
M-C/A M-C/A M-C/A HP-MP /\\//\\//\P-W HP-HP PLUS
MP-MP PLUS
I weapon leży...

The End
I dostajesz gold chocobo.

Ale daj mu tylko 20 reagan i 20 syliks Green's
Bo utyje i nie będzie mógł biegać


sorcerer < Ultimate End - czyli Knights Of The Round

Ale nie wiem czemu QUADRA MAGIC nie działa na KOTR ???
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Gold Saucer - karczma Final Fanasy VII - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...