Zeus Pan Olimpu

Jest to gra strategiczna osadzona w starożytności , wyprodukowana przez znaną firmę Sierra.
Mi się bardzo podoba , jest klimatyczna , ciekawa , bardzo dobre misje , ładna grafika i ładny dźwięk , mnóstwo budowli....itp. Podoba mi się jak po mieście spacerują bogowie........hehe
Napiszcie co o niej sądzicie .
Ja ją polecam każdemu.
Odpowiedz
osobiscie wole ejdż of mitolodżi , nie podoba mi sie ta gra
Odpowiedz
Qurnik , to są tematy dla tych co lubią tą gre
a nie dla tych co marudzą.....bo z tego co widać ani przyszłość ani przeszłość Ci się nie podoba co więcej jestem pewien że albo w to nie grałeś albo odłożyłeś po kilku chwilach.

A teraz pytanie którego z bogów lubicie najbardziej :
ja lubię Aresa , Zeusa , Artemidę , Atenę i Hadesa oraz kilku innych.....
Odpowiedz
zeus to dobra gra super fajna ale zgadzam sie ze wszystkie gry z serii age są też super
Odpowiedz
Grałam wczesniej w Faraona i według mnie Zeus jest lepszy. Ma ciekawszą grafikę i wiecej możliwości rozbudowy miasta. Motywy z bogami, herosami i potworkami tez są ciekawe
Odpowiedz
Tu się z tobą zgadzam. Chociaż w Faraonie to inna cywilizacja i na jej możliwości to jest wszystko co trzeba do rozbudowy miasta , w Zeusie mi się podoba ze Bogowie pojawiają się w mieście , błogosławią mają różne zdolności , pomagają nam lub przeszkadzają
Odpowiedz
A kto zna stronę z której można pobrac pełną wersje "ZEUSA"??
Odpowiedz
Zapraszam wszystkich fanów Zeusa na najlepszą Polską stronę o tej grze - olimp.ziemek.boo.pl
Odpowiedz
Grałam ! *cieszy się* Podobały mi się misje, budowanie miast. Tylko nie potrafiłam rozgryźć wojska, ale na szczęście Artemida i Ares pomagali świątyniami Ogólnie polecam - jednak tylko z dodatkiem, bo bez niego jest...ubogo
Odpowiedz
Fakt, bez dodatku gra nie jest aż taka dobra. Misje ciekawe, a wojsko można rozgryźć . Osobiście najbardziej lubiłem militarne misje otwarte .



Wróciłem xD

Fan Club

Należę do FAN CLUBU Rangramila i „Nie, bo TAK!”


Odpowiedz
Mnie denerwowały misje z bohaterami - miałam przybytek otoczyć murem: otoczyłam nawet dwoma pierścieniami to krzyczało, że za daleko od pałacu. Potem, że kultura niska - nie wiem po co bohaterowi mury, skoro taki silny to murów nie potrzebuje
I to zatrudnienie...koszmar - a pomyśleć, że w Polsce było bezrobocie
Odpowiedz
Jak miałem duże bezrobocie to budowałem stocznie dla statków wojennych 100 obiboków mniej. Misje z bohaterami były wkurzające, często musiałam zmieniać lokalizacje domku heros.



Wróciłem xD

Fan Club

Należę do FAN CLUBU Rangramila i „Nie, bo TAK!”


Odpowiedz
Odkryłam, że wyższe płace a mniejsze bezrobocie, ale pieniążki się kończyły...
Czasami gra była za prosta - miałam herosa i armię Aresa - modlitwa o zwycięstwo i cel misji - zdobyć miasto - zakończone. Poza tym sterowanie armią - coś mi nie szło... Szkoda też, że w podstawowej wersji jak złe wybierze się miejsce na start to potem trudniej się gra - choćby taka misja, gdzie zaczęłam i pojawił się potwór - moje owieczki i kozy oddały bezsensownie życie w obronie osiedla...
Odpowiedz
No niestety, trzeba dobrze wybrać miejsce na swoją osadę. Ja źle wybrałem podczas misji z hydrą i musiałem powtarzać. A misje militarne to ja przechodziłem bez armii Aresa, zazwyczaj budowałem świątynie Hermesa.



Wróciłem xD

Fan Club

Należę do FAN CLUBU Rangramila i „Nie, bo TAK!”


Odpowiedz
Możecie zamieścić krótki opis gry? Trochę się interesuję mitologią.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Hermes miał chyba najtańszą świątynię, a przyśpieszał handel i dostawy. Normalnie to się toooczyło tak powoli. Ja w którejś misji wybudowałam wielkie, cud miód miasto. Handel na wysokim poziomie, kultura i w ogóle raj na ziemie, to mi połowę lawa zalała XD ściekłam się niesamowicie, ale do Zeusa mam sentyment
Odpowiedz
Ja tam wolałem Aresa... łaził ze smokiem po mieście i miałem święty spokój. Poza tym Dionizos (jabole, jabole ) i Zeus we własnej osobie. Grecja padła u mych stóp.
Odpowiedz
Hmh, w sumie nigdy nie zbudowałam świątynie Zeusa '
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Zeus Pan Olimpu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...