[IWD1] Pytanie o Serce Zimy

Czy jeśli przed końcem gry w Icewind Dale udam się do Hjolldera i rozpocznę grę w Serce Zimy, a na końcu zabiję Isaracht, to czy będę mógł powrócić do walki z Balhifetem?

Pytam się, ponieważ kiedy grałem pierwszy raz, najpierw ukończyłem podstawówkę, a potem dopiero dodatek (importując wyeksportowane przedtem postacie).









Odpowiedz
Ej trochę to ciężka sprawa z tym , najlepiej jest nie kończyć zwykłego tylko przed już końcówką cofnąć sie do Kuldahar i pogadać z tym kolesiem w domku niedaleko świątyni i on przeniesie cię do dodatku i tam graj a i jak dojdziesz już do smoka to nie rozwalaj go tylko wróć sie go miasta tam gdzie przeniósł cię ten koleś i i idź go gospody i pogadaj tam z krasnoludem nie ma on imienia i on przeniesie cię do ToL i tam jak przejdziesz to cofnij się do HoW i pokonaj wtedy smoka i jak pokonasz smoka to potem wrócisz do Kuldahar i wtedy idź na Belhifeta i wtedy bez problemu go pokonasz .

Sorry że tak dużo sie rozpisałem ale tak jest najlepiej grać jak tak grałem i przelazłem . Powodzenia .
Odpowiedz
Dzięki, tak właśnie myślałem zrobić. Jednak nie wiedziałem, czy przypadkiem gra nie skończy się po zabiciu Iscaracht, czyli smoka z HoW.









Odpowiedz
i to jest największa wada tej gry, po walce z Belhifetem nie dostajemy żadnych przedmiotów a z EXP nie ma żadnego pożytku.

Odpowiedz
Przecież to walka finałowa, gra się wtedy kończy. Wiem, że np. w Baldur's Gate II można było znaleźć przedmioty Sarevoka, ale to inna historia. W BG I też nie było z Sarevoka żadnego pożytku, bo gdy "padł", gra natychmiastowo się kończyła.









Odpowiedz
Tak, ale doświadczenie za Belhifeta jest, ale po co? Może da się po walce zrobić pauze i wtedy wyeksportować drużynę.

Odpowiedz
Witam serdecznie wszystkich graczy w takie klasyki jak w/w jestem nowa ze tak powiem w temacie kupiłam ostatnio oryginalna wersje IceWind dale Saga z kolekcji klasyki postanowiłam zagrać w obie części sagi wraz z dodatkami zaczynając od "1" po zainstalowaniu i wybraniu opcji nowa gra i " PEŁNA GRA" ukazuje mi się zupełnie inny świat niż sam IWD 1 bez dodatku sęk w tym ze nie mam opcji "NIE INSTALOWAĆ DODATKU" a chciałam zacząć od przysłowiowego 0, pamiętam ze wcześniej jak instalowałam iwd 1 to zaczynałam w karczmie a nie na brzegu jakiejś wiochy..... HELP z góry dziękuję za pomoc biednej nie poradnej Andzi
Odpowiedz
← Icewind Dale

Pytanie o Serce Zimy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...